Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm... Jiří Paroubek. To je kdo?
    • To je Roko-Šuplík-SexyMozek od Kočkolotoče.
    • Blbečku.Zalez do hrobu.
  • Strana E. Beneše, to zní hezky. Ale pan president Beneš, když vidí, kdo si ho bere do úst, tak si určitě úplně obyčejně zoufá.
    Podle fotky se mi zdá, že snad Paroubek zhubnul??? Petruška pracuje na jeho image, co? Marně, milá paní. *6*
  • Tady je 87 procent příspěvků od Pišty Žigy. Je to blázen tmavší pleti, kterej provokuje slušný lidi. Nenechte se nachytat!
    • To jsi ty ten Pišta Žiga co krade nicky a střídá je jak pos.ané podvlíkačky?
  • Jirko užívej si ještě do června 2014 platu v PS. Pak potáhneš že sněmovny.Nebýt tebe tak ČSSD měla po volbách o 5-10% hlasů víc a nemuselo dojít k zvěrstvům co provádí tato vláda mrzské lůzy. *12*
  • Paroubek je tak velkej pitomec a blb, že je velmi pravděpodobné, že si ho někteří obyvatelé ČR zvolí za příštího prezidenta. Nedávno si vyzkoušeli, jak se to dělá.
    • Podle počtu sympatizantů si myslím, že Schwarzenberg není za Paroubkem intelektuálně příliš pozadu...
      • Když ty myslíš, to je jak když Paroubek sere!
        • Tušil jsem, že nebudeš mít argumenty...
          • Když ty tušíš, to je jako když Grebeníček sere!
    • já myslím,že větší šanci na zvolení ještě větší pitomec a blb Lukáš Kottarčík.
      • Neotravuj tady Pišto Žigo s Plzně. Dobře tě znám!
    • Obávám se, že máš pravdu. Jak se ukázalo, těch postižených je tady 2,4 milionu a to na volbu prase-denta stačí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit