Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Závěrem mohu jen konstatovat, že soudruzkaPusinka a spol. se v diskusích odchylují od tématu ve všech příspěvcích paušálně. Snad ani nechodí do práce, nestararají se o rodinu a immer sedí u PC a píše přiblblé příspěvky.
    Takto si představuje demokratický národ diskusi o skutečných problémech ? O životě nic neví, málo cestují a jen se podobně prezentují.
    Dej mi Bože sílu k tomu, jak to vše ve zdraví v budoucnu přežijeme.
    • Jak to že se obracíš k bohu ? Vy komunističtí kolaboranti se přeci ze zásady s bohem nekámošíte ne ?? *15*
  • Typickej socanskej "srandista" proč se nevrací cestou kterou tam dojeli????? A proč nejedou přes Slovensko??? Není to proto že Slováci jsou jejich karamádi... no Takhle blbnout lidi . Pročpak musí naší kotlinou a kopečkama, když v Polsku mají rovinu???? Vysvětlil by mi to pan Huml...Vydávat výhružnou SPANILOU JÍZDU za nácvik útěku - to snad není možné...
    • já myslím, že spanilá jízda to nebude, vzbuzuje jen rozpaky a smích....to od spanilých jízd nikdo neočekává *3*
  • Je mi na blití dokola na všech diskuzních fórech od rána do večera viděl příspěvky od pana tečky alias pusinky. Tento náš národ už dospěl do takové demokracie, kdy i d i o t může znechutit normálním lidem objektivní diskuzi.Snažil jsem se tuto osobu kontaktovat e-mailem. Neodpověděl. A co redakce Tiscali? Není Vám to už trapné, že jste na úrovni špatného bulváru? Nebudu asi první, co u Vás zruší poštu a zapomene na Vaše stránky,

    ing,Vladimír Tesař,Hlavní třída 698/92,Ostrava-Poruba
    PS:slovo i d i o t jste mi zatrhli, Počítač blbce nepozná,
    • Ahoj Zlej Trole.opět nový nick do tvé imaginární rodiny? *15* *15* Kdyby jsi,alespoň neprovařoval tvou fobii na tečku tak by jsi byl nenápadnější ty pytlíku.
      • Hlavně že ty tvoje slinty o tečkovi pod padesáti nicky je opravdu to co tu chceme denně číst,ty pomatenče *3*
        • pardon,vzkaz pro pana VTesaře *3*
    • Mluvíte mi z duše.
  • Amíci jsou zvyklí útočit ze zálohy. Jinak je to zbabělá armáda. Trenink je nutný.....
  • všichni jste tečka
    • da
  • Tak se tečko soudružkoPusinko připrav že ti někdo dnes natrhne pr....l máš v klubu noční. *3* *3*
    • Jsem nezávislá majetná holka ubožáku. V nočním klubu jsem nikdy nepracovala.

      Pokud ti v hlavě stále straší nějaký Tečka navštiv pschiatra. On už ti ho z hlavy vyžene.
      Pokud nemáš peníze napiš před kterým hlavním nádražím žebráš.
      Ráda ti nějaké drobné pošlu. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

      Pa pa chudý Lumírku na sociálních dávkách. *2* *2* *2* *2*
  • Pravdou je, že jsme hloupý národ, když zde vládli komáři tak jsme se začlenili také bez "referenda" do Varšavské smlouvy. Po tzv. sametu jsme jako nepoučitelní hlupáci vlezli do řiti dalšímu "vládci". Tenkrát ty tanky bez našeho souhlasu jezdily, mohou jezdit i dnes. Jsme hlupáci a hlupáky budeme, je to úděl.
  • No nic sobotní večer volá.

    Oblékla jsem si sexy šaty a jsem připravena na lov majetných mužů.

    Rusofilní ubožáci co tu špiníte a pomlouváte názorovou odpůrkyni.
    Jsem holka. Vaše parta chtěla důkaz. Nabídla jsem rande. Nabídla jsem fotografie.
    Dostala jsem čtyři žádosti a dvěma pánům jsem fotografie poslala.

    Vaše krásná ale pro rusofilní totalitáře nedostupná demokratka Simona.
    • Poslyš, buzno, jdi si vyměnit ty proprděný trencle, namaž si hemáky mastičkou, vyměň plenu, lokni si krabičáku a...zase něco napiš, ju? *1* *1* *1*
      • Jsi sprostý ubožák který umí jen pomlouvat a špinit názorovou odpůrkyni.

        Krabičák? To chlemtáte vy levicové socky. Proamerická demokratka pije whisky.

        Jsem holka zlato a holky nosí kalhotky. Je smutné že to nevíš,
        Ovšem chudý tirador na dávkách se dosud na žádnou holku nezmohl.

        Pro tebe finančně nedostupná pěkná holka Simona.
        • Hele Simone, nedrbej si už toho pindíka... *1*
          • Nepomlouvej Honzíku.

            Jsem holka. Směšné malé žížalky máte v lalhotách jenom vy muži.
            A jenom díky nám ženám stojí ti vaší směšní malincí vojáčci alespoň chvíli v pozoru. *15*

            Simona.
            Pa zlatíčko.
            • Jsem holka zlato a holky nosí kalhotky.
            • Hochu hochu, ty máš ten svůj mozeček v trenýrkách, nos radši slipy, aby ti nevypadl... *1*
  • http://www.zemavek.sk/articles/view/sme-rukojemnikmi-nato
  • Nakopat je třeba tebe gayi tečko, to si uvědom.!!
    • Už jste s vaším neexistujícím kamarádem Tečkou otravný.

      Pěkná holka Simona která ve vaší Plzni nikdy nebyla.
    • A to pořádně s rozmachem. *12* *12*
      • Večer ti přijde tečko rozpis služeb v Gay klubu, máš týden noční dal jsem jim tvou mailovou adresu soudruzkaPusinka@tiscali.cz divili se proč tam máš ženský nick, tak jsem jim vysvětlil že jsi asi postoupil operaci na změnu pohlaví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit