Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi ošem líto nejen těch lidí, ale i toho krásného a zbrusu nového letiště.
    • Bohužel Rus se vždy řídil heslem - nám na obětech nezáleží protože otroků
      (Ruských ovčanů) máme mnoho.
  • Komunisti jsou nepoučitelní - zase pravdu obracejí v lež!!

    Putinova vojska na dovolené - tedy okupační Ruské jednotky na Ukrajině - dostala
    další nakládačku a byla vyhnána z letiště. Na tom vaše blouznění o nějakém Ruském
    úspěchu vůbec nic nezmění.

    Jinak když tak podporujete odtržení Krymu od Ukrajiny doufám že stejně budete podporovat
    Čečenské vlastence při jejich snaze získat konečně nezávislost na Rusku.

    Pokud Krym podpoříte a Čečence ne tak jste pokrytci lháři a zloději - prostě komunisti. *2*
    • Řekněte nám raději, kolikátý nick už jste vystřídal. Co jsem dle IP zaznamenal, tak už třetí. Buďto máte totální schízu, nebo ne, ale už je to na pomoc odborníka.
      Pokud máte trochu soudnosti, o čemž pochybuji, tak zajisté víte, že UA Krym nikdy nepatřil.
      • Vždyť je úpe blbej, ani neví kdo, nebo co, je Čečensko!
        • Já vím, dnes mě zde baví celý den. Začal na nicku hainz.
          • To vy vždy začínáte jako machr a končíte argumentačně zcela poražen. *2* *2*
            • Proto vám také neodporuji. Pouze opravuji vaše lži. *15* *15*
            • Aha bůů, bůů, jdu se vybrečet, vždyť proti Vám jsem úplá nula vy génie. Bláznům se nemá odporovat kašpare!
      • Čečensko také Rusku nepatří a přesto ho Rusko okupuje. A ještě tamní vlastence
        kteří proti okupaci bojují označuje drze za teroristy.

        Takže doufám že stejně jako v případě Krymu bedete i v případě Čečenska volat
        po právu na jeho vlastní sebeurčení. Pokud ne jste pokrytec!
        • Ptal jsem se, kolikátý nick už dnes máte? Laskavě odpovězte na otázku. Zde je to o Ukrajině a ne o kašpárkovi s nickem dle toho koho urazit. Myslíte si, že to nezjistím? To jste teda naivní, nebo kulantně řečeno jednodušší než jsem si myslel.
          • Narozdíl od vás nicky nepočítám a kádrový profil jiných debatérů nevedu.

            Zas budete hlásit? Pozor ať neprobudíte Ruského cara. Tyran když nemá náladu tak
            je hodně nebezpečný - i vlastním lokajům. *15* *15* *15*
            • To je Váš zážitek z dětství? Otec tyran? Je to vidět. I soudruh Hitler měl otce tyrana.
              Jinak pokud nejste sto si ten Váš původní nick zapamatovat, což asi nejste, napište mi, já Vám ho připomenu. Ať v tom máme pořádek.
  • Je vidět že čtvrtina Ukrajiny bude svobodná a zbytek se bude smažit ve vlastní šťávě, ale kdo chce kam pomožme mu tam, po čase se budou vžebrávat pod Ruská křídla, to je nasnadě!
    • Je jasné že bestiálního vraha Dahlgrena amíci nevydají, ani kdyby vyvraždil celou naši vesnici právě to bylo ve zprávách.
      • Jo jo UK fašisté už melou z posledního, EU je nezachrání. východ Ukrajiny už ztratili.
        • Začínám mít obavu, že se v roce 2015 dočkáme rozuzlení. Jestli stažení "svobodných a demokratických" sil z Afgánistánu nějak nesouvisí.
  • Rus urtpěl další drtivou porážku. Co na to ELECTA ? Bude to hlásit do Moskvy?
    Dej si pozor udavači. Za Stalina posel špatných zpráv přišel o hlavu. Než napíšeš
    další hlášení ujisti se raději jak to chodí dnes.

    Komunisti zde oslavují Ruský vpád na Ukrajinu. Kdyby někdo na oplátku vpadnul
    do Ruska tak stejní soudruzi budou kvičet - pomoc! Agresor nás napadl! *15* *15*
    • Demence idiota Mainze se nedá okomentovat. Kdysi se nad Mohanem rodilo dobré víno, dnes jen duté hlavy. Strč hlavu Merkelové do řitního otvoru a leť za černým otcem do Bílého domu, retardo. Tady jsi u Slovanů, a ti fandí Slovanům, ne náckům.
    • Až s toho budeš mít rozum, samým blahem zblázniš.
  • Je vidět, že z Ruska dorazila dorazil další konvoj s humanitární pomocí. Copak asi přivzeli?
  • Tak je to správné. Fašistům z Kyjeva se nesmí dát čas na oddych.
  • Plně ty separatisty z východní Ukrajiny chápu. Chtějí se mít tak dobře, jako se teď mají lidi na Krymu. Mají všechno a za babku *1*
  • Ono tam ještě je nějaké letiště. Dle fotek jsou to ruiny.
    • A co se divíš? Kam Rus šlápne tam 1000 let tráva neroste.
      • To je jasně vidět v Iráku, Lybii, Sírii....
  • Skore 3:14/Ukrajinci-povstalci/to není možný,tomu nevěřím,že jsou tak dobří.Vždycky dostávali na tlamu,tak to bylo a tak to bude dál,protože jejich velitelský zbor je banda blbců.
  • Fašista Prasečenko chce mermomocí vyprovokovat RF. viz.:
    http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_29/V-pripade-zastaveni-miroveho-procesu-vyhlasi-Porosenko-valecny-stav-7874/
    • Omyl! Fašista je Putler.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit