Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úcta patří nejen zemřelým, ale také panu prezidentovi a jeho úřadu. To novinářské hulvátství, které se stále opakuje, nesvědčí o tom, že by představovalo obecné mínění. Bohu dík, náš národ ještě tak hluboko nekles, aby se s tímto projevem sjednotil. Taky mi to opět můžete klidně stopnout, už s tím počítám.
  • Autor článku kritizuje a vytýká chování Zemana. Hlásá, že nejlepší by bylo, kdyby raději Zeman jako hlava státu, autorita státu, který má jít příkladem, celou záležitost pohřbu a úmrtí pana Vlka přešel mlčením. Možná by bylo lepší, kdyby si své rady vzal stejně tak k srdci i autor článku a raději přešel mlčky chování pana Zemana, jinak činí stejnou měrou jako pan Zeman. To jest nemůže se smířit s jiným názorem než má on sám a káže vodu a pije víno.

    Kdy už s tím natahováním se přestaneme!!!
    čtenář
  • Je jen dobře že tam to ...... nebude. Bůhví co by zas spáchalo to ...... za mezinárodní ostudu
  • Lépe bych to nenapsal, Děkuji.
  • Pane Chalupo - pozdě, mám staženo a mohu kdykoliv přeposlat, kdo bude potřebovat doklad.
  • ale no tak nemaťte národ... PRAHA MÁ 1,3 MIL. OBYVATEL, česko 10,mil. Z těchto čísel je údajně 10% katolíků. Takže kolik by to mělo být lidí?? Prostými počty. Z toho je vidět že ani katolíci - jsou-li ještě nějací _ - nepřišli, A disidenti nebyli taky a co šel se někdo z press zeptat proč nešli? To nee, jen když si kopnete do prezidenta.Těch pár stovek lidí dokazuje jak málo lidí jim věří - ať už kvůli darovacím zlodějským restitucím, nebo kvůli vítání islamistů...
    Jen mraky senzaci lovících novinářů - aby měli kanonen futr. Jo a zase mi můžete stopnout přístup...

    Je ještě dotaz k diskuzní rukověti - nabízení !"Odpovědi" není manipulace????

    A další - jak máme hodnotit autora titulku - že tančí na hrobě--- myslím, že spadá do více kategorii v té rukověti _ nebo titulkářů se slušnost netýká a je jim vše dovoleno?:???
  • Vlk je mi doslova a do písmene u zádele a kardinál jakbysmet. Netruchlím pro něj. Prezident Zeman asi taky ne a já to plně chápu.
  • Pánbíčkáři se ozývají,na pohřeb půjdu člověku kterého si vážím a uznávám.Je to moje svobodná volba a ostatním potom vůbec nic není. *16*
  • josef.servit.9
    Církevní restituce brání čechům v náklonosti ke katolické církvy! Rozhodnutí známého soudu v Praze 1 je neuvěřitelné.Honba na presidenta katolickou církví je obludná.Je vedená přímo biskupem, nebo jen ministrem kultury?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit