Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do měsíce budou na našich hranicích i naši vojáci.
    • To by bylo fajn,ale ptám se když se od nás nedostanou do Němec kde zůstanou...?
      Takže je to takový dáreček pro nás?Takže bych moc nejásala a uzavřela hranice-hermeticky.
      Pěkně to vymysleli jen co je pravda.
      • Tak já nejásám, protože přítomnost našich vojáků na hranicích nic nezmění...dokud se na moři nezastaví vlny dávek chtivých proněmeckých nadšenců.
  • Už se těším co řekne PEHE....hehe
    • Když Ti to napíšu, tak mne místní pravdoláskový guma zase zablokuje. .. Naposledy to trvalo tři dny a dodnes mi ten šmudlik blokuje smajlíky, takže se obávám, že cenzora tady dělá třináctiletej kluk, kterýmu platí internet táta.. ;-)
  • "Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker řekl, že dnešní krok Německa jen zdůraznil potřebu dohody."
    .
    A já doufám, že i ty Junckere spolu s Merkelovou budete jednou stát před Evropským tribunálem a budete se zodpovídat z toho, co jsme způsobili Evropě a jejím obyvatelům-.
    • Juncker s Angelou jsou dva největší hrobaři Evropy. Juncker nám dokonce dává za vzor Libanon, kde počet uprchlíků dosáhl čtvrtiny lilanonské populace. Takže podle Junckera bychom jich tu mohli mít ta nějakých slabých 150 - 200 miliónků.
  • EU se ukazuje v plném světle. Je to paskvil neschopný ničeho. Jen přerozdělování, určování výše produkce, nesmyslné buzerace......
    Je deklarována jednota která neexistuje.
    Jak se začnou nějaké problémy je k ničemu. Naopak problémy prohlubuje.
    Nyní musí státy problém placené migrace řešit samy. Schengenská dohoda je opět jen křeč, která je k ničemu.
    A .................................................
  • Vzala Německo útokem.Už jsou jich tam plné sklady.I haly bývalých supermarketů.Ale neřeknou dost! A tak v africké vesničce se už chystá i poslední pastevec koz na blahobyt u mámy Mekrel.Dav kobylek a vetřelců tady v EU klidně zastaví vlak, dokonce zastaví i pravidelná mezinárodní vlaková spojení. Mldí zdraví muži místo bojování za vlast, přicházejí parazitovat na systému.Ale tady není vůle ani někoho živit, ani za někoho bojovat.Co nevidět začne opačná vlna.Vlna systemového v y h á n ě n í.Už jsme vzdorovali jiným nájezdníkům.Tito použili svinsky mazanou lest.Vrátíme, všechno vám vrátíme!
  • bezregistrace
    a já se ptám "qui sont encaissement"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit