Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já se nemohl koukat na tu kotrmelínu.Jenom se mi líbí jak se chlubí,že by vládli lépe.To jsme viděli kam tuto republiku dostali. Pro sebe ano! Ale padla asi kosa na kámen a půjdou všichni do T E P L Á K U. Už aby to bylo!
  • Předpověď výsledků Miss ČR 2014:

    1. Klaus ml. (ten votlemenej)
    2. Němcová (ta z tý děsný fotky)
    3. Klausová
  • Zved se mi při pohledu na tuhle zdechlinu tak kufr, že bleju jak kůň... tuhle příšeru hodit do žumpy, tak snad ještě zkrásní!!! *5*
  • a tak se na tu funkci těšila chudinka,
    • Nemcova se musela vyspat na navrh,a pak rekla,ze musi pomoci.Snad za 5 let bude mit sanci.Zatim bude poskok pro vsechny,ale neber to za takovy prachy.Pike8 je spokojena
      i na zachode nebo v uklidove komore.
  • Kalousku.... Mirečka, Vlastička, to by se nám to vládlo. Za katr svámi, zloději a neumětelové.
  • Je příznačné, že hlupáci v médiích a jejich intelektuálně stejně vybavená klaka hýří vtipem nad členy nové vlády i prezidentem, který je jmenoval, a za vzor parlamentní demokracie vydávají truchlivé neumětely z vlády minulé s máslem na hlavě a podezřelé z nekalých praktik. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá...
    • To jsi zase ty blbe tečko? *12*
      • Právě jste názorně prokázal, že hlupáci nejsou jen v médiích a v řadách jejich klaky.
        • Jsi to opravdu ty cikáne!!
          • Můžu tě cikáne poučit, neznám žádnou klaku ale kloaku, což je vylučovací ústrojí ptáků a obojživelníků!
  • Kravka zůstane kravkou
  • Upozornuji zůčastněné na ubohou kreaturu píšící pod nickou tečka, nebo Komunisti jsou zločinci, Zeman není můj prezident, STOP SPOZ, mirka, Honza, Alenka, pepa, Ransdorf, fidel atd. dříve Petr, je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor, jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá nula a hlavně pořádně zamindrákovaná, proto ty pěkné názory a "duchaplné" komentáře.Nutno si uvědomit, že když se dělá deratizace, mohou se otrávit i ti kteří umí číst a psát, tak bacha na to Petře,teda Pišto.Navíc je to internetový gambler který prosedí na netu i 18 hodin denně a otravuje svýma připitomělýma rádobychytrýma úvahama.Pozor na tohoto bezpáteřného lotra gaunera a křiváka.!!
    • Kdy pracuje,kdyz drepi u internetu vice casu nez jini?Zije z podpory,davek ci invalidniho duchodu?Kolik je mu let,jeho vyjadrovani je na urovni zaka pomocne skoly.Rad omracuje znalostmi,ale vetsinu komentaru musi opisovat.
    • MÁŠ PRAVDU JEŠTĚ DODÁM ŽE PÍSAL I POD NIKY STUDENT, IVO, WAPEX, CHE, GUEVARA, VLÁ´DA A STOVKY JINÝCH. On to bude prťák, upatlaný, přilepený k monitoru. Invalidní důchodce, nemůže zaspat ni dospat.
  • Pokud nebude,po revoluci,Němcová ,za svojí prolhanost a podíl na zbídačení této země,poslaná na přátelský pokec s katem,tak by to byl zločin proti celému nárdou Čechů.Mladá generace,za to,že ji budou staří političtí lumpové předávat rozkradenou,rozprodanou a ,astronomicky zadluženou zemi,bude muset být tak ke starým politickým lumpům tak krutá,že vedle ní budou i komunisté padesátých roků strašné měkoty.
    • Proti tvému skvělému nápadu, Jarouši, nelze v zásadě nic namítat, jen si ji vyhrazuji přednostně pro svou spartakiádní klec, protože jsem již v Kongu objednal pětisethlavé hejno nakažených a nadržených výhradně samců gibona krvelačného, takže i pochybuji, že se na tvého kata dostane! *5*
  • Už se viděla jako premierka, jak to pořád zdůrazňovala. Nyní je premierkou Rusnok, heč, heč. To by to vypadalo, to by byl teprve kurník s tou slepicí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší