Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak toto taky chtěla Pražská kavárna a studenti dostat na Hrad.

    https://www.youtube.com/watch?v=RgkDKwp9EdI
  • Kluci už neví co by dělali samou radostí, že budou přerozděleni do střední a východní Evropy. Všichni by nejraději do městského státu zvaného Praha ve kterém by byl presidentem p. Drahoš. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/462255-eritrejec-prisel-o-oko-pri-rvacce-migrantu-v-calais-kde-zasahovala-policie.html Další prý už přerozděleni byli a jsou na cestě, jenom se malinko zpozdili v německé Chotěbuzi. http://www.extra.cz/mezi-nemci-a-uprchliky-zuri-valka-v-chotebuzi-se-rozdaval-slzny-plyn
  • Že vy drahošovci tak milejete urážky, agresivitu a nenávist vůči lidem s jiným názorem? Kde se to ve vás bere, když se zároveň pořád domáháte slušnosti? A takových pokrytců je mezi vámi mnohem víc, než mezi zemanovci.
    Mimochodem já nevolil ani jednoho z nich.
  • My ze studentů.Omlouvám se těm pětiletým ,ne pětidenním.
  • Neboj také budeš dědek,to je jediná demokratická spravedlnost.
  • Myslíš prvního prasidenta.Ten je na Vinohradech.
  • Velice hezký příspěvek a souhlas,že tady ještě žijí lidé s mozkem.I já mám problém velký s nedemokracii a prázdné fráze v bývalém Československu.Proto nikdo nepůjde bránit tento Absurdistán jako šel můj otec od roku 1938 -45 nasazovat život.Od nás již nikdo.
  • Otevřel jsem si novinky,kde pí Bradáčová hájí,že napomíná Babiše,že si nelze .objednat trestní stihání .Zatím to nevím,proto o tom nebudu psát,ale já mám jinou zkušenost a to s obecnými úřady v Pelhřimově a Šluknově a to silně negativní! To podtrhuji!Uvedu to ,proto,že se můj syn seznámil v Praze přes internet ve svých 37 letech s ženou,která ho na internetu oslovila a přímo uháněla.Jí tehdy bylo cca 34,35 let a ona měla být i on solitér.Protože nechtěl být v jeho věku otec a zároveň dědeček tak po krátké známosti cca 1 1/2 roku začal budovat byt a připravoval se na nového člena rodiny.Narodila se jim krásná holčička a později krásný chlapeček.Každá rodina,která má smůlu /postižené dítě,děti/.Tak by byla šťastná za tento dar,ale bohužel tato paní silně až nenormálně nepřizpůsobivá se změnila přes noc a jemu a nám začalo peklo,které již trvá víc jak 6 let.Již 2x se od syna odstěhovala k mamince 200 km od Prahy.Hádky z její strany deně.Místo ,aby se starala o rodinu tak nevařila,neuklízela a jen štěkala.Proto syn pochopil,že se seznámil se ženou psychicky narušenou a odmítl si jí vzít za ženu.Od samého začátku se snažila syna odtrhnout od celé rodiny.Bohužel naše rodina žije v souladu s tradicí,kdy si pomáháme a scházíme při různých příležitostech,které přináší život.Poznáváme tuto ženu v pravé podobě jako udavačku a lhářku s kreativní hlavou,která by měla být herečkou a ne neschopnou středoškolskou ekonomkou nebo spisovatelkou fantasmagoríí,která ničí syna a celou rodinu za vydatné pomoci její rodiny jak to viděla doma za pomoci výše uvedených orgánů neorgánů státní moci,místo ,aby tato žena byla i s matkou poslána na detektor lži a na hloubkové psychiatrické vyšetření.Můj syn dostává pokuty za to,že jí nazval "zlodějka dětí"apod.Nebo,že údajně vozí děti bez sedaček a doklad je rozmazané video.My za to,že jí manželka řekla,že takový život zařídila naším dětem apod.Tak tímto se zabývají státní orgány v nedemokratickém absurdistánu.Již nebudu unavovat čtenáře,protože i my jsme z takové známosti po internetu znechuceni.A soudy jsou laxní včetně všech státních organizací k tomu určení.Řízení trvá již 2 roky a je v nedohlednu.3letý syn nezná slovo táta a naše vnučka je pod dojmem drog,protože matka ptajně používala návykový lék Neurol.Proto jsem znechucen co se tady 30 let děje,kdy jsou hotnoty života totálně v záchodě.Chceme tento příběh poskytnout tisku,případně sepsat knižně jako memento pro muže ,kteří jsou některými ženami honěni jako štvavá zvěř.Říká se jim zlatokopky a unašeho syna to bohužel je příměr.
  • vanhorne
    "Zase neustálá mediální masáž"
    Na to vy Zemanovi poskoci, jste machri. Plna tlama pomluv, lzi a zvastu ale jediny DUKAZ zadny, vy hradni spiny. Bezcharakterni Zeman a jeho hrdinove jsou tak statecni, ze se odvazi postavit i proti mrtvym. To z normalnich lidi nedokaze urcite nikdo.
  • Obcan.Havel
    Nauč se v archivech číst pitomče a pak mel, BTW to tady už asi 10x vysvětloval!
  • vanhorne
    "článek je vlevo dole."
    Ten clanek se porad premistuje, aby ho hradni stopari a Ovcakovo zvlastni patraci komando, nevycmuchalo.
  • vanhorne
    "JUROLOPATO"
    Ty si tu svoji lopatu uz zacni pomalu brousit na den, kdy pro z z Hradu budete hrabat diru.
  • vanhorne
    "aby vyčistil drážku od špony"
    Vratidlo, nešponuj se, vrat vratidlo tam kde jsi ho ukradl a ukradni poradny vercajk, at nemusis cistit drážku.
  • honzas
    Miloš Zeman: Registr č.27296,krycí jméno MAN,vázací akt 31.1.1984,svazek II-5.1. oper.prac:TYL,převedeno do jiného svazku 14.11.1989-(Archiv), tak nemel kraviny,zemanoidní švábe!
  • vanhorne
    " v roce 1969,kdy jsem v Itálii"
    Padriciano, Trieste, Latina?
  • honzas
    Tvůj svazek se určítě neztratil,udavačský idiote!
  • vanhorne
    "O které to prosím společnosti píšete????"
    Spolecnost MPZV.
    Na plnou hubu prohlasil kdysi sam Zeman, jak on se diva na volice a co si o jejich dusevnim stavu mysli. Ti jeho slavni volici urcitou deprivaci rozhodne trpi, ze i presto co si o nich ten zvlastni clovek mysli, mu s radosti odevzdali sve hlasy.
    [ V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
    "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě (kompletní přepis projevu zde).]
    https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562
  • vanhorne
    "Jégl je blbec víc není třeba říkat"
    Nemusis se obtezovat, totoznost zemanova volice jsi prokazal dostatecne.
  • vanhorne
    "A Pavel Jégl opět věštec nad věštce."
    A nas slavny chudak dzixy, opet vystoupil v roli uznavaneho kejklire a demagoga z hradni mastale.Kdo volil zemana? Jen ta mentalne postizena cast volicu.Na plnou hubu prohlasil kdysi sam Zeman, jak on se diva na volice a co si o jejich dusevnim stavu mysli. Ti jeho slavni volici urcitou deprivaci rozhodne trpi, ze i presto co si o nich ten zvlastni clovek mysli, mu s radosti odevzdali sve hlasy.
    [ V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu."Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě (kompletní přepis projevu zde).]
    https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562
    ( 1/3 + 1/2= 5/6 ) Tu zbyvajici 1/6 volicu tvori lide, ktere Zeman loni na sve spanile jizde do Libereckeho kraje zaradil do skupiny kterou nazval:" Patologicka sedlina lidske spolecnosti",skupina kterou tvori normalni lide, jeho oponenti.
    „Vyžeňte toho kameramana, nebo ho zabiju,“ řekl Zeman ve Štrasburku na záznamu, který na sociálních sítích zveřejnili tvůrci pořadu Newsroom ČT24
    https://www.lidovky.cz/vyzente-toho-kameramana-nebo-ho-zabiju-zeman-ve-strasburku-vyhnal-novinare-1bl-/zpravy-domov.aspx?c=A171011_102644_ln_domov_ele
    V civilizovane spolecnosti, takovy vykrik by znamenal posledni hrebik do rakve a abdikaci.To je ten vas slavny, tebou tolik opevovany nejen president ale i nahy cisar, chudacku dzixy. Co z takoveho jedince asi tvori jeho smrtelna nenavist k novinarum, ktera ho tim stavi po bok Hitlera a Stalina, deklarovanym lidskym zrudam?Neni to jeho ostuda, je to ostuda vase, ze neco takove jako je Zeman se mohlo utaborit na Prazskem Hrade a tim ho promenit v cirkusove shapito s kabaretem. Mon Dieu.
    Something is rotten in the state of Denmark.
  • Jedna obhajuje justiční systém, jiní si stěžují a říkají, že lze vše objednat

    https://www.novinky.cz/domaci/462210-bradacova-napomina-babise-i-zemana.html

    druhý si stěžuje

    http://www.imoba.cz/?3962/otevreny-dopis-spolecnosti-imoba Je to pravda není to pravda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit