Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bureši ,Bureši ať si tě už čert vezme.....
  • Soldere! Chyba je v lidech a ne v systému. Lidé jsou ovce a volí pořád dokola stále stejné mafiány. Léta se tu u koryt střídají jen ODS a ČSSD. Partaje které mají na rku největší zlodějny skandály a podvody. Pomalu co týden je nějaký radní za ČSSD zadržen policií.

    Stačí dát lidem koblihu. Nebo jako VV kalendář s nahýma holkama doplněnou populární tvářičkou z TV Radkem Johnem. Pár hesel o boji s korupcí blba bla a ovce na to skočí.
    Ti co k volbám nechodí nadávají. Proč? Tím že nechodí udržují současné gaunery u moci.

    Chyba je v lidech a nelze to svádět ani na USA ani na Rusko. Staré české heslo zlaté ručičky nahradilo po 2 světové válce zlodějské ručičky. Neplatit daně a obcházet zákony je tu téměř národním sportem a to je špatně.
  • No, štamgasti IV.cenové, budete mít "levnější" pivo i když zaplatíte stejně. Ale dostanete koblihu. Stát se řídí jako podnik: Tady je Burešovo. *15*
    • Neboj čapisrale. Socek tvého typu se tohle netýká. Vem si tu koblihu a udav se jí, bude konečně klid *3*
  • Babiš je populista a ekonomický ignorant.
    Opět zdražil cigarety. Co je výsledkem? To že kvete trh s nezdaněným tabákem a lidi přecházejí na hnusné ale levné balené cigarety. Velké zdražení vždy znamená rozkvět černého trhu. To chápe každý kdo má alespoň nějaké ekonomické vzdělání.

    Když USA ve 2%0 letech zakázala alkohol zbohatla na tom mafie která ho lidem byla schopna dodat. Mafie vždy mezeru na trhu vzniklou zákazem nebo drahotou zaplní.
    • Když se zdraží cigarety tak se má omezit kouření.
      Když se zdraží alkohol má se přestat chlastat.
      Když se zvednou daně z práce tak to pochopili jen cikáni. :-)
  • Dobře už bylo a nezmění to žádný Babiš s levnějším nebo draším pivem. Změní to pouze změna systému.
    • To že lidé volí hloupé a všehoschopné politiky není chyba systému ale lidí.
      Ti co k volbám nechodí pak nemají právo nadávat, protože i oni nehlasováním drží současné zločince u moci.
      • Chyba není v lidech, chyba je v systému.
        • Jaká chyba je v systému? Máme svobodné volby? Máme.
          Může každý svobodně zakládat strany a hnutí a kandidovat do parlamentu? Může.
          Máme u nás dostatek soudných a zodpovědných občanů, kteří chodí volit a pečlivě vybírají komu dají svůj hlas? Nemáme.
          Nechají se ovce koupit za slib, že "on" se o ně postará, aby se měly dobře bez námahy? Nechají.
          Stačí někomu dát koblihu a slíbit levnější pivo a už "ví" koho má volit? Stačí.
          • na tebe platí jedině CCCP, komunisti, klikáček, mučírna a kobliha. Tak dobrou chuť *15*
            • Zajímavé jak to všechno vyjmenované se dá zahrnout pod systém CCCP. *2*
  • Nějak mi Váš výpočet nevychází.
    Mám-li 15 mil. hektolitru = 15.000.000 x 100 = 1.500.000.000 litrů piva.
    V hodpodě se prodává cca 0,5L piva za 25-27 Kč
    1.500.000.000 x 2 = 3.000.000.000 je počet piv v hospodě.
    3.000.000.000 x 27 Kč = 81.000.000.000 Kč v koncových MO tržbách (81 miliard)
    snížení DPH z 21 na 10 je o 11%
    81.000.000.000 x 0,11 = 8.910.000.000 Kč
    To znamená stráta pro státní pokladnu 8,9 miliard Kč.
    EET podle mě přinese př. 10-20 miliard Kč a z toho státní úředníci prožerou 20-50 miliard. Není lepší se na vysra...t. Já byl už na výzkumu jak si na to nějaké O2, T-Mobile, Vodafone chystají namastit kapsu.
    • Jestli bude pivo o 1-4 Kč levnější nebo dražší stejně jdu na 2-3 tak 1-2x v měsíci. Tak jestli ušetřím 12-24Kč je mi úplně jedno.
    • Jak říkal jeden můj známý. Jestli ty peníze nevydělá tak ať to zaplatí ze svého.
      Mám z několika zdrojů, že p.Babiš nedělá nad tímto analýzu jen se na několik minut zamyslí a střelí částku od boku.
      Nejprve bylo že EET přinese 2,5 miliardy, pak 10 pak 12 pak 18 a nakonec 100. To je rozptyl.
  • Andreji, my ti věříme!
    • Já ho nevolil, poněvadž je mi proti srsti každý kdo přijde k miliardám spekulativním způsobem. Babis k ní, určitě nepřišel poctivou prací. To nakonec nikdo. Ale mám takové tušení, že tento pan je první po dlouhé době, kdo má zájem o naplnění státní pokladny, a jde dokonce proti své bohaté partě. Co je motivem jeho boje, netuším. Že by boj vůči konkurenci? Ale vždyť žádnou u nás nemá.
      Pravdou je, že daně se platit mají. Stát vydrzuje policii, vojsko, sociální zařízení, školství i mnoho občanských sdružení. Nejhorší je, že živi i hordy úředníků, různé aktivisty. Vezměte si jen jen kolik politologů, ekonomů, sociologů, arabistu, amerikanologu,sinologu...........a dalších -logù musí živit! A l čemu jsou dobří? K ničemu, ale platy nemají průměrné! I tam jdou peníze z daní vydelanych právě obyčejnými lidmi, kteří vytvářejí materiální hodnoty.
  • z odhadů ministerstva lze dojít k závěru, že více než 95 procent piva se v Česku vytočí v zařízeních provozovatelů, kteří nejsou plátci DPH... A TO SNAD ZNAMENA ZE TO PIVO KOUPILI BEZ DPH??? NE TO ZAPLATILI V CENE U VYROBCE!!!! to by totiz museli bejt i pivovary neplatci!!! nejak vam ty pocty NESEDI!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit