Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pak je to ale spíše otevřené i když maskovaně a opatrně vyjádřené... zatím jen hlavně od Německa, které vlastně EU z velké části "táhne".. přiznání fiaska a výsledků i myšlenky celé, dosavadní EU, mimo mnoho dalších i jiných problémů.., kde je jasné, že takových "subjektů a oblastí" je v Evropě víc..EU nemůže dál fungovat v takovém nepřirozeném hybridu silných a slabších až přímo vyloženě slabých států v jednotné myšlence, že se tohle vše časem srovná a budou na tom skoro všichni stejně. EU se rozhodně nemůže nyní ani omylem prezentovat, jako pevná, úspěšná a samostatně nezávislá organizace rovnoprávných, členských států, protože občané spíše každý den ve svých životech reálně a hlavně za své peníze, útrapy i úkor !..cítí všude akorát vazalské nařizování, komplikace místo ulehčení, protektorátní vládnutí, parazitismus menšin i pokrytectví politiků, inkviziční nucení až skoro vydírání ostatních členů, zemí, vlád i občanů co mají tu "drzost" mít jinou vůli i názory s cílem je fanaticky EUpřekřičet až jejich jasné NE ! se změní na "dobrovolné ANO".. a tohle všechno se jako soubor dá jen velmi těžko nazvat "svobodou a demokracií" pro stále lepší život občanů i ekonomik jednotlivých členských zemí. EU v současné podobě "vládnutí" a hlavně hospodaření s prostředky občanů ke stále větším a větším dluhům i jiným problémům, včetně multikulti..,prostě nefunguje, ztrácí dech a započala cestu k vlastnímu pohřbu, pokud neprovede totální, systémový restart i za cenu podobné vlny "majdanů", které si vývojově v minulosti odbyl celý "ostblok", včetně rozpadu CCCP.
  • Aaaa, uz se nam ta eueueu pomalu rozpada. Recko, v Anglii bude referendum o setrvani v eueueu, sama eueueu zahaji z penez danovych poplatniku reklamni presvedcovaci akci na vymejvani mozku "pasivnim" Evropanum, aby prej nepodlehli euroskepticismu. Choroso. Prichazi to drive, nez jsem doufal. A to je fajn. Jooo, molodciii!!! *1* *1* *1*
    • Dobře, dobře jsi to řekl trollíku, tak večer pa. *14* *14* *14*
      • Mamrde.
    • Tvé Rudé IQ už se rozpadlo dávno. Takže neuvažuj. . Opravdu ti to nejde. *1* *1*
      • Ovsem oproti tvemu jednomu zavitu mam stale vykon Einsteina. *1*
        • Máš leda tak výkon Sovětského Černobylu! Jednou zakašleš a rozpadneš se. *1* *1*
          • Muzes kydat hovadiny do nekonecna. Ale to, ze se rozpada eueueu neokecas a jsi zoufalej, protoze s tim nic nenadelas. A vsechny tvoje proscany modly pujdou do zadele vcetne kchaarla a makaka, ty toubo. Dobre ti tak. *1* *1*
            • Půjdou? Hm. Vaše Rudé modly už na smetišti dějin dávno jsou. *2* *2*
          • V Černobilu sice v roce 86 vybuchl reaktor, ale výroba energie skončila až v roce 2002. Takže špatné informace. ESESU se rozpadne, pod svou tíhou a nenažraností a bude to dobře!
  • ESESU se rozpadá, co potom? Další diktaturu nevolených? Raději nic! A rychle zavřít hranice!
  • prijde na vas negramotnej cernoch a pospiva vam pesenku a vy se hned dostanete muslim!!!!! a budete verrcet jak sunmiva meluzina a psat nan papir se znam kde budete pit a hlavou strom kde budete blejrt protože na vas seslu seremetele a az ho obdržíte budete karel marx""""!!!!!!!
  • Electo, takovou moc na dopisující nemáte. I kdybyste měl jejich adresu, je vám to k ničemu, jelikož jim právně vůbec nemůžete dokázat cokoli, i kdyby se tu dopustili pomluvy. Ale soudě z vaší reakce potrefené husy možná na jejich vstupech něco je. Mimochodem, proč jim vyhrožujete vraždou? Jen za to, že vám odepíší? Došly vám argumenty? To byste se měl ale spíše chytit za nos vy, a poučit se (nechat se poučit) co je skutečná skutečná demokracie. Váš příspěvek jsem ohlásil jako nevhodný a nespolečenský. Adresné diskuse mají oficielně omezit vulgarity a nikoli nonkonformní politické názory, které pro většinu normálně myslících lidí jsou i docela zajímavé. Nepíší je totiž psychicky nemocní jedinci jak uvádíte, ale jen někdy lidé excentričtí a někdy tak trochu i recesisté, většinou však lidé,kteří to myslí s naší zemí dobře a nemají u nás jinde veřejný prostor pro veřejnou prezentaci svých názorů bez toho, že by jim nehrozila v soukromí šikana lidí jako vy nebo ztráta zaměstnání, jelikož se zde v ČR stále jako za komunistů kádruje - dnes životopisy, většinu velkých firem u nás vedou ,mravně a morálně narušení jedinci jako jste patrně vy, tedy pokud nejste příslušníkem tajných služeb zneužívajících takto svého postavení, a v zemi není stále i po těch x letech od revoluce pluralita. Což vám patrně podobně jako současnému ruskému vedení státu vyhovuje. Poprosil bych vás tedy: příště v diskusích méně primitivního sprosťáctví a více věcné argumentace. Když mi dojdou argumenty, nemusím být ještě pro to sprostý.
    • Vy patrně budete jeden z jejich monologických kamarádů. Nepochopil jsem, co se ve svém dlouhém slintu snažíte dokázat. Ti Vaši excentričtí recesisti, dovedli naší zem tam kde je. Mimo to, že chtějí věšet komunisty a vyhrožují, nemají žádný názor. Obdivuji Vás ovšem, že z H... jste schopen udělat máslo. Ale chytrý taky moc nebudete. Pokud nemáte na to řádně napsat životopis, nedivím se, že se živíte plky. Opakuji tedy. Adresa se dá zjistit. Poslední věta mě pobavila nejvíce, asi jste byl již sám tímto veledílem vyčerpán. Asi neumíte číst, protože kdyby jste to ovare uměl, tak v první řadě tupče, odsoudíte urážky hlavy státu a ve druhé, že argumentace těch Vašich kamerádů je většinou, věšet, bolševik, komunista, komunismus, puťka, pluter. Snažím se být stejný jako vy negramote!
  • Řecko má problémy vojensky chránit hranice EU a stojí ho to značné peníze. Roky říkám, že by mu prospěla patrně neutralita. Ani stále se konstituující EU nemůže tedy vše k spokojenosti všech členů vyřešit. Jediné v čem s euro-opozicí souhlasím je, že by EU neměla řešit detaily jako obaly na buřty, jsou to zástupné problémy agresivnímu Východu vyhovující, ale více si všímat právě třeba vojenství. Ustavit funkční, nikoli zcela bezproblémovou, unii trvalo třeba v U.S.A déle než 100 let. Pokud porovnám v malém takovou unii s běžně známým kondominiem, čili společenstvím vlastníků domu, je zde jistá podobnost: jeho pouhé ustavení, pokud má být stabilní, trvá dosti dlouho, i několik let. Kdysi nám tu dobu někteří sousedé v domě vyčítali, chtěli se mít rychle dobře, ale teprve po pár letech nám za to ještě poděkovali. Osobně se však domnívám, že snahy po jednotné zbrojní politice EU, jistém sjednocení zahraniční politiky a důsledném zbrojení pro potřeby obrany jsou zcela namístě, má-li se Evropa ubránit tradičním nájezdníkům z Východu. A pokud si někteří exponenti starých struktur myslí, že EU dostanou pod vliv Ruska nebo Číny, vyvedu je z omylu a zároveň je budu varovat: jejich podlé činy se totiž už dnes někde sčítají, a jednou by za ně mohli být i souzeni, pokud se stane nějaký malér. Politiku nárazníkových zón dělá i Rusko, ale měla by ji dělat i EU. Nebránil bych tedy odchodu Řecka z eurozóny, splatí-li dluhy, které v Unii nadělalo, ale naopak bych země bližší středu EU jako je třeba i ČR politicky tlačil ke vstupu do eurozóny. Ať se to zde třeba i někomu z diskutujících nelíbí.
    • Souhlasím pouze s tím, že Řecko si za svou krizi může do určité míry samo, falšováním údajů. Pokud půjdu podle nášeho příkladu s ESESU, tak si myslím, že i ta je spolkem grázlů. Ovšem jen Vy co neumíte číst, nebo nevíte co je ESESU a rozdíl mezi eurozónou. Vaše rétorika nájezdníků je taky chabá. Ale tak jste se ztrapnil a jděte zbrojit šašku!
  • Jsi tady zas partu rozchechtal.Takže upřesnění snílku.Nikomu nic nikdy neuděláš.Nikomu neuškodíš.Ani žádnou adresu nemáš.Jsi nic.Jsi prd.Bezmocně tady spíláš imaginárnímu nepříteli.Ale zas - je krásné předčítat tvoje výlevy naprosté bezmoci.Je srandovní jak se obyčejná sprostá lůza z ulice snaží prosadit!
    • Už jen Váš příspěvek a opětovné rýpání svědčí o tom, že máte strach a utěšujete se ve své naivitě a hlouposti. Prosím, já Vám to vymlouvat nebudu!
  • Agent KGB ELECTA se nám ukázal v pravém rudém totalitním světle!!

    Tvoje směšné výhružky na mě dojem nedělají. Jsi jen Rudý bezmocný mravenec který
    je bez všemocné KSČ s bičem za zády schopen pouze kvičet.

    Neměj starosti. Já jsem připravený bojovat na obranu naší vlasti. Je to třeba dokud.
    tu běhají Kremelští totalitáři jako ty kteří chtějí brát druhým názory a svobodu slova.

    Ano Babiš chce zavést znovu kádrování v práci kdy ten co vás propustí vám bude psát doporučení . Když se s ním rozhádáte tak bude samozřejmě špatné. Opatření vhodné pro malé komunistické lidičky jako ELECTA kteří chtějí škodit lidem s jiným názorem.
    • A dál kolaborante!
  • ELECTa prý bude dokonce na lidi s jiným názorem střílet!!

    Tento rudý hospodský žvanil střílí leda tak do vlastních kalhot když se přecpe fazolačkou. *1*
    • A dál ty nulo!
      • Co se stane když ELECTA zařve na slušné lidi?

        Lekne se ozvěny a uteče se schovat pod Kremelskou sukni. *1* *1*
        • A dál kolaborante *7*
          • Co se stane když se ELECTA uvidí v zrcadle. Začne nadávat na ovarové hlavy. *1* *1*
  • ELECTO neurážej zdejší přispěvatele. Máš stejný slovník hospodského povaleče
    jako tvůj Zeman na hradě!!! Inu svůj k svému že. *15*

    Marně chceš cenzorovat jiné než Kremelské názory. Na to jsi moc malý rudý pán.

    A ty jeho výhružky. On bude střílet on bude mlátit. Jestli ten udavač nepřestane
    štěkat tak z něj udělám komunistické LEGO o 250 rozložených částích.
    • Varuji Vás plkale s tupou ovarovou hlavou! *16* Jděte si plkat ty své nesmysly do léčebny, kam patříte psychopate!
      • Tu hlavu jste opravdu popsal dobře. Zemán jí přesně takovou má. *1* *1*

        Ty varuješ? Bzučení Rudé mouchy neberu na vědomí.
        • Jediný kdo kde soustavně obtěžuje jste Vy! Blbe a hnoji!
          • Jdi za svojí Ruskou Marfušou co máš doma a neobtěžuj hradní posluho. *1* *1*
            • Půjde? Tvá KSČ už tam šla. Dobře jí tak. Za ta rudá zvěrstva si to zaslouží. *2* *2*
            • Pro blba x: Hmm, to ale nic nemeni na tom, ze se ti rozpada eueueu, makak i havlismus pujde do rrrdele. Dobre ti tak. *1* *1*
            • Co se stane když v rozvojovém Rusku požádáš o software?
              Po marném uvažování co to může být ti Rudá obsluha donese sodovku. *2* *2*
            • A proc mi to pises? Soudis podle sebe. Jsi totiz zalezly v pocsalplinkove zadnici az po kotniky. Co je mi po Ransdorfovi, ty blbe? To jenom tvuj jeden zavit stale opakuje jednu operaci, mel by sis rozsirit aspon software. *1*
            • Víš jaké životní krédo má v rodinnném erbu soudruh Ransdorf?

              Toto: Díky Rudým ovečkám mám i bez práce tučné buržoazní koláče. *1* *1*
            • Pro James schizon: Chudacku. Zase sis zapomnel vzit prasky proti schiiize? Policajti rikali, zes zas v noci behal po ctyrech, obechcaval patniky a hledal haravy feny, Aliku. *1* *1* *1*
            • To je jasné. Ta je zvyklá na hřebce jako jsem já. Voříšek jako ty by náročnou
              8 hodinovou směnu s ní nepřežil. *1* *1*
            • Ale já nechodím s tvou ženou ty chcípáku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit