Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chudinka malá, tak měla zavřít oči, já se na ni nemohu dívat již dávno, inteligence komunistické domovnice a toto navrhovali na premiérku ( z nouze ctnost) a já nemám dalek od vrhnutí. Nová vláda ať se předvede, potom budu hodnotit, inu " nechvalme dne před večerem" , ale máme aspoň naději a ta umírá poslední
    • ... taky se nemohu na tu politickou trosku dívat ... ale co nadělám ...
  • Komunistická cenzůra díla tatíčka vlasti Masaryka zakazovala. Dneska bezcharakterní
    banda převlečených soudruhů v čele s Miloušem Jakeše . pardon Zemanem šla
    uctít jeho památku. Tak to je drzost a hanobení Masarykova odkazu v jednom.
    Masaryk dobře chápal že komunisté jsou hrozbou pro svobodu a dobře znal pravdu
    o tom pekle jménem SSSR s jeho gulagama krádežema majetku a vraždama oponentů.
    Také pohrdal bezcharakterníma jedincema kterým jde jenom o peníze.
    Tuto vrstvu hrabošů kariéristé Rusnok Picek Fischer .. dokonale reprezentujou.
    Každej darebák a škůdce národa se dnes Masarykem ohání. Ten se již bohužel
    nemůže bránit této rudé frašce!
    • A je zajímavé,že se nikde nepíše o tom co provedl tatíček Masaryk s našimi vojáky (legionáři) v rusku.To byl taky vrchol demokracie!
    • jojo to je humus jak chodí uctívat památku...nemorální hovádka *3*
    • Zas nevíš která bije, hňupe.
    • Masaryk nechal střílet do lidí, nebyl to žádný tatíček ale buržoazní státník který měl rád jen bohaté.Proto tady nežvaň nesmysly cikáne Pišto!! *12* *12*
  • Ta dáma Němcová stále více nervózní ,až šílí ,chová se jako provokatér,který ztratil veškerou soudnost.Tato žena chce dávat lekce o demokracii????Škoda dalších slov !!!!Doufejme,že těm žvástům pravičáků bude už definitivně odzvoněno, i kdyby pukli zpupností !!! *12*
    • Pravda - slovo demokracie umí skloňovat ve všech pádech, jako cikán slovo práce...
      • Cikáni se práce nebojí. Na důkaz, že se jí nebojí, si klidně vedle ní lehnou...
  • Zeman ji nevenoval ani letmy pohled. Jako by tam nebyla. Na druhou stranu, proc by mel, ze...?
  • Já se zas nemohu dívat na parlament a kmotry v něm. Rozpustit sněmovnu a už nevolit žádnou. Jsou to největší škůdci státu. Nechat jen úřednickou vládu. Aspoň by odpadlo další likvidování státu a naschvály.
    • Taky bych to tak viděl a 200 darmožroutů by nemohlo dále škodit.
  • já se na tě nemohu taky dívat babko podvodná.
  • Španělsky "vaca"... ze Žďáru nad Sázavou... Nehodí se ani na polévku. Smutný konec nány, která už nic nepochopí, pokud kdy co chápala...
  • Jedíně pod vedením KSČM a lidu za další rozkvět naší Nečasovou vládou zdevastované vlasti. *14* *14* *14*
  • "Dobrý" pohled na tu ropuchu, která se snaží svými kecy manipulovat lidmi. I přitroublý úsměv chemika a opět kecy, kterými si myslí,že ještě někoho oslní. Divím se, že se sami sebe shazují před celým národem. Ubožáci, jde jim jen o sebe a jejich brbendy, na národ zvysoka kálí. Jo vážení, zazvonil konec a pohádky je konec. Zmizte nám z očí !!!
  • Když jsem si tady přečetl celou diskusi, tak mám pocit, že tady píšou samí puberťáci, protože úroveň jejich příspěvků tomu odpovídá.Myslím ty příspěvky jak z leva, tak z prava. Přeju pěkný večer.
    • Aby ses neposral, vohone vopruzenej! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit