Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svatá pravda - nezbývá než souhlasit. Až získal v restitucích co chtěl, tak obrátil o 180.
    To bylo velké zklamání. Škoda, že už nám to nemohl říct Karel Kryl !!
    • Karel Kryl to říkal již v roce 1992. Akorát ho tenkrát málokdo poslouchal.
  • No hlavně, že si z těch negativních ohlasů pan Fenič nic nedělá, vždyť nejdůležitější je, že s tím souhlasí vláda, která má podporu 8% lidí a souhlasí s tím vlivná menšina, která si tak zase prosadila svou. Je to jen další střípek do mozaika demokracie, jak si ji představují momentální arogantní vládci. Pro mě je to jen další pravičácký svinstvo a návrat kultu osobnosti.
  • Karlíka pasuji na hlupáčka této diskuze. On to nyní nepochopí, ale možná jednou doroste.
    • Korunu hlupáka mi předávat nemusíš. Tobě opravdu pasuje dokonale *1* *1* *1*
  • Tož vzhledem ku temu, že to chléb náš vezdejší stejně nezlevní, ať si to letiště sudruzi pojmenují po kom chtějí, ba? V mojim věku sa určitě dožiju ešče nějaké také podobné békoviny. *1*
    • ... kdy už vymyslíš něco sám?
  • ... dnes to byla bída, příště pozvěte své stejně postižené příbuzné, zlatíčka moje :))))
    • Ty jsi ukázkové střevo . :))
      • ... ale na tebe platím, také jsi se chytil, tak jsi stejný chudák jako Karlík, to nemá chybu :))))
    • Copak je ? už ti nestačí kolegové blázni na PL ? *1* *1* *1*
      • ... malý tip pro zjevně slabšího (za)školáka: před ? se nenechává mezera :))))
        ... to osobnost Havel na rozdíl od tebe měla v malíčku, neosobnost :))))
      • ... nepotřebuji vědět, co je PL, je mi tě hodně líto, ale pomoci ti není :((((
        • To si říkáš pokaždé když se mrkneš do zrcadla ? *1* *1*
          • ... moc slaboučké, jsi v koncích :))))
  • Teda antiparoubku, tohle je fakt skvělej mozkovej průjem co tu předvádíš, ještě nechoď spát a pokračuj, takhle jsem se dlouho nezasmál. . . .
    • ... už jste 4, děti moje, huš do postýlek :))))
  • Jak jsem předpokládal, bolševici a pitomci (což je často totéž) se mohou pos.at vzteky, že máme letiště Václava Havla. Nemohou překousnout, že V. Havel se stal morální autoritou, symbolem pádu komunismu a pro svět to byl symbol naší maličké zemičky. Asi jako Dalajláma pro Tibet. Jen se vztekejte, aby heslo V. Havla "nejsme jako oni" ještě dlouho platilo, alespoň do té doby než každého rudoprdelníka odnese rohatej rovnou de pekla.
    • no s tím nazýváním někoho pitomcem to od blba sedí. Jestli jseš stejně krásný jako jsi blbý tak Tě prosím o Tvojí fotku, děláme každý rok betlém a figurka vola je už značně ošoupaná, tak bych místo ní použil Tvůj portrét, akorát se bojím, aby vnuci po shlédnutí Tvojí tlamy nekřičeli ze spaní.
    • je stejnou morální autoritou a stejně vybudovanou jako Yveta Bartošová je umělkyní
    • Pamatuji si havlův novoroční projev z roku 1990. Kdyby byl opravdu morální autorita, tak by se musel zcela stáhnout z veřejného života, neboť to, co v něm sliboval, nedodržel. Morální autorita by se rvala za blaho státu a jeho obyvatel, rvala by se za spravedlivé zákony atd.
      Bráno z pohledu obyčejného člověka havel jako "morální autorita" bezpříkladně selhal a nic na tom nezmění žádný kult osobnosti.
      • Z Havlova novoročního projevu 1990 ...." Naše země nezkvétá "..... Jak to vypadá dnes, ať si udělá úsudek každý sám.
        • ... ty to dnes rozhodně nevytrhneš :))))h
    • ... je jasné, že toto bylo moc i na tebe, palec nahoru, ber je z humorem jako já :))))
    • kde jsi byl sráči, teď ses probudil?
      • Děkuji za přátelské přivítání s "noblesou" vpravdě levičáckou. *1*
        • vydržíš do rána?
          • a to se ti zdálo ve snu?
            • ... buď rád, že se s tebou někdo baví, póvle :))))
          • No snad ano, zatím nehodlám odejít do věčných lovišť. I když jeden nikdy neví.
      • vidím že jsi tady na směny, teď máš noční?
        • ptám se tebe Pišto!
  • ... tak pa, děti moje, na můj důchod budou muset vydělat jiní kolíci :))))
  • ... čau, pitomoučká trdýlka, svou dnešní funkci jsem zde splnil, můžete si teď požalovat :))))
    • Spíše žasnout nad tvou dosti omezenou inteligencí *1* *1*
    • jsi nevtipný trouba!!
      • ... doufal jsem, že mě zde dnes někdo nas*re, ale do rána bych se nedočkal :))))
        • Je to jasný,
          Ty musíš makat antiparoubku, zatímco my se tu jen tak bavíme, ty se nemůžeš ani jít vyčůrat, protože seš poskok a musíš se živit prací a nemůžeš se vodlepit od toho posraného PC my tady a já si žijem jen tak,m, a já nemusím být na nic nasranej aby si lidi všimnuli že jsem na světě
          • ... máš slušnou představivost, ale role jsou obrácené, nevím, co to je být nasranej :))))
        • už ti došel humor?
          • ... ne, už s*ru na zakomplexované slabochy, jdu si zašukat, čau :))))
            • Čtu tady ty Tvoje komentáře,ale ty musíš být ukrutně zakomplexovaný frajer a zašukat si pujdeš akorát tak do sekaný co sis koupil v Globusu.
  • ... Juventus - Chelsea 3:0, blbečkové, mohli jste dnes místo tlachání vyhrát mailand :))))
    • Dá se zvládnout obojí. Kdo vsází na Tipsportu s předstihem jako já má pak po večerech i čas setřít trubku jako jsi ty *1* *1* *1*
      • ... jen obojí umět, že :))))
    • meješ si nohy před spaním?
      • ... na to mám holky :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit