Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takové hloupeé kecy... vždyť je to jasné.... NEMUSÍ PROTI SOBĚ SVĚDČIT... no má to dobrý ale nesmí se rozvíst...
  • Něco pro přiblblé pravičáky : STB nebo BIS?,
    Jde o to, že kdyby vás dnes kontaktovala BIS s žádostí o spolupráci, tak hrdinně a "svobodně" odmítnete se slovy: "Nejsem bonzák!", ano? Je třeba si uvědomit, že kontaktovaný podle zákona odmítne spolupráci protiprávně (podle aktuálního zákona, který je relativní, podle zřízení, které zrovna "vládne"). Pravdou je, že zatím co STB mívala pod palcem lumpy a jiné rozvraceče státu a naprostá většina občanů se cítila bezpečně (a to nemluvím o tom, že rozkrádání už v desítkách tisíc bylo zastaveno a řešeno - dnes se mluví o bilionovém podvodech a ti lidé jsou prý nepotrestatelní!), tak o zákrocích BIS není slyšet, protože čumí do našich počítačů a mobilů (a dozví se víc než tehdy STB),nekoná a jen posílá info do vlády, kde podle toho, kdo je čí kámoš, se fakticky nic neděje... STB je dnes ideologickým synonymem pro squadru udavačů a málokdo si uvědomuje, že primárním úkolem bylo zachovávat bezpečnost a bohatství tohoto státu a obojí dnes odchází do kytek a pod ně (i to málo, co zbývá, neoblíbená vláda, zrádci a zloději, s minimálním mandátem prohlasovala a způsobí škody na několik generací, s důsledky většími, jakoby bylo po válce). Mnoho lidí se chytilo u poslání bývalé STB (nebo VKR) té negativní idee služby, jen proto, že je nikdo nekontaktoval, jelikož byli z hlediska bezpečnosti státu nezajímaví (=mindrák) anebo se jim to hodilo. Což vyvolalo v těchto mravenečcích syndrom falešného hrdinství typu "já bych s těmito grázly nikdy nespolupracoval!"
    a nezřídka i lhali, ale i tak nekontaktovaných byla těžká většina, čímž dostal tento syndrom historickou hodnotu, kterouž chartisti (pseudorebelové, ale většinou kreativní ale i nekretivní opilci), zločinci a jiní asociálové či nemakačenka, štědře do dnes přikrmují. Všude jsou postavičky, co zneužívají moc a v žádné době není nic jen černé (nebo bílé). Je k vaší úvaze, co tato země dnes má a co kdy měla a jaké jistoty jsme měli a máme. Chápu, že děcka to mají z dějepisu a dějiny píší vítězové... Volba 2013 je na Vás! Já volím KSČM !
    Reagovat
    • ... je zajímavé, že se po tobě zde na tvuj výblitek našlo dalších 15 čur*ků :)))
    • Já také. Ať žije KSČM !!!!!
  • pěkně ho debílka dostala tapíča, teď se z týkrávy poserešvole!!!!
    • Tebe se žádná dostat nesnaží, deb.le.
  • To je ale fofr ! Že by byla "panna nevěsta" tzv. v očekávání ?
    • ... ty jsi zjevně v marném očekávání, že tvůj mozeček začne fungovat :)))
      • O můj mozeček neměj péči ! Spíš si proveď korekturu a restart toho svého ...
    • V padesáti letech?
      • NEŘIKALA její dcera co ji měla za svobodna, že máma nemá v base vložky a že je potřebuje? PROČ by nemohla počít? ONA Nečasa myluje. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* TEN bůl tomu věří.D2TI dělá rád.
  • Správně by mělo být:


    Nečas si dnes vzal svou někdejší spolupachatelku Nagyovou.
    • ... správně jsi měl napsat: Vím ho*no, ale protože mám ho*no na práci, s*ru se sem :)))
      • Klídek chasníku.Ukaž starý co jsi sem naklepal,jakej-že si číman a alou
        do kanafasu,než ti dá žena po hubě,že celý den dřepíš u ukradenýho "notasu"!
        • ... problémy s pravopisem?
          ... jak jsi přišel na nějakou mou ženu, mi hlava nebere :)))
  • Dnešek byl plnej náhod. Např. jsem viděl Trabanta a potkal živého komunistu.
  • HNOJI SOBĚ si nadělili.Mazaný krok.Proti manželce nebude muset vypovídat.Spousta věcí se podaří ututlat.Na druhé straně už se nebude muset nikdo obávat na tyto dva špinavce pokřikovat /tak jako když byl premiér volit v Rožnově/ .Ba ani plivnout.Prostě si hráli milostné hry za naše daně a v pracovní době.A ODS se za ně oba hned v úvodu aféry pevně stavěla.Tak jo.Lidičky si všechno pamatují.
    • Je vych.anej jak Vospratek.
    • Jsi velmi hloupý tvor,
      • ... tím "tvor" jsi mu polichotil :)))
        • Nazvat ho člověkem, jsem si netroufnul.
    • ... se neposer, pitomečku, máš co dělat se sebou :)))
  • Určitě bude bohatá hostina. Koneckonců si jeho postelová pomocnice nahrabala
    dost. Nečas jí štědře a královsky platil ze státních teda našich peněz.
    Jsme opravdu ovčí národ že ani tahle prasárna nás nepřiměje hromadně
    jít s klackama na ODS. Smějou se nám do tváře. Tvrdí nám že peníze nejsou
    ale díky tunelování státní pokladny mají na kontech naše peníze.
    • ... napiš něco o svém příspěvku, nevzdělanče :)))
    • Závist tebou cloumá, komunisto!
  • Copak asi dnes chlastá hradní opilec?
  • Je tady ten parchant komunista tečka? Pod jakým nickam?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit