Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor článku tak trošku pozapomněl na ruské letecké oběti, po atentátu v Egyptě 2015...které se asi nepočítají?! Pokrytectví na entou, nebo jen omyl?! *16* *16* *16*
    • je třeba rozlišovat islamismus a islám...nevím, jestli to pojmeš.. Hlavně jestli Rusáci nezapomněli na sestřelené Malajsijské letadlo nad Ukrajinou , jak bránili vyšetřování....
      • Lžeš, stále lžeš. Kdyby k tomu byly důkazy, tak by je amíci s chutí nabídli veřejnosti. Ony jsou, a amíci je mají, ale nedají je k dispozici, protože by svědčili proti nim. *16*
        • Tiradore, netahej sem takové nesmysly. To letadlo samozřejmě sestřelili Rusové. Američani na to důkazy mají - určitě je měli už dříve, než to letadlo vůbec odstartovalo.
      • ... ty o nepojímaní hodně víš, ty nejposlednější ubožáku mezi tiradory a jinými sráči, že :)))
        • ty jo,... další indián...
          • ... pindej s jinými, tvé výmysly mě nezajímají :)))
  • Není co dodat k jakémkoli článku Tiscali, pokud tam nechá řádit toho idi...ta a celé jeho příbuzenstvu v převlečení, který absolutně cokoliv degraduje, nemá cenu žádný příspěvek.
    A redakce co ?? Raději nic jako Brusel k migrantům. Běžte si koupit kapesníky a otřete slzy Frederice Mogherini a spol. jak pláči nad rozbitým talířem. Jak dojemné.
    No a těch bijců pitomečků a jeho "příbuzných" na netu bude stoupat popularita krajně pravicových stran. Výsledek politiků, kteří jsou pro praxi naprosto nepoužitelní jako ti "bijci" .
    • ... dobrý guláš, ale co také očekávat od 2 mozkových závitů v kombinaci s IQ 6, že :)))
    • Připomíná mi toto tažení kritiky. období před 89.. kde se jiný-nevětšinový názor pranýřoval... Pravidla a lidské hodnoty musí být neměnná, jinak s nám zle povede
  • evropa se řítí do záhuby,slimáci vraždí lidi a evropa poslouchá projevy zrádných politiků,nasvěcuje ajfelovku,místo toho aby konala
    • U nás i petřínskou rozhlednu.
    • ... ty se už nemáš kam řítit, vypatlo :)))
  • Je suis kurdi,kterých turecko vraždí za ustavičného tleskání,demokreatůr ,havlovců,sluníčkářů,kalousků a knížat
    • ... mícháš tradičně zelenou s modrou, šmudlo?
      • a toto má být jako směšné? Nebo legrační?To je takový sociální humor chamradě od popelnic,co? Tím se jako baví zparchantělý proletariát?
        • ... jsi tak primitivní, že nevidíš, jak jemně naznačuji, že se už nepotřebuješ ztrapňovat :)))
          • Pánové, zkazili jste tuto diskuzi...jste pouze Uko Ješitové ...pokud píšeš, že s tímto materiálem.... trochu mi tím připomínáš bolševiky i fašisty
            • ... co to plácáš, s tímto materiálem žádná diskuze nikdy nebyla, nejsou holt lidi :)))
          • od kdy umouněná lopata jemně naznačuje? Tvoje páchnoucí mozolnatá ruka smrdí až sem. Jsi klasika těchto stránek. Zparchantělý blb, zparchantělých rodičů.Množící se rodina dělením, jak tasemnice.
            • ... pěna u huby?
        • ... tvrdil někdo, že to mělo být směšné, směšný jsi naprosto dostatečně ty, troubo :)))
        • ... tvé soudy jsou jako výkaly žirafy v ZOO, když pozře zkažené zelí, pochop to už :)))
  • to jsi se zas vyznamenal. Stromy v Praze jsou obtěžkány redaktorskými šalamouny okresního formátu. Rozburáceně tady apeluješ, abychom vzpomínali na nějaké cizokrajné hadráky.Proč nás nezajímají?Protože to n e n í n a š e v ě c ! Protože jsou nám u zadku.Protože tady máme svých starostí dost.Protože jsme tady Bruselem nuceni k tomu, abychom zde trpěli přivandrovaleckou nespolehlivou chátru.Protože je už jenom na nás abychom jim tady sami zpestřili pobyt natolik, že sami dobrovolně a rychle vyfičí! Tak pro to není a nebude žádného soucitu.
    • ... je obdivuhodné vidět absolutní nulu, když dá dohromady 6,5 řádků blekotů :)))
      • sám sebe usvědčuješ. z opaku.. i když to maskuješ za opak.. otázka a provokace zní, jestli máme selektivní pohled na věc.. a ptám se, jestli je to dobré....
        • ... tvé chorobní dedukce mě nezajímají :)))
          • Tak nereagu .. Ty! Jeden! Byjče! A jestli píšeš, že Tvé rady... . . totiž pro hlupáka každý hloupý...viď ?
            • ... tvé rady nepotřebuji :)))
      • Blbce pitomečka alias Antisračku je třeba urgentně nechat vykastrovat, aby nezamořil celý svět idiotama mající jeho DNA.
        • ... ano, jsi primitiv každým slovem, kdykoli z tebe udělám, co chci, nemáš na nic :)))
          • Závorko alias hovnožroute, ty uděláš tak akorát h o v n o :))) možná tak závorku, viď ty blbe, dej pozor ať tě z toho neklepne..hi..hi..hi
      • vidíš, ale ON si to může dovolit.Ty lůza máš nárok tady jen bezmocně skučet a prskat.Nic naprosto nic s tím nemůže dělat.Protože ti zparchantělí rodiče zařídili takový zpackaný život.
        • ... blé blé blé, rád jsem poznal tvé dětství, které nikdy neskončí, jsi v hajzlu, trapáku :)))
  • já KAŠLU /velmi slušně řečeno/ na to co se děje mimo Eropu !
    tady zabíjí muslimové křestany. nezajímá mě když muslim zabíjí jinou muslimskou pakáž
  • ... tiscali, nešlo by vysvětlit tiradorovi a jiným přiblblákům, co to je to selektivní?
    • Nejen tiradorovi, ale zejména bijci pitomečků.
      • ... ležím v žaludku každému primitivovi, nedovedeš si představit, jak sladký to je pocit :)))
        • v tom případě sám sobě...pozor na cukrovku
          • ... vtipné :)))
  • NAPROSTÝ souhlas ! Honza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit