Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1415-rok-po-majdanu-evropa-je-bojistem-madarsko-operacni-zona-americke-pate-kolony-v-pohotovosti-je-kalousek-novy-bilak-a-schwarzenberg-husakuv-klon.htm

    *5*
  • Zatímco normální děcka psala svá přání a očekávala Ježíška - soudruh ELECTA
    klečel v pokojíku u portrétu Lenina a doufal že mu něco přinese.
    Nepřinesl mu nic protože bolševik po sobě zanechal zem v troskách a na pokraji
    hladomoru. Bolševik zavraždil víc Rusů než Hitler!!

    Jiní rudý zoufalci zde kradou nicky. Mají vztek protože pár našich Německých
    hostů je dnes totálně argumentačně přejelo. Jsou z nich už jen trosky které je třeba
    zamést a odvézt na smetiště Rudých dějin.
    • Máte na to kradení nicků důkaz kašpare, já ano, ukradl mi ho jiřik. Ale po své prolhané hubě můžete klidně dostat. V reálu by jste den se mnou začal na áru šmejde!
    • Došly argumenty, tak urážíte.
  • Porošenko ani Jaceňuk už nemůžou nic zvrátit, prohráli to na celé čáře, je jen otázkou času kdy se Ukrajina rozpadne.
    • Přesně moje slova, souhlas.
      • Já jsem to tvrdil od počátku.
  • Hm. Zdejším Rusofilům tu nasjkakují body po desítkách - to musí soudruzi v KLDR
    přímo stachanovsky žhavit dráty když vám tak štědře přidávají. Pak se divěj
    že jim nejde internet když ty své staré šunky zavaří. *2* *2*

    Největší chybou bylo že po roce 89 nebyl veřejně popraven autor zvacího
    dopisu pro Ruské okupanty - Vasil Bilak. Velezrada se vždy trestala oprátkou.
    Pak by si nyní každý komunista dvakrát rozvážil zda má podporovat Ruskou okupaci Ukrajiny.
    • Těžko Linuxem zavařit PC, i starou šunku!
      • Já jedu taky na linuxu. I když ty nové už mají větší nároky. Open Suse 12.3 teď a bomba. Sice je Německý, ale ne z UESESA *3*
        • Ten jejich se jmenuje Rudá hvězda, postavenej na Linuxu, snad na Ubuntu s prostředím hodně podobným OS X od Applu. Prohlížeč Naenara (postaven na mozille). Krom vyvolených však obyčejní mají jen intranet.
          • A vy nekraďte nicky Vy nulo! Podle IP Jiřiku.
  • A je tu opět lidový ministr zahraničí z hospody 110 cenové BTW

    Jeho představa o světě je jednoduchá - Rusko má právo napadat vojensky všechny státy
    na planetě a na bodácích dosazený domácí poskok pak okupaci nazve bratrskou pomocí.
    Zatímco každý národ který se vzepře Ruské nadvládě je teroristický.
    BTW je nám prostě schpen tvrdit že Rudoši v Americe jsou stoupenci Rudé ksčm.

    Tak řekl jsem pravdu která se Moskvě ani Kimům zamlouvat nebude.
    ELECTO - můžeš to uvést do mého kádrového profilu a ihned nahlásit! *2* *2*
    • *1*
    • Zaměň si tam Rusko za USA a bude to dobře, pak ti dám i "Líbí".
  • A furt bude mlejt o Čečensku. Čečensko je autonomní republika a když napadlo Dagestán, za pomoci Islámský mezinárodní brigády, tak je rusové šli zkrotit. A tu jejich Čečenskou republiku Ičkerii uznal pouze Talibán!
  • Porošenko ani Jaceňuk už nemůžou nic zvrátit, prohráli to na celé čáře!!
    • Putin to prohrál v mezinárodním měřítku na mnohem delší trati.
  • Tento večer končí jako vždy!

    Zdejší Rusofilové v čele s hlásičem ELECTOU se snaží a překrucují pravdu ale jako
    vždy končí zcela poraženi. Argumentačně je Mainz složil na lopatky.

    To bodování také leccos ukazuje. KGB holt vlastním agentům pořídila modernější
    verze počítačů a nyní si přihazují body po desítkách ve snaze zajistit tzv. podporu lidu.

    Však Rusku se to brzo vrátí i s úroky - Krymští Tataři nechtějí patřit k Rusku a pokud začnou boj budou stejní rudí pokrytci co oslavují anexi Krymu vřeštět - pomoc Tataři jsou zločinci. *15*
    • To Víte, že jo, kašpárku. Umejt čelo, jak jste se zapotil "napravováním pravdy" a šupky spát. *1*
  • Pořád chci věřit, že muž pevných nervů Pan Prezident Putin a jeho poradci vědí co dělají. Primát za louží už je totiž mimo kontrolu a bez sebe, totálně bez důvěry a nálepkou vrah.
    • V Rusku teče krev od roku 1917 proudem a dosud nikdo za to nebyl potrestán.

      Nebude to tím že tam i u nás došlo ke stejnému podvodu? ŽE banda co kradla a vraždila
      s rudou knížkou má nyní modnější podnikatelský pravicový oblek. *2* *2*
      • Ale byl. Lenin zašel na sifla a místo aby ho křesťansky pohřbili tak ho vycpali a ukazují ho ho zvědavcům v myším oleji. *1* *1*
        • Sám jste psal o ubohosti, kopat do mrtvých, řiďte se jím, nebo jen vy můžete. Jste nula vy CCCP stepní nájezdníku. Chcete být kašpárek, buďte.
  • Ten počet mrtvých je správný, jen se to musí obrátit, 3 ozbrojenci a 14 Ukrajinců. *3* *3*
    • No taky se mi to nezdá. Zaprvé k útokům už docházelo včera večer, včetně fosforového bombardování. Domobrana následně zničila v oblasti Doněcka 2 náklaďáky a jedno BVP včetně posádek. Zranění na straně separatistů byli také. Kdo porušení příměří vyprovokoval se asi těžko dozvíme. Co je téměř jisté, že tam klid hned tak nebude. Ono také proč. Pro Ukrajinu a západ to jsou ekonomicky strategické oblasti a pro Rusko vojensky strategické oblasti.
      • Hlavně se ta válka bude živit ze všech stran. Možná tam spadne zase náhodou nějaké letadlo. Mediálně to jen kvete.
    • Ano to je komunistická metoda - když se pravda nehodí tak ji popliveme.

      Doufám tedy že podpoříte i ozbrojený boj Čečenských vlastenců proti Ruským
      okupantům. Když má podle vás lid Krymu právo na sebeurčení tak ho má čečna také.

      Kdo z rusofilů řekne že ne tak je pokrytec a patří před soud za notorické lhaní.
      • Nebudeme chodit daleko, kdo z Čechoslováků chtěl rozdělení a kdo o tom rozhodl. Ale ani se neptám, protože, vy nejste scopen odpovědět ani na jednu otázku a jen zde opruzujete pro pobavení publika. Pokud bych nectil zákon, klidne Vám sem tu vaší IP hodím.
        • ELECTO, rozdělení chtěli skoro všichni Slováci, potvrdili to i ve volbách, tak tady zase nelži.
          • Kdo že se tu opovažuje lhát? Já jsem na Slovensku studoval a vím moc dobře jak to bylo. Kdo lže, ten i krade. U Vás se to potvrdilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit