Přejít na výpis diskuzí

Němcová připouští, že by mohla za ODS kandidovat v Praze

26.8.2013 18:58
Jakub Konečný 98 příspěvků

Předsedkyně Sněmovny a místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová připouští, že by mohla v předčasných sněmovních volbách kandidovat v Praze. Podle ní však ještě není definitivně rozhodnuto. Předpokládá, že se ODS na volebních lídrech domluví během týdne. Řekla to dnes novinářům na pražském Klárově poté,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes náš milovaný soudruh prezident vydržel spát až do devíti hodin. Malou a velkou potřebu vykonal ale už v půl osmé.
    • To se soudruh jeste stacil v 5 hodin rano vyzvracet-a do statniho polstarku...Pry se jiz nebude po chlastu prevalovat.
      • Blb..??
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,., *14* *14*
      • Dosahl si ejakulace? *14*
        • Blb,??
    • Je to pracant, i ve spánku popouští uzdu a svěrač svým koníčkům.
    • Starý vtip, přijď s něčím novějším.
      • Tak ta bába má pro to předpoklady, kdysi si přisvojila nějaké potraviny v samoobsluze bez zaplacení, a později si půjčila služební auto i s benzinem pro syna, tak že to má v genech a bude ODS v Praze dobře reprezentovat, určitě!!! *3*
        • Blb.?
  • Visící kapitalista, lepší zavřeného!
  • Navrhuji minutu ticha za lidi, které zavraždili komunisti. Jsou jich miliony. Děkuji za účast.
    • Slušný člověk začne chlastat až večer, když už teda musí!
      Ještě vysvětli, proč jsi naživu a kde jsi se ukrýval.
      • Nejdriv ovsem napis,jak si se narodil.Omyl prirody?
    • Drzel sem 5 minut.Minuta je malo!
  • Němcová by měla v Praze kandidovat tak jedině na funkci pufmutrle v nějakém pražském hampejzu.To by jí sedlo.
  • Němcová by měla v Praze kandidovat tak jedině na funkci pufmutrle v nějakém pražském hampejzu.To by jí sedlo.
  • Konečně správné rozhodnutí!! Kdo jiný než M.Němcová, naprosto spolehlivě nažene voliče k volbě levicových stran? Když jí pomůže Kalousek a Schwarzenberg, tak levicové strany nemusí do kampaně investovat ani korunu!
  • Chvilka s poezií

Mysliveček

Švarný mysliveček
    Přišel o věneček
    Ach ouvej jak to bolí
    Už se mi řiť
    Nikdy nezahojí
  • No ono nezbyde než tentokráte volit KSČM, jinak pán bůh s námi.
    • Já budu volit Karla! Je to aristokrat, kníže a šlechtic!
      • ... ale mrtvej !
    • Už je pozdě!
    • Potom uz jen DABEL S NAMI.
      • ...správně, Duka to jistí !
  • ODS včetně paní Němcové už pro tento stát udělali tolik "dobrého", že by si to měli voliči uvědomit a dále je "nezneužívat" a poslat je do propadliště dějin.
  • No co se téhle paní týče tak na ní by mohlo platit už jen voodoo společně s vymítačem ďábla za pomoci inkviziční komise rozpočtové zodpovědnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit