Přejít na výpis diskuzí

Nechte Babiše vládnout! Nic jiného si nezasloužíme

30.10.2017 15:12
Pavel Jégl 114 příspěvků

Češi ve volbách nasypali hlasy Andreji Babišovi. Budou ale jejich vůli respektovat ti, kteří skončili na dalších místech?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lery, klausovská vajino!
 • Lery, klausovská vajino!
 • To je zase ta mantra poražených: "Nás, demokraty, porazila v demokratických volbách nedemokratická strana". Co je to za blbost ? Strana nebo hnutí, které si jdou pro hlasy lidu demokraticky do voleb, a ty volby na základě předcházejících výsledků práce vyhrají, není nic jiného, než DEMOKRATICKÁ strana či hnutí. Obě "tradiční" strany, tj ČSSD i ODS se doslova umlátily samy: ODS mimo jiné kauzami uplácených poslanců (ať už to bylo za Topolánka nebo Nečase), a kauzou Nagyová, ČSSD hlavně nesmyslnou a sprostou snahou dostat Babiše z politiky. Nic jiného než současnou neoblibu u voličů si nezaslouží.
 • Vyvat BaBiysch spasitel pro vogo milionoapůl na hranicy chuďobi dajtě koblyha vogo
 • No, já bych řelka, že politiky voliči nezanímají už při sčítání hlasů...
 • Komentuji Jégla samotného ne jeho bezduché a stupidní objednané články.Přemýšlej a nežvan blbosti.
 • Asi tak 5 minut po volbách naše politiky nezajímáme
 • Ale to je normální.. ve volbách se slibují věci.... .. ale pořád jsou to demokratické strany.. kdežto Ano bez Babiš, který je vlastní by nefungovalo... to i KSČ je snad / proti ANU/ demokratickou stranou...
 • ale čteš a komentuješ... *3*
 • Nevěřte nikomu a ničemu... demokracie je na nic a jediný náš přítel je Rusko...


  Váš Aeronet
 • Zde si prohlédněte, jak roste USA dluh. Kdy se to zhroutí?

  http://www.usdebtclock.org/
 • Pokud má níže uvedený profesor pravdu, tak je politické handrkování k ničemu. Jsme v rukách bank a politici nám lžou?

  https://www.youtube.com/watch?v=QKLrNn13Fbg
 • Dětinské emoce a důvěřivost většiny voličů zvítězily nad logikou a morálkou. Implantoval "racionalitu" lidem kteří nejsou schopni kriticky myslet. Zvítězil demagogií. Perfektně medializovanou - marketingově. Předstírá mistrně "menší zlo" pro chudé a jednodušší spoluobčany (tzv. Babišovi věřící). Bureše se nikdy orgánům (zastrašeným nebo podplaceným?) nepodařilo identifikovat, resp. zveřejnit a medializovat. Takže těch 14 spisů asi vedli v STB na virtuálního člověka. *10* Faltýnek není tak bystrý a demagogicky pokračuje: "...teď, když jsme nevinní...". Bůh ochraňuj elity a podnikatele. Kvíz: Proč je drahé máslo jen v ČR? Margarín měl odbytové problémy... Jo, jo. Jeden vůdce taky zblbnul všechny Němce, zobali mu z ruky. (Taky začal tím, že vyhrál volby!)
 • Článek pomíjí fakt, že IQ Babiše je vysoké, zkušenosti i protizákonné, aktiva obrovská a na zbylé stranické oponenty ODS a ČSSD má miliardové opratě kauzami Diag Human a pod. Proto ta "demise" Sobotky - poslední útok myši zahnané do kouta - když prohraná (ale nejspíš schválně tak rozehraná) kauza přešla k zaplacení na ministerstvo financí Baišovi, se všemi vyšetřovacími spisy. Já bych ho nepodceňoval, ale jako ortodoxní oligarcha nemůže prostě překročit svůj stín. Akceptuje jen dvě vládnoucí síly: Strach a peníze. Pokud se mu opozice (nebo kdokoliv obecně) postaví čelem, zničí ho, nebo koupí. Je prostě silnější - našimi hlasy, kapitálem, aparátem, (ne)morálkou, doslova schopný všeho.
 • Myslet znamená ho... vědět.Myslím že takové řeči mají minimálně rok čas.Ale český človíček bud všechno ví nebo a to častěji myslí a už své myšlenky bere za hotovou věc.
 • ODS už je jen kopa hnoje kolem svého předsedy,je to co vždy byla a bude.
 • Opět Jégl,toho blbečka už ani nečtu,přisluhovače a pomatence.No-coment.Vždyt on svým článkem uráží a dělá voly z jednoho a půl milionů voličů.Tady se není k čemu vyjadřovat,snad jen na něj hodit slinu na cvoka.
 • Píšeš bludy, když tvrdíš, že Babiš zametl se socialisty. Vše mohlo být jinak, kdyby právě socialisté nezametali s Babišem. Proto tyto volby byly tak trochu i protestní a proto Babiš vyhrál více než trojnásobným výsledkem vůči jiným stranám. Jen tak dál a příští volby budou ještě více vítězné právě díky postojům všech tzv. "opozičních" stran. Ty všechny dopadnou, jako teď socialisté a ty tři strany na konci "pelotonu".
 • Zajímavé by bylo slyšet argumenty Pavla Jégla, proč vítězství ANO ta dehonestuje a proč neviní voliče i jiných stran, které se překvapivě dostaly do sněmovny, když nám "ze srdce přeje" vítězství ANO a že "dobře nám tak". Jégl se postavil do pozice, jako po prezidentských volbách, kdy Zeman zvítězil a "sluníčkáři" vypisovali a vykřikovali, že Zeman není jejich prezident, i když fakticky byl. Zvláštní postoje, kdy pisatel i "sluníčkáři" se zřejmě řídili tím lidovým alibistickým "já ne, to on".
 • No vidíte a já bych řekl, že ČSSD se umlátila sama.

  ODS zase slibovala to, co mohla ovlivnit v uplynulých pomalu 30 letech ,ale nestalo se,ač Fiala to odůvodnil, že teď už jsem tu já a bude vše jinak, s minulou ODS nemám nic společnýho... Pochodil by s takovou teorií kdokoli v KSč? Pochybuji.

  Topka se nedokázala rozloučit s Kalouskem a to je myslím úplně základní předpoklad pro jejich další budoucnost.

  No zkrátka už to trvalo moc dlouho a změna k lepšímu nikde. Tak se nelze divit výsledkům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit