Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Blik:

  http://www.novinky.cz/domaci/398642-chovanec-obavam-se-ze-teroristicke-utoky-budou-pribyvat.html
 • Člověk může být smutný jen z věcí o kterých ví - většina lidí stálé podle mě až moc kouká na zprávy pouze na TV jako nova a prima kde jsou zprávy upravené (aby vyvolali co nejvíc emocí jako je upravený dramatický zvuk, pač emoce=větší sledovanost=více peněz z reklam) a pouští se jen něco (což se dá očekávat když třeba nova má amerického majitele :P ) takže to že někde v Turecku nebo Jemenu něco bouchlo a "omylem" to pozabíjelo stovky civilistů nikoho nezajímá protože to přeci nebylo ve zprávách na nově takže to asi nebylo důležité.
 • Tak si utřeme slzičku, hodíme na zeď Je suis a jedeme dál.
  Vivat multikulti !
 • Napíšu to stručně. Ondráček je sračkomet. *15* *15*
 • Možná by si někdo už měl uvědomit, že používáme, občas nepochopitelně, měřítka pseudohumánní společnosti jedenadvacátého století na zhodnocení světa, který mentálně ustrnul ve století sedmém...
 • dokud to nemám za dveřma je mě to fuk
 • Zajímavé číst tyhle moralistický slinty od největšího pokrytce a lháře v téhle debatě... Ale vy havloidi to máte v povaze, vždyť i váš morální vzor škodil a kradl kde mohl a ve finále šoustal jinou, když mu žena doma umírala.
 • taky už by bylo sakra načase... *3* Blaničtí rytíři a v jejich čele nový Áda! Jediná spása Evropy...
 • Doufám, že to myslíš tak, že když někdo JE ve vysoké státní funkci, automaticky by po nějaké době STŘÍLEN MĚL BÝT. V tom případě s Tebou souhlasím *1* *1* *1* *1*
 • doufám,že se evropani poučí a že nezůstane pouze v osvětlování ajfelofky
 • Když je někdo sešlý věkem (nejen pes), nemá co dělat ve vysoké státní funkci, ale to neznamená, že by měl být střílen. *2*
 • A proč ne i psů, kteří sejdou věkem? Proč je diskriminuješ?
 • Tiradore, netahej sem takové nesmysly. To letadlo samozřejmě sestřelili Rusové. Američani na to důkazy mají - určitě je měli už dříve, než to letadlo vůbec odstartovalo.
 • Člověk, který si zaslouží toto označení by měl být smutný z každého zničeného života. Měl by litovat i psa, který přijde o život tím, že vběhne před jedoucí auto. V této souvislosti lovci či honci, kteří střílejí zvěř nikoli k ukojení hladu, ale pro "potěšení" z lovu, nejsou nic jiného než odporné zrůdy.
  Udivuje mne jak cynicky se zde někteří vyjadřují. Ale tím vystavují pouze obraz sebe sama. Slovy klasika "styl vyjadřování, toť člověk sám".
 • Autore článku...proč jsou všichni lidé různí? *14* *14* *14* Zkus si odpovědět....budeš ve stejné situaci, jako my. *16* *16* *16*
 • Ještě jinak, ten nadpis článku je sám o sobě pitomost. Tečka. *16*
 • blegh
  Zcela upřímně a nepokrytecky - nesoucítím s nimi, stejně jako jsem nesoucítil 11. září 2001, nesoucítil jsem po útocích v Madridu, po tsunami v tichomoří, zemětřesení v Japonsku, nesoucítil jsem ani když úkáčka sejmuly to holandský éro, ani s frantíkama vloni, kdy najednou byli všichni Čárlí (aniž by věděli proč) a nesoucítil jsem po sejmutí ruského éra nad Egyptem. Důvod je prostý - nikoho z mrtvých nebo zraněných neznám a na nikom z nich mi osobně nezáleží. Soucítit budu s vlastní rodinou, případně s rodinami přátel a známých. Je smutné co se stalo, je to tragédie, ale toť vše.
 • Evropané nepotřebují falešný, impotentní a "korektní" soucit v tom, co se děje v místech, odkud právě přicházejí ti, co chtějí Evropu záměrně, řízeně i zcela cíleně oslabit, rozeštvat všechny a všechno mezi sebou., mezitím vysát a pak zničením přetvořit k obrazu svému.. Na takové, falešné pokrytectví a "korektnost" už není prostor, ani právo, protože jde o přímou podstatu a pud sebepřežití Evropy. Evropané potřebují naopak najít sílu a odvahu, aby tzv. z mosta do prosta.. už konečně pochopili, že Evropa je !!!.. v hybridní i bohužel stále sílící válce a jde tedy skutečně už i o hubu a doslova i o krev.. a že pokud se nezačnou bránit a to zdůrazněno skutečně bránit diktaturou !.. i s použitím hrubé, ale přece je demokratické síly většin, nad menšinami, tak tou menšinou, krčící se poníženě v koutě, jako cizí vazalové a špinavý hadr..budou brzy a to opět zdůrazněno brzy !.. oni sami i s těmi zrádnými i impotentně, korektnímí "politiky", co je do této situace a to právě proti vůli většiny, tedy zcela nedemokraticky a tudíž i většinou protizákonně dostali a kterých je stejně tak nutno se zbavit rovněž a nahradit jinými, co budou hájit zájmy většin a to v jejich prospěch i vůli a ne většinou parazitních a stále drzejších "menšin".. na úkor i utrpení většin a to úplně ve všem !
 • že to dopadlo na normální lidi.Jinak si přesně toto banda bruselských trotlů zasložila.Pokud se s vetřelci mazlí musí na to doplatit ti na úřadech.Pokud i hloupý turek vrátil jednoho z grázlů jako velmi podezřelého - ale belgičtí pacholci jej vypustili ......je to neomluvitelná blbost.Jo pokud by islámský pacholek vzal útokem tamní policajty a bezpečnostní složky, mávlo by se nad nimi rukou.Nikomu hlupák nechybí.Takto doplatili na blbost úřednických trotlů bezmocní lidé.A to je škoda!
 • Taky jsem hned chytl 6 kousků, jo, Děkuji.... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit