Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lery tu zase září jak totalitní rudá hvězda nad Kremlem.

    Vaše rusofilní strana zničila celou debatu. Nepíšete k tématu ale pouze špiníte
    a pomlouváte. Vy tu otravujete s nějakým Tečkou a používáte StBácké podpásovky.

    Simona.
    • Radsi rudou hvezdu nad kremlem. Nez bilou fasistickou hvezdu co se mi cpe do rite :-D

      Vase fasisticka strana znicila opet celou debatu. Nepisete k tematu ale pouze spinite a pomlouvate. Vy tu otravujete s nejakym rusofilem a pouzivate CIA podpasovky.

      hello
  • To: vtesar ...naprosto souhlasím. Díky některým bezmozkům typu jiřik,antiblb a jako anonym, jsem změnil slovník. Pouze vůči nim. No ,někdy ještě proti soudruhoviPusinkovi. Jednověťáci bez myšlenky, bez nápadu, bez charakteru. Jeden žasne, že lidé, kteří dle vyjadřování ani nedochodili základní školu, mají PC.
    • Jsem holka . Přestanťe pomlouvat a špinit názorovou odpůrkyni.
      • Clovek co odporuje vetsnou nevadi. Ale clovek co mele kraviny ano :-(
  • Kolaboranti co pozvali okupanty na svojí zemi mají svoje nástupce, asi by chtěli s Ruskem vytvořit ještě větší Rusko . Estébáci z Prognostického ústavu tuto zemi záměrně poškozují v EU atd, takový Propiska co zhasnul, ten by mohl vyprávět
    • Ano, jaký je rozdíl mezi kolaborantem z roku 1968 dnešním?
  • Huml je nastrčený komouš do ČSSD, ty snadno poznáte, Foldyna , Mládek nebo dříve Melčák, Pohanka, Wolf atd
  • Přispěvatel V Tesar nasadil debatě korunu.

    Voláte po debatě ale nenapsal jste příspěvěk k tématu. Pouze snůšku lží a pomluv.
    Nikdy jsem tu nebyla od rána do noci. Včera jsem čtyři hodiny nakupovala
    a večer jsem odešla na rande.

    Pokud znáte nějakého Tečku fajn ale neotravujte s tím pořád na debatě.
    Pokud straší pouze ve vaší hlavě navštivte psychiatra.

    Holka Simona.
    • Přečti si to po sobě aspoň pětkrát a jak by jsi si sama zhodnotila ten svůj příspěvek k tématu? K čemu hovoří? Pomlouváš zde někoho, kdo měl svůj názor. Ty zde nemáš k tématu žádný názor, pouze pomlouváš. To, jestli po nocích vyhledáváš chlapečky, je nám úplně jedno.
      • Nepřekrucuj.

        Reagovala jsem na vaši rusofilní stranu která zničila celou debatu.
        Nepíšete k tématu pouze špiníte názorovou odpůrkyni na debatě.

        Jsem holka ty chytráku a holky jsou na kluky. Jdi se léčit.
  • a ty ústupy jim opravdu jdou, je vidět, že mají natrénováno *2* *2* *2* *2*
  • To jsem překvapenej nácvikem ústupu. Odchod ze zasedání parlamentu není vlastně cesta domů, ale nácvik ústupu. Tak už tam nazpátek ani nechoďte, nacvičujete to už dost let, že byste to měl umět.
  • Huml za sociální demokracii se bojí říct přejezd , uvádí ústup.Přejezd nebo ústup, to je jedno, hlavně, že zde projedou a ukáží sílu NATO agresivnímu Rusku, které připravuje velikou oslavu vraha Stalina.
    • je celkem zjevné, že nerozumíš dobře psanému textu, ale že až tak je přece jen překvapení. *3*
      • Nebuď slovíčkář.Nejde o slova , ale o agresivní politiku Ruska
  • Ne na darmo se o tobě u nás na gymplu učíme.Jako o takovém čilíkovi co by chtěl být moc vidět.Je totiž nic.Nula.Zlatá éra skoncila.A tak alespoň prská kraviny.A tak jsi zařaze v takové tabulce "hnoji".Ty jsi teda takový spíš hnůj všech hnojů.Maš vedle sebe třeba Bobošíkovou,Bursíka,Klause Kateřinu Peak ....... Samá lepší společnost ,co?
  • Kdyby jeli na Východ,byl by to co?
    • Odchod do zajetí!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit