Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně je EU u prde.e
  • Kdepak. V číně ti totiž za kritiku rudé vlády na intrnetu hrozí vězení,
    ty si v EU na Eu beztrestně veřejně pliveš od rána do noci. Protože je tu svoboda slova.
    Dost podstatný rozdíl grázle
  • Plivat a urážet je rozdíl. Ty tu uraziš.Ale klasika co čekat od tvého ročníku.
  • Lež a nenávist musí zvítězit nad pravdou a láskou!
  • Nás havloidy je velmi jednoduché vyprovokovat. Jsme totiž psychicky labilnějsí než ostatní. Jen jsme pak hodně vulgární a agresívní. Třeba jako náš vrchní havloid Kalousek. To pak lítají facky a nadávky jedna radost.
  • Tohle nečte ani tvůj vedoucí z jedné, nikde nejmenované ambasády. Už proto, že si od toho pana diktátora vypůjčil tolik peněz, které jeho státy neumí jinak získat a klesnul tak daleko a žebrá v Číně peníze. Ty vogo, to nedělají ani Rusáci! Simone, chápeš mi? *14*
  • Hup!!
  • Jak zlatá mládež všude po světě
  • Ale jak si krásně rozumí... Jako dvě malé děti *4*
  • My s tím problém nemáme. S tím mají problém artisti Havlova cirkusu na kolečkách.
  • Karle, ty mě jistě i z tý velký dálky slyšíš, je tu jeden, který prý nesouhlasí. To je ale pakoň, že? Protože tím pádem podporujete všechno to svinstvo, které jsi tak pěkně a právem, vtipně zkritizoval. *14*
  • Čína na nohou. Prominenti si dovolí cokoli, lidé se bouří
    Z účasti na hromadném znásilnění byl obviněn sedmnáctiletý syn čínského generála. Jde o další případ, který vyvolal hněv veřejnosti nad manýrami a životem skupiny privilegované elitní mládeže v zemi, napsala agentura AFP.

    V Číně sílí nespokojenost lidí s chováním potomků mocných vládních činitelů z bohatých rodin, kteří mají pocit, že si mohou dovolit cokoli, aniž by na ně dosáhl zákon.

    Čínská politika i ekonomika je korupcí prolezlá až do morku kostí. V průběhu posledních pěti let bylo v souvislosti s podezřením z korupce vyšetřováno 660 tisíc státních zaměstnanců. A nejde jen o řadové úředníky, některé případy se týkaly úplatků astronomické výše a sahaly do nejvyšších pater čínských ministerstev.
  • Asi dva dny na zpět za svobodný projev na Václavské nám. zadržen mluvčí.taková je svoboda?
  • Přesně tak. To jsme prostě my havloidi. Zloději a prasata. Tak nás totiž naučil náš morální vzor Václav Havel, po kterém dnes neštěkne ani pes.
  • Ruský zloději nicků Pokud máš potřebu krást lidem jména a nicky tak se jdi léčit haajzle
  • Vemte si Simon Semjona tečku a jiné tvoje virtuální kámoše a nacpi si je do zadku
    ruský teplouši. podporuješ tu cenzuru v číně .
    Ty si tu na EU vesele nadáváš. Nikdo tě za to nezavře. Protože v EU je svoboda slova.
    V číně lidi kteří jako ty nadávají na internetu končí v base
  • *1* *1* *1*
  • Nic, ale přišly instrukce z Washingtonu. Taky jsem opožděně vyvěsila tibetskou vlajku.
  • *1* *1*
  • Takže zase budeš krást nicky rudá kurwo? Na víxc nemáš rudej deebile

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit