Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To teda už musí být separatisté bez ozbrojenců, protože padnou 3 vojáci a 14 ozbrojenců t.j. tak 4 na jednoho. Ukrajinští vojáci jsou úžasně efektivní, nechápu proč ještě nevyhráli na celé čáře! Nebo, že by Porošenko lhal jako Hitler a jeho propaganda? Podle ČT musí mít jen a jen pravdu, že?
  • Mám otázku: Bonzuje se i na Silvestra a Nový rok,nebo můžeme v klidu poklábosit..??
    • Na Silvestra se ještě bonzuje. Ale k 31. 12. 2014 ve 24:00 h ELECTA podle svého sdělení na Tiscali končí a prý se vrací do Moskvy. Takže na Nový rok se už bonzovat nebude. Jesdině že by se našel nějaký NEOELECTA, který by dělal zadarmo z přesvědčení. *15*
  • sověti se perou *1*
  • alehnka byla an navsteve u dcery v pardubicich a pozdravila a hneeeed utejkla jak ji cera nlatila zidli!!!!!! jak vi jela tam a pozorovala gripeny a hned predavala spionazni informace omusulovi a mrtviii mzu prosenokovi z ulkrajiny!!!!! ahned!!!!! zakricel musulejman a skoval uneseny malijsky letadlo a alehka snedla dopisnici!!!!!!! a nestyka se nam to protože je alenka zamilovana do maleeho muzicka a ten j to nerusi a napise nam musulejmansky!!!!!!!
  • A opět je to hlásič ELECTA!!

    To zas bude křiku a neštastných rodin kterým tento kádrovák vezme otce. Chudáci
    děti budou strádat hlady ale to komunistické udavače nikdy nezajímalo.
    Strana jim připne odznáček v podobě rudé fusukle a přenechá jim drobky ze své
    tučné hostiny. To je moderní verze 30 stříbrných pro Jidáše.

    Ten váš Zeman byl v KSČ a ta jak známo byla prohlášena za zločineckou organizaci.
    Jak nazvat člena zločinecké organizace? Jednoduše zločincem!!!
    • Člověče, vy jste u tajnejch nebo u NSDAP nebo u SS jako Kalousek?
      • Zeman a Kaolusek jedno jsou, ti si nemají co vyčítat fašisto z KGB
    • která usiluje o vládu a moc nad svobodnými lidmi a sama se vylučuje z kontroly, je zločinecká organizace
  • to neniiii 3vojaci!!!! prepadl je tajny musulman!!!!! skovavaa se na trebotove v praskovy lakovne ma dlouhy vousy je tajnej muslulman aby prijal další do mesity!!!!! je to lakyrnik!!!!!! unesl malasky letadlo a skovava se s nim v trebotove v praskovy lakovne v bazaru!!!!!!!
    • Myslíš že jseš vtipnej? Že se nás to netýká? Byla jsme včera na návštěvě u dcery v Pardubicích a Gripeny neustále přistávaly a vzlétaly. Je to vobrovskej průšvih a ty se tady slaboduše vycintáváš. Jse ráda, že Porošenko nezaútočil na separatisty. Aspoň je vidět, že mu jde o mír, Porotž v případě masivnějšího útoku na s. by se do toho mohla vmísit ruská armáda a průšvih by byl na světě. Možná na to hrají
      • Uvidíme na čem se dohodnou 15 ledna 15.
  • Psychopati vedený Khárlem Vopěnkou si myslí, jinak zmanipulovaná lůza, že jsou národ? Je to jen lůza, dnes a denně tady dřepící a žijící z dávek! Za komunistů kradli co mohli a dnes budou nadávat, protože neukradli víc. A na to mají vztek. Že se vazalstvím nedostali do vlády a mohli krást ve velkém. Proto zde kopou, jak chcípající kobyla a nutí nám svá "moudra"! Tihle šaškové kdyby přišel raždí, tak budou chválit raždího. Tenhle hnus zabezpečuje odliv našich daní a to že má stát 2 bil dluhu. Tihle šašci, si ještě dovolí tady psát!
  • To ELECTA má rád svého pana presidenta. Připomíná mu jeho dědečka. Stejná kostkatá slušivá flanelka, stejný zasněný pohled opilce a malýmu ELECTOVI říkal pussy. *1*
    • Tak kašpárku bez názoru, hybaj spát! Ono by se fakt mohlo stát, že zveřejním IP na "jako anonym" a odsral by jste to!
      Jinak vy, ubohý kašpare, mému dědovi nesaháte ani po nárt chudáku! Za to, že Vás rodiče šikanovali a nutili spát s matkou já nemohu!
      • Tak to bylo dobrý, šašek jsi vtipnej, to jo, akorát kdybys nebyl takovej práskačskej zmetek. A s tim vyhrožovánim voraž, to by nemuselo dobře dopadnout kašpárku. Víš, že dětem sirky do rukou nepatří.
        • Já nevyhrožuji, já Vás jen kašpare drzej upozorňuji, zatím slušněji než jednáte vy! Do očí by jste mi to neřekl, jestli máte zájem, přijedu! A nebudu sám!
          Takže pozor! kašpárku, aby jste se nepodebral!
          • Tak dobře, přijeď kašpárku, 31.12. ve 24:00 na václaváku u Václava. A jak se poznáme? Já výška 182 cm, 80 kg, široký ramena, inteligentního vzezření a ty skřítku? *1*
            • Na důchodce dobrý! *1* *1* *1*
            • Co to je čas 24:00? Takový čas kašpare neznám. Inteligentně možná vypadáte, ale jen do té doby co otevřete svou smradlavou tlamu. Alespoň vím, kde Vás můžu sebrat, za urážky hlavy státu. Kašpare zlodějský.
  • Prostě mimo urážení, lhaní a zlodějin vy sluhové primáta, nemáte. Slibuji, že pokud kvůli "demokratům!" NATO potažmo UESESA nekdo šáhne na mou rodinu, tak ji budu bránit Prostě už to nebude legrace pánové. Varuji Vás a to dost důrazně! Chcete válku, tak si ji sežerte, se vším co obnáší! Asi jste zapomněli na tu předchozí! Mám vás vy duševní elito, tupá a hloupá plné zuby! Varuji Vás dobytku!!!
  • Gratulace pro soudruha ELECTA! Dnes jste nahlásil svého 301 nevinného člověka!

    Za odměnu dostanete Leninův nehet! Jeho pravost mě osobně potvrdil zdejší
    Vietnamský stánkař. Nechtěl však platbu v Rublech protože říkal že bezcenného
    toaletního papíru má doma dost ale v silných dolarech.
    • Nevinného, ale Hansi, či helmute, či jiný kašpárku, Až se naučíte číst, což vy neumíte, ani nechápete, že vám někdo oponuje a nenechá si hrstkou ubožáků plivat na prezidenta, až vůbec budete něco chápat, tak si moc rád sám nafackujete!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit