Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    Na lidská práva v Turecku chvili zapomeňte. Začal tam platit výjimečný stav ..... zajimavé tož budeme čekat
  • na lidská práva jsme už dávno zapoměli i u nás
  • Takže Erdogan je tyran a diktátor jako Hollande? Ve Francii je přece vyjímečný stav už od zimy.
  • Sajmon vyskoč!
  • tak děcka, už to prasklo....jsem na Krýýýýýýýýýmu *14* je to Los Angeles Evropy *14*

    už nechci zpátky
  • Zieglere nudíš...
  • Jen tak pár čísel... dostal na ruské ambasádě slíbenou láhev vodky a tak se snaží.
    *1* *2* *15*
  • Týýývole, teplouš Semjon Gayínek to rozjel ve velkým štýlu, jen si teplobuzna motá nicky a pak to vypadá jak vypadá!!!

    CHICHICHI !!!
    • dearputin.com *3*
    • nevšímej si ho *3*
      • Najdi si svůj nick, Zieglere.; )
  • Dovedete si predstavit ze by turci meli bezvizovej styk a ted by se hromadne vrhli do EU? *8*
    • kéž by ano, byla by to solidní roštovačka, čeští chlapi mají malé buřtíky
      • souhlas, vypadaj dobře *14*
        • proč na mě reaguješ hňupe?
          • páč jsem taky Novorosijec *14*
            • fajn my Novorosijci musíme držet při sobě
            • máme tu akci " chlapi sobě " tak nepruď *10*
  • T-150
    • T-150 byl projekt sovětského těžkého tanku z druhé světové války. Jednalo se o upravený KV-1 se silnějším pancířem a velitelskou věžičkou. Pancíř věže měl tloušťku 90 mm, v čele a na bocích měl pancíř tloušťku 90 mm, vzadu 40 mm. Byl vyzbrojen kanónem F-32 ráže 76,2 mm. Posádka tanku se skládala z velitele, střelce, radisty, řidiče a nabíječe. Tank nebyl přijat do sériové výroby. Jediný vyrobený prototyp byl v říjnu 1941 odeslán na frontu u Leningradu, kde byl pravděpodobně později zničen.[

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit