Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vyvat BaBiysch spasitel pro vogo milionoapůl na hranicy chuďobi dajtě koblyha vogo
 • Asi tak 5 minut po volbách naše politiky nezajímáme
  • No, já bych řelka, že politiky voliči nezanímají už při sčítání hlasů...
 • Nevěřte nikomu a ničemu... demokracie je na nic a jediný náš přítel je Rusko...


  Váš Aeronet
 • Zde si prohlédněte, jak roste USA dluh. Kdy se to zhroutí?

  http://www.usdebtclock.org/
  • Lery, klausovská vajino!
  • Lery, klausovská vajino!
 • Pokud má níže uvedený profesor pravdu, tak je politické handrkování k ničemu. Jsme v rukách bank a politici nám lžou?

  https://www.youtube.com/watch?v=QKLrNn13Fbg
 • Dětinské emoce a důvěřivost většiny voličů zvítězily nad logikou a morálkou. Implantoval "racionalitu" lidem kteří nejsou schopni kriticky myslet. Zvítězil demagogií. Perfektně medializovanou - marketingově. Předstírá mistrně "menší zlo" pro chudé a jednodušší spoluobčany (tzv. Babišovi věřící). Bureše se nikdy orgánům (zastrašeným nebo podplaceným?) nepodařilo identifikovat, resp. zveřejnit a medializovat. Takže těch 14 spisů asi vedli v STB na virtuálního člověka. *10* Faltýnek není tak bystrý a demagogicky pokračuje: "...teď, když jsme nevinní...". Bůh ochraňuj elity a podnikatele. Kvíz: Proč je drahé máslo jen v ČR? Margarín měl odbytové problémy... Jo, jo. Jeden vůdce taky zblbnul všechny Němce, zobali mu z ruky. (Taky začal tím, že vyhrál volby!)
 • Článek pomíjí fakt, že IQ Babiše je vysoké, zkušenosti i protizákonné, aktiva obrovská a na zbylé stranické oponenty ODS a ČSSD má miliardové opratě kauzami Diag Human a pod. Proto ta "demise" Sobotky - poslední útok myši zahnané do kouta - když prohraná (ale nejspíš schválně tak rozehraná) kauza přešla k zaplacení na ministerstvo financí Baišovi, se všemi vyšetřovacími spisy. Já bych ho nepodceňoval, ale jako ortodoxní oligarcha nemůže prostě překročit svůj stín. Akceptuje jen dvě vládnoucí síly: Strach a peníze. Pokud se mu opozice (nebo kdokoliv obecně) postaví čelem, zničí ho, nebo koupí. Je prostě silnější - našimi hlasy, kapitálem, aparátem, (ne)morálkou, doslova schopný všeho.
 • Opět Jégl,toho blbečka už ani nečtu,přisluhovače a pomatence.No-coment.Vždyt on svým článkem uráží a dělá voly z jednoho a půl milionů voličů.Tady se není k čemu vyjadřovat,snad jen na něj hodit slinu na cvoka.
  • ale čteš a komentuješ... *3*
   • Komentuji Jégla samotného ne jeho bezduché a stupidní objednané články.Přemýšlej a nežvan blbosti.
 • Zajímavé by bylo slyšet argumenty Pavla Jégla, proč vítězství ANO ta dehonestuje a proč neviní voliče i jiných stran, které se překvapivě dostaly do sněmovny, když nám "ze srdce přeje" vítězství ANO a že "dobře nám tak". Jégl se postavil do pozice, jako po prezidentských volbách, kdy Zeman zvítězil a "sluníčkáři" vypisovali a vykřikovali, že Zeman není jejich prezident, i když fakticky byl. Zvláštní postoje, kdy pisatel i "sluníčkáři" se zřejmě řídili tím lidovým alibistickým "já ne, to on".
 • P.Babiš se slušností oslovil ODS,aby vstoupila do koalice.Jenomže tento slepenec by byl nejméně vhodný a v této vládě by vzniklo velké napětí.Arogance vrchních politiků "Klausovy strany" by tak rozhodila společnost,která by mohla mít pro ni zhoubné následky..Nejlepší by bylo odepsat ODS,nechat ji na pospas jejím problémům,neboť tato strana je zahleděna jenom na sebe.Arogance jejich vůdců je očividná a nejsou u nich předpoklady,že se státotvorně ještě změní.Bude možná lepší utratit 2 miliardy Kč pro předčasné volby.Dokud občané mají tu odvahu jít opět k volbám.
  • Kdyby ODS šla do koalice s Babišem, byl by to její konec. Koalice s Babišem se rovná polibku smrti, protože buď budete hrát podle jeho not, nebo se Vás příští volby už v postatě týkat nebudou, zamete s Vámi stejně impozantním způsobem, jako zametl s ČSSD. Už skutečnost, že by se ODS zaprodala Babišovi, by znamenala dost velkou ztrátu voličů. Já jsem ji po dlouhé době opět volil, a v případě, že se dá do holportu s Babišem, tak už nikdy nebudu, ani po dlouhé době. Tím u mě skončí. Je mi jedno, zda budou předčasné volby, a zda po nich Babiš zístá více než 50%. Je to lepší, než s ním kolaborovat a sloužit zlu.
   Alespoň by dříve odkryl karty a ukázal se v pravém světle. Bohužel je dost velká pravděpodobnost, že by příští volby mohly být již jen manifestační.
   • ODS už je jen kopa hnoje kolem svého předsedy,je to co vždy byla a bude.
   • Píšeš bludy, když tvrdíš, že Babiš zametl se socialisty. Vše mohlo být jinak, kdyby právě socialisté nezametali s Babišem. Proto tyto volby byly tak trochu i protestní a proto Babiš vyhrál více než trojnásobným výsledkem vůči jiným stranám. Jen tak dál a příští volby budou ještě více vítězné právě díky postojům všech tzv. "opozičních" stran. Ty všechny dopadnou, jako teď socialisté a ty tři strany na konci "pelotonu".
   • No vidíte a já bych řekl, že ČSSD se umlátila sama.

    ODS zase slibovala to, co mohla ovlivnit v uplynulých pomalu 30 letech ,ale nestalo se,ač Fiala to odůvodnil, že teď už jsem tu já a bude vše jinak, s minulou ODS nemám nic společnýho... Pochodil by s takovou teorií kdokoli v KSč? Pochybuji.

    Topka se nedokázala rozloučit s Kalouskem a to je myslím úplně základní předpoklad pro jejich další budoucnost.

    No zkrátka už to trvalo moc dlouho a změna k lepšímu nikde. Tak se nelze divit výsledkům.
    • Ale to je normální.. ve volbách se slibují věci.... .. ale pořád jsou to demokratické strany.. kdežto Ano bez Babiš, který je vlastní by nefungovalo... to i KSČ je snad / proti ANU/ demokratickou stranou...
     • To je zase ta mantra poražených: "Nás, demokraty, porazila v demokratických volbách nedemokratická strana". Co je to za blbost ? Strana nebo hnutí, které si jdou pro hlasy lidu demokraticky do voleb, a ty volby na základě předcházejících výsledků práce vyhrají, není nic jiného, než DEMOKRATICKÁ strana či hnutí. Obě "tradiční" strany, tj ČSSD i ODS se doslova umlátily samy: ODS mimo jiné kauzami uplácených poslanců (ať už to bylo za Topolánka nebo Nečase), a kauzou Nagyová, ČSSD hlavně nesmyslnou a sprostou snahou dostat Babiše z politiky. Nic jiného než současnou neoblibu u voličů si nezaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit