Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je s podivem že dosud nikdo nepřišel s předvolební hitovkou zrušme zbytečný senát.
    Jediný kdo to navrhoval byla strana spr rsč M. Sládka. Jinak nikdo. I komunisté kteří si jen hrají na opozici tam nechávaj za velké peníze vysedávat své revolucionáře.
    • Nojo. Ovšem to se už ví pěknejch pár let. Ale proč je křik až když modráci projeli volby?. Qui bonum?
    • no typicky "nové myšlení" patrně nadějného managora, co si nevidí ani na špičku nosu. . Podívej to, že byl proti senátu i když to bylo v ˇUstavě - a Senát NEBYL ZŘÍZEN - se mi jeví jako kardinální ta chaby. Volby do senátu byly až v roce 1996, kdyby se něšprajcoval a nedržel basu s modročernou squadrou v Parlamentu, tak možná, díky kontrolní funkci SENÁTU, nedošlo ze zlodějské privatizaci a nebyli jsme tak na huntě jak jsme..AAž nebylo jeho podpory potřeba byl ehm ehm... V 98 už jej nikdo nevolil... dobrá spravedlnost. .. Víš ono to chce myslet komplexně ve VŠECH SOUVISLOSTECH.... a ne jen opakovat kecy těch iných....
      • Těch chyb tám máš jako vždycky více soudružko. senát není žádná pojistka protože PS ho vždy přehlasuje když chce. Senát může zákony jenom brzdit ale né jim zabránit.
        Je to zcela zbytečná instituce.
      • oprava kardinální !TA CHYBA!
  • Volit sice chodím ale vím,že volby jsou divadýlko a stejně se nic nezmění! Stále známá poučka "Stát je nástroj vlády jedné třídy nad druhou.No a v současnosti není zatím síla,která by změnila systém!
    • Je vidět, jak Ti komunisti vypláchli dutinu lebeční, když stále opakuješ ten marxistický blábol, který používali komunisti k ospravedlnění své totalitní vlády.
      • ... u tebe jsou vidět jiné duševní výkaly
  • dat nekomu hlas je pro me vyjadreni podpory danemu politikovi ci strane a JA SI NEMEL Z CEHO VYBRAT!!! vykrmene, rozesmate tvare soucasnych politiku slibujicich jako vzdy modre z nebe pro me nejsou duvodem dat jim hlas... nehlasoval jsem, protoze jsem zklaman jejich neschopnosti a nechuti menit veci k lepsimu... a nez vedome volit komunisty, ty vlky v rouse berancim, to radej sedet doma s Dr. Alzheimerem *12*
    • Ale Ty jsi VOLIL!!! Tím, že jsi nevhodil do urny svůj výběr kandidátky, tím jsi jednak vyjádřil, že je Ti jedno kdo bude zvolen a jednak jsi dal předem svůj hlas vítězi, ať je jím kdokoli.
      Máš ovšem pravdu, že volit komunisty může jenom stejný zločinec nebo omezenec.
    • neboj, rudoši tě časem vyléčí z lenosti chodit k volbám. Já si DOBŘE PAMATUJU, jak jsem volit nemusel, mohl za plentu , ale nikdo z 99,98% registrovaných voličů si to nedovolil.
      • chyba :-) dovolil A NE JEDNOU a nic se mi nestalo???? hmm ať nikdo neříká že musel... NEMUSEL
    • Tak proč lidé, kteří nechtěli jít k volbám, alespoň se neseskupili v revoluční stranu, která by všechny politiky naházela do Vltavy a bylo od nich definitivně konec? *10* , *16* .
    • Na rozdíl od Alzheimerových kámošů si myslím, že sedět doma je ta nejhorší varianta, horší než volit komunisty!
  • cesky volic neni zadnej blb. modré *12* *12* by se mely zmenit, coz neudelaji, cekaji na PORAZKU. *1*
    • ... navždy zůstaneš k o k o t e m a to moc dobře, nudle :))))
  • Senát je nejlepe placená dovolená pro přestárlé funkcionáře. Své místo v PS tak zase přepustí dalším vyžírkům. *2* *2*
    • ... tobě sotva :))))
  • jen volte modré zloděje, však oni se vám odvděčí, to budete ještě koukat. Rozkradou vám ten zbytek republiky, co ještě dosud nestihli. Ale pak nebrečte.
    • Správně. A vůbec by měl někdo, kdo má přehled, evidovat, kdo a co vůbec zafremačil, levně rozprodal do ciziny a t. d. padni komu padni. Byla by to zajímavá studie.....
      Zatím se teho bohužel nachytila žádná strana, ani komouši ani sládkovci, ani pan Cibulka.....
    • Cože?
  • Především voliči "hlasovali nohama". 82 % voliču si nepřeje žádný senát. To je jasný vzkaz voličů politikům. Senát by se měl sám rozpustit *8*
    • Pacičko, a když si nepřeješ "žádný senát", jaký ústavní systém navrhuješ Ty odborníku na ústavní právo a znalče demokratických systémů? ÚV rodné strany na věčné časy a nikdy jinak?
    • pacičko mysli..... PROČ ASI MODROČERNÉ SQUADŘE ZA PODPORY ORANŽOVÉ tak dlouho bránili vzniku Senátu... aby mohli tu zlodějskou privatizaci provést... Kdyby je už tenkrát mohl kontrolovat ... asi by k takovým škodámj nedošlo....
    • To by teda měl, ale napřed také PS a úřad vlády, jinak to totiž nepůjde, politické strany by jinak neměli co vyžrat a rozkrást. *2* , *8* , *10* , *12* , *16* .
  • Tu máničku co přijala fingovaný úplatek litovat nemusíme. Je jen logické že kandidoval za stranu ksčm. Mezi vší tou sebrankou se tento podvodník a zloděj musí jistě cítit jako doma *1*
  • Filip nezklamal. Ze 13 možných křesel maj 1 a on s úsměvem blekotá že to není prohra.
    A takovej hlupák tu chce budovat štastné zítřky *1* *1* *1*
    • karlíku a co těch dalších 6 partají co vypadlo už při prvním koole .... to nic... bože ty jsi omezený....Jo a proč modrá squadra taky neskuhrá že je oranž převálcovala aproč se tváří jakoby nic... hmm pověz....
      Ono se to pindá nesmysly které pochytil v ČT... až je z toho na zblití. Jednu tu samoz věc hodnotí u každého jinak... paraziti.....
  • ... v Praze 8, jasný favorit Dolejš, přestože přišli všichni skalní, asi jich bylo ještě málo *3*
    • Na každou (komunistickou) sv.ni se vaří voda. I na Dolejše.
    • To mi připomíná, že byl taky natočen komediální film s Luďkem Sobotou a Simonou Chytrovou. Proto záměrně pan scénárista a režisér pojmenoval Luďka na Dolejše, hihihi. *1* , *2* , *15* , *3* , *14* , *4* , *5* , *16* .
    • Zajímavé. Ve 2 kole volili Filipi-ovou voliči, kteří v 1. kole vůbec volit nebyli. Zajímavé, jak to, že tak najednou ??? Aha, Praha je zaplacenými voliči již pověstná...Vždyť kdyby volili už v 1. kole, tak by postoupila rovnou...
      • ono je tam těch ?zajímavostí? nebo náhod či zázraků víc... stačí se kouknout na průběh na ČSÚ... třeba fakt že druhý den na rozdíl od všech ostatních okrsků kde byla druhý den účast třetinová až čtvrtinová - ausgerechnet tady bylo druhý den o tisícovku víc než předešlý den a že dostala o 7 a půl tisíce hlasů víc... mno.....
        zajímala jsem se o to protože předseda volební komise managorského typu s takovým zvláštním úsměvem ptitakával strašidlu z ČT 24 .. že je jiná sorta lidí... aa ble ble ble.
        Proto jsem na ČSÚ šla si to zkontrolovat. a přitom jsem si vzpoměla na Depardieua v Monte Christovi jak říká.....že" viděl jak Faraon se potopil - ale že taky viděl před chvílí tooho samého Faraona vplouvat do přístavu" a uslašela jsem to jeho " ZÁZRAK, OPRAVDU ZÁZRAK......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit