Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejkvalitnější výrobky? *8* Zalechtej mě, vtipe !!! *2*

    Odjakživa v obchodě platí, že dobré zboží se chválí samo. *4*
    Viděl snad někdo z Vás v našich televizích reklamu na výrobky Amway, LR kosmetiku apod.?

    Vzpomeňme na toho kupčíka ze Žižkova, jak klidně a s jakým úsměvem v Hříšných lidech ... říká: "Pane rado, lidi jsou blbí. Nakupujou jenom vočima... Co nechci mít v krámu, to dám do ausláku ...*8* " = výlohy, pro němčiny neznalé...

    A to je nejdůležitější princip reklamy. *5*
  • Občan je diskriminován !!! *16*

    Např., když se nám ve městě na silnici z kopce a policie nám naměří 70 km/h., dostaneme pokutu např. 2 000Kč. Při měsíčním příjmu např.14tis.čistého to je rovná 1/7 platu.*9*

    Už někdy dostal velký prodejce pokutu 1/7 svého čistého příjmu? He? *8*

    Proč zákon demokraticky neměří všem stejně? *7*

    Z toho pak tedy vyplývá jedině to, že občan je diskriminován demokraticky. *6*
  • Chtěl bych se zeptat, zda tu barvu náš rum nedostává z dehtu usazeného v komíně při nedokonalém spalování nějakého podřadného dřeva. To by pak bylo všechno hromsky karcinogenní. *8* no neeeéééééééééé *11*
  • Já tedy v problematice imigrantů souhlasím se slovenským a maďarským premiérem Ficem a Orbánem. U nich je jejich národ na prvním místě. U našich*12* politikářů je na prvním místě ten, kdo jim dá víc.*11*
    Uvědomme si, jak fatálně podcenili imigraci *16* indiáni v Americe a kde jsou teď ... v rezervacích. *13*
  • drž kušnu bonzáku udavačskej *11*
  • Já ano, asi proto že máslo se obvykle všude vyrábí z mléka a ne z margarínu , chleba taky nikdo nevyrábí třeba z pilin že , ale obvykle z mouky ...
  • A vy si snad myslíte že ty české z Anofertu jsou snad kvalitnější nebo co ????
    Tak to si schválně někdy přečtěte jejich složení a podívejte se na výsledky jejich testů....
  • Paní Jourová dohlíží asi na import do Bruselu, aby se "éčkoví" poslanci ne...
  • vanhorne
    "jako za tatíčka Masaryka"
    Gottwald byl take taticek, Stalin byl strejda a starecka ti zahrabali u Stalingradu.
    Uz jsi o tom tady jednou psal.
  • vanhorne
    "těch politiků, kteří se snaží plnit svou povolební povinnost prosazovat a chránit oprávněné zájmy občanů své země"
    Kde se takovi "politici" daji potkat, nebo aspon jmena, tech zvlastnich lidi?
  • vanhorne
    "Coca Colu nebo Pepsi Colu"
    Bez ruznych nahrazek se zit da, bez cleba prezit by mohlo byt zajimave.☺
  • vanhorne
    "že "chléb" by měl být v celé EU stejný"
    NO.Odjakziva v kazde zemi a i v kazdem kraji meli jiny chleb a jinou kuchyn.Jak se rika,"v cizine zer co ti daji, ale doma zer co si ukuchtis.Je to nehorazna drzost abych doma zral podle chuti nejake pitome kuchty ktera to vyzaduje z Brussels.Ta si zere roastbeef with brussels's sprouts, ale dalsi cast EU nuti zrat nejaky podezrely beef a nahnilou ruzickovou kapustu.Pry ale Jourova dohlizi na to aby i v Cesku zrali to co ona v Brussels, what a joke, ta slavna Jourova.
  • O tomto problému se ví dlouho. 20let? Proč se o tom nyní mluví před volbami?
    Myslím, že o tomto problému není třeba říkat nikomu z českého příhraničí. Většina jede jednou měsíčně pořádně nakoupit za hranice. Vše je levnější a když už ne, tak jistě kvalitnější. Jezdíme i z "vnitrozemí" 3 -4 lidi (už asi těch 20let), složíme se na dopravu 260-300 km (150Kč/osoba) a pak nákup každý za cca 150E (jídlo, maso, drogerie, tablety do myčky, prací prostředky, i ten toaletní hajzlpapír.... prostě vše do domácnosti potřebné) Na těch 150E ušetříte asi 1000Kč, takže se to "rentuje" . A zde ať si prodávají co chtějí. Mimochodem, já dělám nákupy i zámým, takže je spokojených ještě více lidí.....
  • vanhorne
    "Inu, kozel zahradníkem."
    Neni to nahodou koza?Nema prave to co chce resit Fico v referatu Jourova?Asi pred mesicem si sama v nejakem clanku pochvalovala jak peclive dohlizi na kvalitu importu.Nadhodila take, ze v budoucnu by mohla uvazovat o hradnim kresle.Uz tam byla jedna takova, nejaka Bobosikova, ktera mela stejne vidiny.Vsechny takove individua spojuje stejna vidina."Slouzit narodu az do roztrhani tela".Proc tech poseroutku nejede s Ficem aspon 50?Kdyz se jim to hodi litaji po svete od certa k dablu.Nevim kde lezi Brussels, ale zda se me, ze lezi dale nez China,Kazakhstan, Kyrgyzstan a ruzne jine Stany.Zadny zajem o kvalitu dovazeneho krmiva pro vlastni poddane nejevi ani soudruzi z Hradu.Maji snad zvlastniho dodavatele potravin ktery zasobuje jen vladni a hradni kuchty?
  • Děkuji za informaci o Vaší, zřejmě obdobné, zkušenosti s kritikou autora článku. Nabývám přesvědčení, že tento diskuzní prostor jen málo slouží demokratickému vyjadřování postojů jednotlivců. Pro mne jde o nedůstojnou zkušenost po dlouhé době. Asi se podvolím myšlence o bezvýznamnosti jednoho občana, rezignuji a ukončím svou účast v této diskuzi.
  • Já to nepochopil ani s tím pomazánkovým máslem. EU vadilo, že to má v názvu slovo "máslo" a přitom to má jiné složení, než másla v EU?
    A proč to samé není i třeba s chlebem? Můžeme péct žitný chléb, celozrnný chléb, Grahamův chléb a mnoho dalších a přitom taky bude mít každý z těch chlebů jiné složení. Proč se v tomto nebazíruje na tom, že "chléb" by měl být v celé EU stejný, mít stejné složení a všechny další varianty by se měli jmenovat jinak?
  • Trestní zákoník
    § 353 Nebezpečné vyhrožování

    (1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
  • Čtu o tom, co mne zajímá. Orientuji se podle titulků, nemohu dopředu znát texty článků. Prosím vysvětlete proč mne oslovujete pojmem "gumo" (nejsem nemyslící tvárná hmota). Další části Vašeho vyjádření nejsou hodny jakékoliv reakce. nehodlám se jimi vůbec zabývat
  • Původně jsem chtěl napsat přímo panu Jéglovi, ale odkaz na autora článku jeho e-adresu neobsahuje. Dříve tomu tak bylo, použil jsem to jen 1x, cca před 15ti lety. E-korespondence proběhla slušně, byla přínosná pro obě strany.
    Asi je jeden občan opravdu bezvýznamný. Pro Vaši správnou orientaci - od narození jsem Čech s vlastními názory a myšlením. Vždy takovým budu. Prosím, nepřisuzujte mi jakoukoliv jinou a bezduchou orientaci.
  • Nikdo z vítačů by si domů nevzal ani jednoho. Jen pindat nebo demonstrovat. Když ne přímo pro kvóty, tak alespoň proti těm, kteří s nimi nesouhlasí. Falešní pokrytci, nic jiného. A pak se v kavárně prsí, jak "bojují" za lidská práva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit