Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas tuto zemi, svojí sprostotou, dotlačí k revoluci.Tento vejlupek ze zavedeného bolševického rodu,má náš národ za stádo,které musí zaplatit každou jejich lumpárnu a mlčet.Budeme muset Nečase i tu jeho zločineckou stranu ,přesvědčit o opaku.
  • Svazák se stává soudruhem...Ale stejně si myslím,že bez plen už se nehne...
  • Když tu byli komančéros, měli své vlajkonoše a jediným nositelem pokroku byla "dělnická třída". Jakmile se to zvrtlo, Zahodili vlajkonoši legitky a rudé trikoty a nacpali se do politiky. Začali nám vládnot lidé s holou řití, kdy stačilo pár líbivejch keců a už měli voličské preference jisté. Pravdou je, že v té době jsme byli všichni na startovní čáře, pravda je ale, že ne všichni znali místo, kde ta čára vlastně je. No a tak se nejen zvesela korupčilo a rozkrádalo a plýtvalo - pro mně je tohle jediným důkazem, že zastoupuje národ volená elita - bohužel, ale ekonomických analfabetů, schopných stejně jednomyslně jako kdysi, odkývat vše ... Běda, ale, jakmile někdo vybočí - tytyty, soudruhu, já na tebe něco vím, boj se abys neskončil ... Anebo - jak to zaznělo nyní - buď budeš kývat jedním směrem nebo tě tu nechci - rozbíjíš kolektiv, soudruhu!! I když v tomhle případě je to tragikomedie - pravděpodobný zloděj křičí chyťte pravděpodobného zloděje ... *1*
  • Jeden lepší jak druhý,v případě zahoření nehasit,nechat rozhořet a dohořet,žadná škoda národ zaplesá
  • Pokud někdo nedokáže sám odejít, jak je to dělá v zahraničí, tak mu to musí někdo naznačit. Tady se zřejmě skovává další zlodějna. *10* *10*
  • Jasné zpráva pro všechny, kteří by snad chtěli v jakémkoli postavení upozoprnit na mrhání státními prostředky a odpovědnosti za ně. Morálka normalizárotů.
    • Malé doplnění: rudých modrooranžovočerných normalizátorů ! A kam až to tito normalizátoři za 20 let "donormalizovali" ? To poznávají na vlastní kůži více jak 3 čtvrtiny obyvatelstva, a to ještě není "všem dnům konec" !
  • Jestli tohle Nečas prohlásil, měl by odstoupit. Není král, aby mohl jiným nařizovat co mohou říkat. Od toho jsme tady my, abychom usoudili jak- kterej vladyka stojí za to, aby tam byl příště znovu. Když nemá podporu svých spolupracovníků tak tam jenom zavazí. Volil jsem ODS, pokud se nezmění, změním se já.
  • Konečně se Nečas nahlas a zřetelně projevil jako DIKTÁTOR.My spodina jsme to pcítili krátce po jeho nástupu.Vládě bych dal přezdívku Diktátor a jeho přemýšlivý hoši.Logika je v p..... .
  • Měla by odstoupit celá ODS.Jsou to lidé,kteří vládnou jenom pro sebe. To je jako za totality!Když se člověk ozval tak ho umlčeli.Jestli si pan Nečas takto představuje to svoje vládnutí tak se strašně plete.Ale co chcete od bývalého komunisty.
  • Co je tohle za národ? Co by ti vládnoucí ubožáci museli udělat, aby konečně tento národ sebral dostatek hrdosti a vyšel do ulic?
    • Souhlasím s Vami jen vyrazit do ulic dobýt tyto daberáky lopaty a vidlemi
    • ještě je málo chudých. Pouze chudí a nevzdělaní dělají revoluce i sametové a pak to takto dopadne. Pokud toužíte žít spokojeně na malém ostrůvku, tak ten o ten jste přišli v 89!
      • Bratře,Ty bys měl být vůdce revoluce,protože si ještě blbější,než jsem si z předcházejících příspěvků myslel. A doufám,že Ty ještě ostrůvek či celičku zažiješ. Vzhůru na Václavák!!!!!!!!
      • Jestli i nevzdělaní.tak by tu revoluce byla již rok po převratu 1989,protože lidé osvíceni intelektem pochopili o co vlastně jde,tzn. o restituce a rozdělení státního majetku pár privilegovaným grázlům. Ale Tebe sleduji a Ty a Tobě podobní jsou nadějí,že by revoluce mohla přijít hodně brzy!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit