Přejít na výpis diskuzí

Neohrabaný tanec na hrobě kardinála Vlka

24.3.2017 14:26
Tomáš Chalupa   169 příspěvků

Smrt kardinála Miloslava Vlka je velkou ztrátou nejen pro katolickou církev, ale i pro celý český národ. Dalo by se tedy předpokládat, že český prezident bude na pohřbu takové osobnosti sedět v první řadě. Miloš Zeman však nejen že na pohřbu vůbec nebude, ale navíc rozjíždí další ze svých nechutných...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Úcta patří nejen zemřelým, ale také panu prezidentovi a jeho úřadu. To novinářské hulvátství, které se stále opakuje, nesvědčí o tom, že by představovalo obecné mínění. Bohu dík, náš národ ještě tak hluboko nekles, aby se s tímto projevem sjednotil. Taky mi to opět můžete klidně stopnout, už s tím počítám.
  • vanhorne
   "národ ještě tak hluboko nekles"
   Co je narod, jeho oddani volici?To snad ne.
  • Hluboce se mýlíte, to není novinářské hulváství.
   Ten váš zeman není opravdu nic jiného než nechutný štváč, soudně usvědčený l..ář, populistický žvá..avý představitel nejhorší lidské spodiny.
   Takže nic jiného než ze strany sdělovacích prostředků a všech slušných normálních českých lidí než pouhé konstatování faktu.
   A to ještě vzhledem k zemanovskému zaměření místního cenzora nelze plně napsat na zemana skutečný názor.
 • ale no tak nemaťte národ... PRAHA MÁ 1,3 MIL. OBYVATEL, česko 10,mil. Z těchto čísel je údajně 10% katolíků. Takže kolik by to mělo být lidí?? Prostými počty. Z toho je vidět že ani katolíci - jsou-li ještě nějací _ - nepřišli, A disidenti nebyli taky a co šel se někdo z press zeptat proč nešli? To nee, jen když si kopnete do prezidenta.Těch pár stovek lidí dokazuje jak málo lidí jim věří - ať už kvůli darovacím zlodějským restitucím, nebo kvůli vítání islamistů...
  Jen mraky senzaci lovících novinářů - aby měli kanonen futr. Jo a zase mi můžete stopnout přístup...

  Je ještě dotaz k diskuzní rukověti - nabízení !"Odpovědi" není manipulace????

  A další - jak máme hodnotit autora titulku - že tančí na hrobě--- myslím, že spadá do více kategorii v té rukověti _ nebo titulkářů se slušnost netýká a je jim vše dovoleno?:???
 • josef.servit.9
  Církevní restituce brání čechům v náklonosti ke katolické církvy! Rozhodnutí známého soudu v Praze 1 je neuvěřitelné.Honba na presidenta katolickou církví je obludná.Je vedená přímo biskupem, nebo jen ministrem kultury?
  • Lépe bych to nenapsal, Děkuji.
 • Autor článku kritizuje a vytýká chování Zemana. Hlásá, že nejlepší by bylo, kdyby raději Zeman jako hlava státu, autorita státu, který má jít příkladem, celou záležitost pohřbu a úmrtí pana Vlka přešel mlčením. Možná by bylo lepší, kdyby si své rady vzal stejně tak k srdci i autor článku a raději přešel mlčky chování pana Zemana, jinak činí stejnou měrou jako pan Zeman. To jest nemůže se smířit s jiným názorem než má on sám a káže vodu a pije víno.

  Kdy už s tím natahováním se přestaneme!!!
  čtenář
  • Pan novinář je novinář... pan prezident je prezident a ne novinář... Pan zeman asi nepije ani víno... spíše chce více volume přísady v pití.... Od prezidenta bych očekávala konstantní a dobré hodnoty/spojující/.... u novináře nastolení otázek k polemice
  • vanhorne
   "Autor článku kritizuje a vytýká chování Zemana".
   Ten mel byt uz davno sesazeny z toho jeho trunu.Kdo se chova a jedna radne,toho novinari nekritizuji.
  • Zeman je jen populistický žvás...vý nestoudný ......., jehož chování na úrovni ožraleckého pobudy ze zapadlé putiky nejhoršího ražení je naprosto neslučitelné s funkcí představitele civilizovaného státu. Je jen dobře že tam to ...... nebude. Bůhví co by zas spáchalo to ...... za mezinárodní ostudu
   • Pane Nováku, čím přemýšlíte - hlava to asi nebude,že ?
    • vanhorne
     "hlava to asi nebude,že ?"
     On volil Zemana?
 • "Smrt kardinála Miloslava Vlka je velkou ztrátou nejen pro katolickou církev, ale i pro celý český národ...." Pro katolickou církev jistě rána z Bóží milosti. Pro český národ? Blbost, kterou chtějí namluvit Čechům. Nepodaří se to.
 • Pánbíčkáři se ozývají,na pohřeb půjdu člověku kterého si vážím a uznávám.Je to moje svobodná volba a ostatním potom vůbec nic není. *16*
 • Vlk je mi doslova a do písmene u zádele a kardinál jakbysmet. Netruchlím pro něj. Prezident Zeman asi taky ne a já to plně chápu.
  • Tato země má prezidenta ? A že jsem si safra nevšiml - co/kdo to je ten jakýsi zeman??
 • Text Vašeho příspěvku"Smrt kardinála Miloslava Vlka je velkou ztrátou nejen pro katolickou církev, ale i pro celý český národ."
  .
  Nemluvte za celý český národ. Nikdo vás k tomu nedelegoval.
  • Když tolerujete něčemu tak odpornému jako je jakýsi zeman aby se chvástal tím že je prezidentem 10mil. lidí, tak co se divíte.
   To ....... taky k takovému žvástu nikdo nedelegoval.
   • Já píšu za sebe a svůj názor. K tomu opravdu nepotřebuji žádné delegování a jemutné, že to tady musím někomu vysvětlovat.

    Co se týká Zemana, tak toho jsem já nevolil. Přesto byl zvolen v demokratických volbách a je proto prezidentem ČR.
 • Smrt kardinála Miloslava Vlka je velkou ztrátou nejen pro katolickou církev, ale i pro celý český národ.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------
  nevím, co to bude pro český národ ale moravskému národu je to jedno
 • Kdysi jsme byli národem ateistů, a celkem slušně jsme se vymanili z vlivu katolické církve. Je politování hodné, že stále ještě velká část lidstva nepochopila, že církve jsou jen mocenské organizace parazitující na lidské hlouposti. Proto je velice pokritecký humbuk kolem církevních hodnostářů, kreří nám káží božskou morálku, ale církev přitom stále více a více bohatne. sem tam utrousí pár drobných na dobročinost ale to je vše.Není nic falešnějšího než náboženská morálka. Je škoda ,že jen málo politiků dokáže jasně natvrdo říci co si skutečně o náboženství a církevních organizacích myslí a v tom je to jejich pokrytectví. Já osobně moc velký rozdíl mezi katolickou církví a islámem nevidím, to jen díky technické revoluci křesťanství a jeho církve začali ztrácet svůj vliv a věřím ,že právě přes islám doufají že budou moci opět neomezeně ovládat lidstvo.
  • Ano, vymanili jsme se "z vlivu církve" a stali se národem ateistů. O to snadněji se brzy staneme národem islamistů. Budeme muset.
   Nezapomínejme, že křesťanství nabízí, kdežto islám vnucuje.
   • katolizace a to nejen v Evropě je černou skrvnou v dějinách lidstva, a jsou za ní genocidy celých národů. Bohužel stejně bude jednou postupovat i islám. Vždy to ale umožňuji tzv. národní elity, které pro svůj prospěch zradí vždy svůj národ. V dějinách lidstva je nespočet příkladů, a je jen málo národů které se dokázali ubránit.
   • Omyl - i křesťanství se v nucovalo.. a nejen u nás... všude na světě,. Koukni se na historii...
  • Toto jwe tvoje dogma? Nikdy v dějinách jsme nebyli ateistickou zemí !!!
  • ... kdysi = za bolševika!
   • i za první republiky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit