Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jasný :
    Havlova busta v budově Kapitolu v SS-SA/ spojené státy-severo-americké/ je podařený kus.
    pokud se na tu bustu podíváte,/ a to doporučuji/ je již jané, kdo,nebo co bylo tím chybějícím mezičlánkem ve vývoji lidopa a člověka......
    Best regards!!!!
  • Alespoň budou mít holubi na co sraaaaat.
  • ostapkotab
    k ty lavičce jeste odhalit letiště *16*
    • odhal se taky!!!! *1*
    • KIMCID
      Ruzyně?
      • RUZYNE se vrati po dalsim ,ale krvavem prevratu.Zadny Strom neroste do NEBE.Pa k bude dostatek KOVU k sesrotovani.
  • Filip si jede do moskvy pro Putinovu latrínu, kterou si potom bolšáni odhalí přímo v budově ÚV KSČM, a zasypoi ji rudými karafiáty.
    • Tečko Lery, ty v té latríně bydlíš.....
    • KIMCID
      tak šup šup ať pravice ukáže jak se leští latrina v bílem domě *1* *1* *1*
  • Ať si ho odhalí celého.Aspoň by byla prča,už dlouho jsem se nezasmála
    • PS:omlouvám se tam se hovoří o lavičce.
  • Na takovou akci bych rád finančně přispěl!
    • Já chci taky takovou lavičku,přispějte mi ,ale hlavně hodně,moc,moc,penízků,děkuji
      • Vy mi nechcete přispět na lavičku?Au to bolí.
    • Já taky, a velice rád. Jen když z toho mají komušisti vztekem pěnu u rypáků!
      • Tiscalli vy mi mažete příspěvky,hurá ať žije demokracie
      • Víte já jsem včera četla článek kde hovoří p.Jandák.A víte z čeho měně zamrazilo??????
        Povídá tam ,že tady působí síly,které to nemyslí s touto zemi dobře a z těchto příspěvků mně opravdu mrazí,národe už jsem četla hodně článků o naši likvidaci jako národa,zamyslete se nad sebou.
        • Jandák je howado a kreeetén žijeme v nejlepší době a v nejlepším systému!!!!Nic lepšího nikdo nevymyslel!
      • Běž vytvořit alespoň nějakou hodnotu na záchod, deb*le.
      • KIMCID
        jistě si na ní rádi lide z bejvalé jugoslavie sednou *1*
        • Já bych na zmetka taky nedal ani zlámanou grešli!!!
  • Za takové krávoviny my platíme ministrům služební cesty. Ještě v té delegaci chybí Duka, který by to tam mohl pokropit, stejně by to udělal Havel.
  • Po mě v zaměstnání chtějí doplnění studia,nechceš? Tak šup ven! A ministry nám dělají herci. Dětem v Motole padá střecha na hlavu ale Havlova lavička za 300 tisíc,to je bomba!!! Justicce je bezzubá,neplacení daní je trestáno víc jak vražda nevinného člověka,čemu se divíme. A volby?? No tak ty na tom absolutně nic nezmění! Koho volit v té svoloči? Jediné řešení je pospolitost lidí,vytáhnout ven a ukázat,že už toho máme opravdu plné,ale plné zuby!! A nejen zuby!!!
  • Měli by se zeptat komise pro udělování "Nobelovy ceny", proč ji Havel doposud nedostal a ani nedostane. Měli by si tam postavit další lavičky, třeba za Mašíny.
    • Tak zrovna na ty Mašínovy lavičky bych rád přispěl. A co se týče té nobelovky, společnost Arafata a Mandely , děkuji, nechci,
    • ... za tebe sotva :)))
  • Posílám jim pussy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit