Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kritika autora se zde, před nějakou dobou, netrpěla a já za to dostal ban. Shodou okolností u stejného autora. *1*
  • Fajn. Tak to máme zdravější! *1*
  • souhlas
  • Pořád lepší hlasitý názor než tvé přizdisrá.ské psaní na netu z bezpečí dětského pokoje.
  • Nediv se, když máme na hradě takový "symbol" co v radiu hází uundy sem a uundy tam a v EP vykládá, že mu řízek chutnal jako bubble bum. *1*
  • Prostě nechceme ani kvóty ani muslimy !!!
    Před více než dvěma roky jsem tu psal o tom, že Evropa musí třeba i se zbraní v ruce své hranice na moři, na souši i oblohu. Přispěvatelé mě označili za totaliťáka. Doufám, že právě tito mají doma své Jarabáky.
  • Těch řezníků, kteří zařízli u nás v republice slušnost je pár: Wenca wod Haflů druhý je Wenca wod Klauzů a pak všichni jejich analbungees.
  • Stačí když si koupíte Coca Colu nebo Pepsi Colu u nás a v Německu a pak je ochutnáte. Ihned ujistíte, že to co jste koupil v České republice je málo sladké a jakoby bez chuti. je to proto, že to co jste koupil u nás je naředěné vodou na dvojnásobek. Rád jsem tyto nápoje pil, ale nyní se jim vyhýbám.
  • Falešné kabelky jako falešné potraviny.
    Ovšem kabelka, mající uvnitř kapsičky štítek s nápisem PVC imitace krokodýla, podšívka silon, je zcela v pořádku, byla-li z těchto materiálů skutečně zhotovena.
  • Falešné kabelky se zabavují a likvidují, a ty nikomu neškodí. Jejich trh chráníme.
    A oni se odvděřuji takhle.
  • Tuzemský rum se nevyrábí z cukru (tuším, že největší podíl v tuzemáku má líh z brambor) a chuť je dodána chemickou sloučeninou, tedy t.zv.éčkem. O slovíčkaření se rozhodně nejedná, zatímco o lihovinu podřadnou zcela jistě.
  • jéé, to by bylo super, čertsvé ryby, kavlitní sýr, chutná a výživná chalva *14*
  • Piškoty Opavia ve svém Opavském závodě vyrábí firma Mondelíz a rozváží je po celé Evropě. Firma je známa tím, že jeden výrobek vyrábí v jednom z mnoha svých závodů a dostribuuje odtud na celý trh - z pásu padají celý den např.Fidorky, co chvíli v jinak popsaném "staniolu".
  • Zajímavý postřeh, já bych ale spíše ocenil nově vznikající ruský řetězec kopejka.
  • Jsme střed Evropy ale západ stejně o nás nestojí. To i taková komunistická Čína má Americký řetězec Walmart.
    Jen mí máme Kaufland *7*
  • kdo tě nutí to číst gumo, táhni na Sputnik, nebo na Halo hnojoviny
  • Né, kozel zahradníkem, ale duševní impotent novinářem.
  • Ale na to asi ani nemusí být žádný nový zákon. Asi všichni pamatují na problém s rumem. Tuzemský prý nesmí být rum, protože není vyroben z cukru z cukrové třtiny, nýbrž z cukru jiného (i když chemicky totožného). Nevadí, vyřešili jsme to Tuzemákem (a to se vůbec nejedná o nějakou podřadnou lihovinu, rád si dám kdekoli grog z tuzemáku, a zrovna tak si ho rád dám štamprli doma do čaje, nepotřebuji k tomu nic ze třtiny, i tuzemák je kvalitní a jedná se vlastně jen o slovíčkaření). Podle stejných pravidel by neměl být pod TOTOŽNÝM názvem NIKDE prodáván ODLIŠNÝ výrobek - a na hlídání a kontrolování této záležitosti je už v Bruselu dostatek úředníků, zvlášť když se nejedná jen o slovíčkaření, ale o kvalitu, jen chtít. A zaplaťpánbůh za to, že se naši politici (Sobotka možná jen v "předsmrtné křeči" a při snaze zachovat si naději aspoň na poslanecký plat po letošním říjnu) do tohoto boje pustili. My jako spotřebitelé bohužel nemáme šanci to ovlivnit - nebudu pro každou krabici pracího prášku, pro každou sušenku a nevímco ještě jezdit do Německa, to by se mi pěkně prodražilo jak na benzinu, tak i na ztrátě času.
  • Komunistická špíno, hnus ten tvůj nick, jednou budeš viset kolaborante. *11*
  • Myslím, že pan Jégl váš příspěvek na stopro nečte. Jste bezvýznamný ruský vřed. Asi tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit