Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Výklad tohoto článku podává právník Pavel Hasenkopf, expert na ústavní systémy..." Neznamená náhodou "Hasenkopf" zaječí hlava?
    • Furt lepší zaječí hlava Hasenkopf než velká .unda Grospič.
    • Vy jste ten stejný Snílek, který před necelou hodinkou psal, že už žádné komentáře přidávat nebude? Nebo to je nějaký jiný Snílek, který si z Vás dělá srandu?
      • Ne, já si dělám prd.l z tebe.
  • Na Jégla a spol. kálím, žádné komentáře již přidávat nebudu a příznivcům pana prezidenta bych doporučil totéž. Potom si tady bude akorát pár deviantních psychopatů a schizofreniků honit triko, a nejen triko. To potom asi nebude moc peněz za reklamy. Jinak to, co si dovolujou je vrchol. Když byl prezident Havel, tak jsem byl celej bez sebe, skřípal jsem zubama, bylo mi z něj na nic, ale respektoval jsem, že je prezidentem republiky a nikdy by mě nenapadlo ho veřejně urážet a od jeho tehdejších obdivovatelů jsem očekával, že k tomu budou přistupovat stejně jako já, až se to otočí a bude tam persona, která se jim nelíbí. To jsem ale jejich morální hodnoty šeredně přecenil. Pan Jégl a spol. je crème de la crème, ale někde z latríny.
  • že některé dotěrné novináře je třeba lískat, jak se stalo v sobotu v Praze. Třeba tady válečný štváč P. Jegl. To si zas nachystal jedovatou slinu. Marné příkaz redakce je "nasr.t co nejvíce lidí". Běžné plácání už opravdu nikdo nečte. A tak nám recyklovaný poslanec Federálního shromáždě za Občanské forum zas navečer namastil článek. Sice je to snůška fantasmagorií, ale už je na světě. A tak Pavlíku v redakci bude rozhodně pochvala - ale zajdi mezi lidi. Jen tak do krčmy. Přednes nějakou nosnou myšlenku ...... nahlas. Strach by nedovolil, co?
    • Uvažuješ stejně jako soudruh Hitler.
  • to jsou zase zvratky a lejna.... possraná kniha , poblitá lavice , possrané schody a tupá palice, kdo to tu blil , kdo to tu kálel , to šašek jégl zase tu válel....
    • V originále je to o Leninovi a pokračuje to :

      kdo to tu poránu, na rohu ulice bleje a zvrací.
      rezavý vous, placatá čepice, to Vladimír Ilijič se ze schůze vrací..........
      • Poté došlo ke znovuzrození reinkarnací a hle na světě byl klon zvaný Havel a placatá čepice vyměněna za krátké kalhoty nad kotníky.
        • A tím začalo urážení prezidentů, tak se nedivte ! *14* *14* *14*
  • Článek na jedničku s hvězdičkou. Já bych napsal, že to nebude pětiletka, ale řekl bych tak dvouletka a předčasné volby.
    • a z těch dvou let, tak 15 měsíců v umělém spánku..........
    • i kdyby to bylo jen na rok i tak to stalo za to volit MZ *3*
      • ...vám rozhodně, komančové!
      • Jo, to tedy stačilo............
    • Eisenhauera nosili 4 roky...
  • Pane Jégle, to je velice výstižný článek. Naprostý souhlas.

    Jde ale o něco jiného. Toho sprostého sebestředného hulváta, který pohrdá zákony, slušným chováním, morálkou, ctí, toho si občané této země zvolili jako svého představitele, svůj symbol vůči zahraničí. Jak nás může svět brát vážně, když máme takový "symbol"? Nebo byli lidé úmyslně zmanipulováni k takové "volbě", aby se tím znevěrohodnila Česká republika, aby se stala klínem do jednotné EU, budoucích USE?
    • Vy máte totiž symbol jaký vám patří a prezident Zeman si to užívá. Jestli jste si toho ještě nevšimnul tak se koukněte na vaše seriály v televizi. Tam je to jeden seriozní přemoudřelý český brouk pytlík vedle druhého. Mám na mysli takové ty s chraplavým hlasem a strništěm na tváři a s výrazem Paula Diraca tvůrce kvantové mechaniky. Nedivte se, že si z vás prezident Zeman dělá srandu dobře vám tak, vy stejně špatně dopadnete. A až to ze zdravotních důvodů nepůjde dál, tak utřete hubu znova, protože nasadíme do voleb na prezidenta Adrianu Krnáčovou a tu žádný z vás brouků pytlíků ve volbách neporazí. *5* *5* *5*
      • Zkrátka-Krnda sem, Krnda tam. Ale vážně.
        Chtěl bych slyšet pana novináře jen tak u piva, jaký má vybraný slovník, jak se chová, když nám zde moralizuje a hodnotí zdravotní stav Zemana a bůhví co ještě "naloží" prezidentovi.
        To jsou furt omílané mantry-Zeman to, Zeman ono? Není to pod úroveň špičkového novináře, jakým se cítí býti?

        Jinak poslední zpráva: Do Evropy připlula padesátka džihádistů, varuje Interpol. A teď se ukaž Blamáž! I Štětina asi bude muset změnit rétoriku. Sranda přestává!
        • Mohli by jsme je nasměrovat do Prahy, aby lumpenkavárníkům trochu zvedli mandle. Zaslechl jsem, že se lumpenkavárníci zrovna nevyjadřovali lichotivě o proroku Mohamedovi.
          • Oni si tu Prahu najdou sami. Kde se odehrál veškerý terror za posledních 5 let, no přeci ve velkých městech vy tupci - vítači a sluníčkáři. https://www.youtube.com/watch?v=WNzMNkrbryo
  • je mi už docela líto :) snaží se tedy fest, ale hnědý může být i dole !!! *1* *1*
  • mediální prostředí je prohnilé. Jak může být u nás kriminalizován ten, kdo veřejně poukazuje na nebezpečí přílivu muslimů do Evropy? A navíc, když jsou už pro to konkrétní důkazy z Francie, z Londýna, z Německa, ze Švédska a odjinud? A jak je možné, že na druhou stranu takové špinavé články Jégla, které přímo útočí na prezidenta republiky, které popuzují společnost ke konfliktu, který navíc v článcích nerespektuje demokratické zásady diskuze a veřejně tuto zásadu pranýřuje, se netrestají?
    • A to prý Zeman rozděluje republiku. Ale tohle je už silná káva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit