Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni jen kecaj a nikdo nic nedělá, hlavně politici. Všechno se nechá usnout a zamete se to pod koberec, jen aby se islamistům nic neudělalo! Do dalšího atentátu, pak zas budou všichni truchlit a blbě kecat, nikdo tu zvěř nevykope zpátky. Čím to je? Politici mají své teplé místečka a nehnou pro blaho svého národa, raději skočí šipku do zadnice Merkelové potažmo EU, to je pohodlnější. Spíše mám pocit že už tam jsou celý a nevylézají!
  • Upřímně řečeno, mně je úplně jedno, jak moc je otřesen Sobotka, nebo jak moc je šokována Merkelová. Politici nesou velkou část viny a měli by se spíš omluvit a ne vyjadřovat soustrast.
  • tak díky novinářům a častým záběrům neštěstí lidi otupěli.
  • Kdyby totiž sami muslimové poukázáním na ty nepřizpůsobivé ,aže mají hodně informací, vyloučením ze svého života těch prodlémových dali signál celému světu ,že to opravdu tady myslí vážně.To by byla jiná písnička .Ale oni něco jiného hlásají a něco jiného konají.Ten kdo neupozornil org.č.v.tr.z.na skutek který je mimo zákon má stejnou vinu jako ten co ho spáchal a to se arabové nenaučili.Pokud někdo chrání mého nepřítele je to také můj nepřítel!!!!.Pokud chtějí zde žít a sklízet plody této společnosti, musí se také aktivně podílet na ochraně této společnosti. Jinak nebude co chránit. Podle toho jak se k tomu postavili jím nevěřím *9*
  • Už se chytli politici za ručičky a prošli se po Bruselu?
  • Pokud si dobře vzpomínám, byli jsme obdobně solidární třeba při zemětřesení na Haiti, a většina z nás se tam taky na Velikonoce nechystá. Samozřejmě, že bližší jsou nám bližší, ale především člověk jaksi méně myslí na všechny ty „chudáky“, kteří se tam vraždí mezi sebou a, upřímně řečeno, kdo se v tom má vyznat? A co se týče např, toho Iráku nebo Arábie? Je to mezi muslimy, a tam se, žel, dá terorismus prostě předpokládat. Pokud mě chcete nařknout z toho, že je všechny házím do jednoho pytle, tak nemusíte. Ano s tím, jak se chovají, je musím dát do jednoho pytle, zavázat a hodit do moře. Jak se oni chovají k nám? Arogantní přistěhovalci, kteří si pořád na něco stěžují, mezi kterými jsou teroristi a ze kterých lze teroristy snadno vychovat, si naše soucítění nezaslouží. Jistě jsou mezi nimi výjimky, ale hledat je neumím a nebudu.
  • ten člověk má pravdu *2*
    každý kdo napíše příspěvek proti muslimům tak automaticky dostává 6 mínus bodů *1*
  • Jen tak k pseudoklikání. Názory podstané většiny diskutujících dostali od TISCALI automaticky 6 nesouhlasných. Nevážený blikátore máte tam i dle vaší ideologie CHYBY. To je faktická cenzůra a vymývání mozků.
    • neřeš to
  • Přesně tak. Asijští, afričtí muslimové jsou cizinci, naplaveniny, kt. nemají v EU co dělat a t do jednoho.
  • Tak jsme se včera konečně dověděli, že Babiš je nevinný jako prasse, nic neukradl, jen to odclonil na dcery, které rády jezdí na koníčky. Jsme fakt v Česku. Ještě že na Hradě sedí střízlivý, nemstivý a pravdomluvný mládenec, těšící se pevnému zdraví.
    • Každý je nahraditelný i Babiš když na to přijde. Jenom si říkám, když už to jeho hnízdo napsal na děti, proč potom po pěti letech si to hnízdečko přepsal na sebe. Kdyby ho nechal dětem tak by měl pokoj a nic by nemusel řešit. Kladu si otázku, je tak vážně nenažraný, že ani dětem nenechal nějakou kulhavou herku s maštalí? Přitom říká děti jsou to nejcennější co máme. Přestal jsem mu věřit!!! Babiš je u mne prolhaný a nepřející člověk, který nepomáhá tomuto lidu, spíše naopak. Babiše živí jeho stálý nedostatek majetku, peněz, nepřeje drobet toho lidského štěstí pro obyčejné lidi. Stálo mu za to dostat 50 mil. když má miliardy?
      • No, stavby z dotací musí investor vlastnit a nedotknout se jich např. 5 nebo 10 let. Pak je může převést atd. Nic a nikoho neobhajuji, zákony platí pro všechny, choval se podle mě v souladu s pravidly. On ale zaměstnává lidi, odvádí ohromné prachy z daní...Co takový Kalousek, Zaorálek, Sobotka? Kdy co udělali dobrého, skutečně co by za nimi bylo vidět a platili daně? Nic. Jen žvaní.... za obrovské výhody, které si sami stanoví...podívejte se na Kalouska z doby 89 roku, někde v nějaké pneumatikárně či kde ve vaťáku a ten nám bude něco diktovat? Směšné.... A kolik dotací na své majetky pobral Kárl fon Spacák????? Nevíte někdo???? Taky obrovské majetky vlastnil a podnikal s nimi jako člen vlády !!!!!! Touž TOP, ODS, KDU-ČSL a spol. nevidí, protože jsou případní účastníci koaliční vlády...je to jen šaškárna pro lidi za naše prachy....
    • totiž nebýt jej, tak se nám právě tam vysmívá Petřík Nečas, řízený tou hlupaňou Nagyovou. Všichni by se smáli až by se za bachory popadali, kradli si ze státního a kontrarozvědka v čele s Páleníkem by šetřila i prdnutí na pánském WC ve sněmovně.
      • Takhle se nám směje do očí zloděj Babiš, není to jedno?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit