Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč máte s čínskou návštěvou problém?Nedávno byla čínská návštěva v Británii i v USA Všude vllajky a úsměvy politiku.Jen v Čechách problém.
  • Hup!
  • Dočkej času...a po žních...k Turkovi! *16*
  • *15* *15* *15*
  • Zdejší Putin parta je jako vždy směšná.
    Oni si tu každý den plivou beztrestně na EU od rána až do noci. Máme tu totiž svobodu slova.
    a přitom podporují čínskou totalitu kde kritici z internetu jako jsou oni končí v lágrech.
    Jak pokrytecké
  • Ty jsi Putinovské prase a zloděj nicků. Bodů si za vteřinu prdni třeba 20 rudej haajzle.
    Pravdu tím nezměníš
  • Vzhledem k tomu, že nejsem Číňan, tak mi ty interní stesky jednotlivců nijak nevadí. Ani neoslovují, to je jejich věc, ne má. Proč jen na světě existují pitomci, a že se nám jich urodilo, simone, kteří furt cosi remcají proti zemím, po kterých jim je exkrement. Najdi mi jednu jedinou zemi, kde je všechno OK a potom tě podpořím a ani nepípnu. Do tý doby, se trapni dál... *16*
  • Typický volič ODS a TOP09. Pak to tak vypadá *15*
    https://www.youtube.com/watch?v=0dZqqzoRXB4
  • Američanům vadí že FBI chcete nabourat Apple a co jako
  • *15*
  • To jsem prostě celý já havloid. Jen těch bodů bylo 9 za vteřinu *5*
  • https://www.youtube.com/watch?v=Ak8o5lSU6xQ

    Karle, vzpomínáme...
  • Mínusováním nezměníte skutečnost že mladým čínským lidem vadí komunstická
    cenzura internetu. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Hup
  • obloudnou vlastizrádně žvástající houbu, zdegenerovaný a demence- ano přesně to je havloidní guru Šláfenberg, maskot TOP09 zlodějů a tunelářů

    Konečně i ty jsi to pochopil. Výborně!
  • Simonko co to má s článkem?
  • Karl von Schwarzenberg jako ministr zahraničí získal pro naši zem ve světě velký respekt. A kdyby byl presidentem, bývalé Země Koruny České by se opět skvěly na světovém jevišti.
    S tím ožralou Becherovičem na nás svět hledí jak na provincii stepních kočovníků.
  • Díky že jsi potvrdil moje slova internetový trolle. Prdnul jsi 5 bodů za vteřinu. *2*
    Jsi wůl a o korunovaný *15*
  • Mladým Číňanům stále více vadí „Velká internetová zeď“
    Čínská studentka Jasmine Jin zase zveřejnila sloupek v listu Australian, podle něhož „sny její generace připomínají spíše americký sen – méně politických zásahů do soukromí, více otevřenosti světu, zrušení nenáviděné internetové zdi a více demokracie, jako mají na Tchaj-wanu a v Hongkongu.“ Dívka si ovšem může svá slova dovolit – studuje na Columbijské univerzitě ve Spojených státech a jejím dědečkem byl jeden z vojevůdců Mao Ce-tunga Jie Ťien-jing, v letech 1978 až 1983 hlava státu.

    „Si vede Čínu reakční, ideologicky motivovanou cestou, která všem nahání strach. Vytváří kolem sebe kult osobnosti, jaký tady nebyl od Maa a Teng Siao-pchinga. Jenže ti aspoň bojovali za revoluce, zatímco Si nebojoval nikdy,“ napsala dívka. Tabu porušila i odhalením, že Siova dcera Ming-ce po absolutoriu Harvardovy univerzity dostala pod falešným jménem místo v úřadu hlavy státu. Podle Sunday Times to pobouří miliony mladých Číňanů, kteří zápolí s dramatickým růstem cen nemovitostí a nemožností sehnat si odpovídající zaměstnání.
  • A to jste je neviděl včera na demošce. Banda sprostých, zhulených provokatérů, stejně jako jejich uchlastaný Guru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit