Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bude ta lavička poblitá?
    • v Plzni prý byla lavička václava havla dokonale pobilitá a pod ní byl karton s nápisem :" Byl jsem zde Václav Havel."
      • Take projev UCTY VELIKANOVI,je otazkou casu ,kdy na lavicce bude N*****O.
        • Lavička NENÍ v Ostravě .
          • Herman,az procitnou,prestan tuto raritu brat VAZNE.V pokleku ji oceni jen spolecensky unaveni .......Je prece z kvalitniho materialu-draheho....
          • anna.tvaruzkova.58
            To je škoda. Tam by byla každé ráno fronta. A co vody by se ušetřilo, WC by se nemuselo ráno splachovat.
      • KIMCID
        blil jsem zde
  • Chrchla se smaží v pekle.
  • Až budou odhalovat Havlův záchod, velmi rád se zúčastním odhalení a rád přispěji nějakou maličkostí dovnitř.
    Ten kult osobnosti už začíná zavánět něčím, co nemá s Havlem nic společného.
  • Bořek Šípek má s těmi levnými lavičkami docela dobrý kšefty. To je celá podstata onoho trapného humbuku. Inu, půl mega za dvě zahradní křesílka, to se vyplatí! *1* *1* *1*
    • Nepřijatelné pocty ožralovi, ten by tu lavičku poblil.
      • A Kníže by ji posral a pochcal.
  • Václav Chrchla Bombarďák zapřičinil úpadek společnosti, doobytek....ještě za života Olgy, která již bohužel umírala na rakovinu, tento ubryndaný literát,a lidská špína se pelešil s hajtrou Dagmarou. To byl tedy /m/Orální velikán, kterého západ tak adoroval..... fuj, hamba pilivat....
    • Disident Wolf ale ve svých Pamětech uvádí, že VH byl na chlapečky, a že udržoval intimní styky s Alexandrem Vondrou.
  • Inu jak vidno, pravdoláskařům fakta nevoní, a nemaj co na obranu ubryndance Havla napsat, tak se uchylují ke krádeži nicků, inteligentní čtenář si obrázek kdo je kdo jistě udělá......takž vy špinky,z pražské kávarny, pravdoláskaři, jen si kradte, vždyt nic jiného neumíte....... *3*
    • pravdoláskaři použijí jakoukoliv lež, aby právě jejich „pravda“ zvítězila.
  • Já každotýdenně odhaluji Havlovu laHvičku... a pořádně ji ztrestám.

    Ten opilec se obvykle válel ve vlastních zvratcích a exkrementech někde na zemi. Na žádné lavičce by se neudržel.... *12*
    • KIMCID
      Ten opilec na hradě s kamaradíčkama rozbíjel sklo po Benešovi.To si nedovolil žadnej komanč to co on.(mám to od hradní stráže)
  • Vážení přispěvkovatele nědko tady pouští a maže mé příspěvky,dokonce používá mé jméno
    tak to je mi vás líto,nezapomeňte si říkat ó bože jak hluboce jsem klesl(a).Děkuji.Teď jsem to,já.
    • Mamino,asi se nevyjadrujes UCTIVE s respektem . *3*
      • CHa a to jako komu?Já se nebála komunistů těm jsem nadala a teď se mám bát tohohle?No má úcta.I když mi bylo řečeno,že tohle by mi na západě neprošlo,tak teď už tomu věřím.BLÉ.
  • Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectv

    Budeme svědky Majdanu na Václaváku?
    Štvavá kampaň proti Zemanovi řízená z Babišových médií, která nakoupil před volbami 2013, tak sleduje jediný cíl, totiž oslabit Zemana a jeho důvěryhodnost a připravit půdu pro jeho odvolání. Vypadá to, že nechtějí Zemanovi dopřát ani dokončení mandátu, že ho chtějí odstranit už teď. Je to ale nebezpečná hra, protože Zeman je přímo volený prezident. Pokus o sesazení prezidenta by mohl zažehnout v naší zemi barevnou revoluci na způsob Majdanu. Voliči Zemana by se s tímto rozhodně v klidu nevyrovnali. A s barevnými revolucemi, s tím mají Američané sakra dobré zkušenosti, viz. Arabské jaro, viz. Sýrie, viz. Majdan.
    http://aeronet.cz/news/hystericka-kampan-proti-zemanovi-pochazi-z-dilny-americkeho-velvyslanectvi-na-konci-ma-byt-babis-prezidentem-a-dostavba-temelina-vime-prvni/
    Více zde: http://leva-net.webnode.cz/kniha-navstev/
  • Havlovi představí jeho lavičku pro bezdomovce s tabulkou, já mám lavičku, erport, prochcanou uličku v Brně,.. národ má holou řiť :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit