Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento článek jsem překopíroval a pošlu ho příbizným ve světě,protože to je přesně to,co rozděluje tento stát a lidi.Neříkám,že Zeman je výkvět všeho,ale Drahoš a presentace jeho manželky je na tom ještě hůř.Včera jsem viděl na Primě šaška Krause,omlouvám se bratrovi jeho komentáře mají úroveň.Byl tam Drahoš a celá rodina a já si myslel,že tento rádo by president se poučil,ale on musel komentovat a napadat.Chemik nic moc asi jako Kalousek.Bylo mi z toho pořadu smutno.a proto jsem ho přepnul.Pak tam byl Kohák nikoho neurážel a byla s ním sranda.Doporučuji Primě Krause a rodinu tzv.hudebníka syna hejkala.vyřadit a věřím ,že bude mít větší sledovanost.JInak chci doporučit panu Drahošovi vrátit se do česko-polského-německého a slovenského pohraničí a seká tam trávu a přidá k ní trochu dobroty,protože je se svými názory nepoužitelný na jakoukoli funkci.Takhle se státník nechová.Když mi dáte milion tak vám dám typ na presidenta kultivovaného zcestovalého.praktického s ohromnou výbavou jazykovou,sportovce,který se umí pohybovat ve vyšších sférách a je mu přes 40 let.A projel cca 50 zemí světa soukromě i služebně.Ten milion mu chci dát jako odškodné,že do toho půjde a není to vítač,ale používá svou hlavu.I takové lidi u nás máme,ale nechtějí se ušpinit lidmi typu Jégla a dalších.Kohl byl z něj unesen a psala o něm i německá média.Tehdy mu bylo přes dvacet.Věštil mu velkou budoucnost.Víc neprozradím.
  • co novinař to elita naroda...mě je z vas na zvraceni.....lžete a lžete.
  • Podle mě je Zeman sprosté howado. A taky tak by se mu mělo po urážkách odpovídat. Na ožralý, hrubý pytel hrubá záplata! Omluvit se, sprosťák , neumí, tak jaképak ohledy, stejně se na Hrad jen prolhal.
  • i kdyby to bylo jen na rok i tak to stalo za to volit MZ *3*
  • Ne, já si dělám prd.l z tebe.
  • Miloš Zeman není panovníkem z boží milosti. Je tam z božího dopuštění.
  • S Drahošem by jsme to vyhráli, nic nezná, nic neví a jeho žena umí akorát bučet a je to zjev ! Zeman Drahoše utřel jak zpocený okno !
  • Eisenhauera nosili 4 roky...
  • Chtěl bych vidět Jéglovi rodiče. To by asi byl velký přírodní úkaz. Ale i nižší živočišné druhy se rozmnožují. Bůh je milosrdný. *1* *2* *1* *2* *1*
  • Jeden z Vás, jo? Tak to Vás teda lituji.
  • Vy jste ten stejný Snílek, který před necelou hodinkou psal, že už žádné komentáře přidávat nebude? Nebo to je nějaký jiný Snílek, který si z Vás dělá srandu?
  • Volba Miloše Zemana na prezidenta,byla tou nejlepší volbou.Je naprosto správné,že na Hradě bude člověk s názorama ,které se shoduji s názory většiny občanů.Jednoduše to lze nazvat,že to je jeden z nás.
  • trefný článek! A i když si pan prezident Zeman může dělat legraci z naší ústavy a zákonů, jsou i jiné zákony na které nemá. Přírodní zákony, fyzikální zákony, např. gravitace. Bez sehraného týmu podpíračů, zachytávačů a sbíračů bot už nedá ani ránu, je úplně vedle a lepší už to nebude, milí zemanofilové!
  • "Výklad tohoto článku podává právník Pavel Hasenkopf, expert na ústavní systémy..." Neznamená náhodou "Hasenkopf" zaječí hlava?
  • A to prý Zeman rozděluje republiku. Ale tohle je už silná káva.
  • Mohli by jsme je nasměrovat do Prahy, aby lumpenkavárníkům trochu zvedli mandle. Zaslechl jsem, že se lumpenkavárníci zrovna nevyjadřovali lichotivě o proroku Mohamedovi.
  • Na Jégla a spol. kálím, žádné komentáře již přidávat nebudu a příznivcům pana prezidenta bych doporučil totéž. Potom si tady bude akorát pár deviantních psychopatů a schizofreniků honit triko, a nejen triko. To potom asi nebude moc peněz za reklamy. Jinak to, co si dovolujou je vrchol. Když byl prezident Havel, tak jsem byl celej bez sebe, skřípal jsem zubama, bylo mi z něj na nic, ale respektoval jsem, že je prezidentem republiky a nikdy by mě nenapadlo ho veřejně urážet a od jeho tehdejších obdivovatelů jsem očekával, že k tomu budou přistupovat stejně jako já, až se to otočí a bude tam persona, která se jim nelíbí. To jsem ale jejich morální hodnoty šeredně přecenil. Pan Jégl a spol. je crème de la crème, ale někde z latríny.
  • Zkrátka-Krnda sem, Krnda tam. Ale vážně.
    Chtěl bych slyšet pana novináře jen tak u piva, jaký má vybraný slovník, jak se chová, když nám zde moralizuje a hodnotí zdravotní stav Zemana a bůhví co ještě "naloží" prezidentovi.
    To jsou furt omílané mantry-Zeman to, Zeman ono? Není to pod úroveň špičkového novináře, jakým se cítí býti?

    Jinak poslední zpráva: Do Evropy připlula padesátka džihádistů, varuje Interpol. A teď se ukaž Blamáž! I Štětina asi bude muset změnit rétoriku. Sranda přestává!
  • že některé dotěrné novináře je třeba lískat, jak se stalo v sobotu v Praze. Třeba tady válečný štváč P. Jegl. To si zas nachystal jedovatou slinu. Marné příkaz redakce je "nasr.t co nejvíce lidí". Běžné plácání už opravdu nikdo nečte. A tak nám recyklovaný poslanec Federálního shromáždě za Občanské forum zas navečer namastil článek. Sice je to snůška fantasmagorií, ale už je na světě. A tak Pavlíku v redakci bude rozhodně pochvala - ale zajdi mezi lidi. Jen tak do krčmy. Přednes nějakou nosnou myšlenku ...... nahlas. Strach by nedovolil, co?
  • Vy máte totiž symbol jaký vám patří a prezident Zeman si to užívá. Jestli jste si toho ještě nevšimnul tak se koukněte na vaše seriály v televizi. Tam je to jeden seriozní přemoudřelý český brouk pytlík vedle druhého. Mám na mysli takové ty s chraplavým hlasem a strništěm na tváři a s výrazem Paula Diraca tvůrce kvantové mechaniky. Nedivte se, že si z vás prezident Zeman dělá srandu dobře vám tak, vy stejně špatně dopadnete. A až to ze zdravotních důvodů nepůjde dál, tak utřete hubu znova, protože nasadíme do voleb na prezidenta Adrianu Krnáčovou a tu žádný z vás brouků pytlíků ve volbách neporazí. *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit