Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nesesmilníš a nepokradeš to pro bývalého aktivního svazáka nikdy neplatilo,klidně obíral státní kasu,aby jeho obloustlá stařena si mohla válet svů bůčky v přepychu.Jediné štěstí,že už nerozmnoží rok takových lhářů a křiváků
  • I Pišta tečka má svou kozu, ale čtyřnohou.
  • Dnes si vzal Nečas svojí milenku,která pracovala na Úřadu vlády jako jeho pravá ruka.Kterou tam protěžoval a vyplácel jí z veřejných peněz statisícové odměny a která si tam pod jeho ochranou dělala úplně všechno,za což je dnes vyšetřována a hrozí jí kriminál.Nečas se tak zasloužil o pád vlády a ještě jako pravověrný katolík dokázal opustit svojí manželku se 4mi dětmi, z toho dvěma ve školním věku.Za jeho premierování měla vláda podporu 8% obyvatel.Tak hloupého premiera jsme v historii neměli.Jeho rodná strana,která si ho zvolila do čela má název ODS.
    • Nikdo s takovým úspěchem nepoložil vlastní stranu jako Nečas a nejen stranu, ale i vládu.
      Slovo blbeček je až příliš slušné.
      • ... na tvou omezenost ještě slovo nikdo nevymyslel :))
        • kocourAmadeus
          Já na tvoji ano. Koprofág.
      • jen ze pi Nemcova a spol delali ze je vse OK a zapomneli Necase umravnit ! Pak byla pani Nemcova nebyla PAF -to nevi s kym sedi dvacet let ,sam podvodnik .Necas si Janu dotahl jiz po delší znamosti k sobe do zamestnani,znal ji z tech schuzi ODS intimne jiz davno,je to slaboch co se necha ridit za sve eros ego a nemel byt nikdy premierem
    • stydim se za něj.Ubožák.
      • ... jenom primitiv se stydí za jiné :)))
        • kocourAmadeus
          Ty, inteligente, se zřejmě stydíš jen za sebe a právem.
          • ).(
            • kocourAmadeus
              Líbíš se sám sobě?
  • fan jsem já,oblbováku
  • Nakradli si dost, *12* .
  • nečasi ty jsi fakt blb..měl sis pořídit silnější skla...
  • Nagyová , taková naše česká rozmařilá a peněz i moci chtivá Marie Antoinetta , ukázka těch dvou jak si představovali a realizovali rozpočtovou odpovědnost v praxi. Lidem na demonstraci na Václavském nám. se vysmáli, schválili v noci nejasociálnější zákony proti lidem, protože na nic nejsou v tomto rozkradeném státě peníze a sami si vzájemně posílali na konta miliony, proto tato svatba proběhla na zámku, který patří k nejdražším. Takto ovčánkové vypadá v praxi rozpočtová odpovědnost, když jim ty kecy o plné síťovce uvěříte a volíte je. Dřela jako kobyla a on jako kůň. Francouzská M. Antoinetta skončila pod gilotinou, doufejme, že ta naše i Nečas pod Ištvánem ve vězení. Plně si to zaslouží.
    • ... ty nemáš žádné své starosti, kravko?
  • Poslední pomsta pana Nečase. A máte to ODSSSáci. Pan čistý si konečně zapíchal zadarmo , a ne z našich daní.
    • ... jsi bezkonkurenční chudák :)))
  • Je senzace že už nějaký čas tu neblije ten "korektor".Páchnoucí mačo někde z garáže.Je pohroma jak se levicový vypatlanec ducha mdlého, slovní zásoby do 30 slov dostane ke klávesám.Jedině neadresnost takové diskuze jej chrání před běžným pedagogickým vyliskáním.V jeho vlastním zájmu.
    • Byl v Bohnicích teď má vycházku
      • ... to tobě tam vycházku už dávno dát nemohou :)))
    • ... za tečkou nechávej mezeru, inženýre :)))))))))))))))))))))))
      • kocourAmadeus
        Ty se jednou z těch teček a mezer pos....š.
        • ... ty o tom podezřele hodne víš, číčo :)))
          • kocourAmadeus
            Nemáš mě na čem nachytat a to tě štve. Korektore.
            • kocourAmadeus
              Takže nemáš.
            • ... nemám, protože tě mrdám do hlavy :)))
    • ... dlouho jsem se tak dosytosti nezasmál, bezmozku :)))
  • A je to tady. Nečas pěstuje zoofilii a sodomii, když obdělává kobylu. NO, a co. Pišta taky má svojí kozu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit