Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano tedy Kchárla von Capcarap.
  • Vítejte mezi bezruké.
  • Proč tolik povyku, vždyť pan Strnad jenom nenávidí komunisty. On se nezabývá současným pokryteckým, zlodějským a vylhaným stavem. On přece nebere na vědomí rozbouranou společnost, to že mají lidé hlad a že u nás neexistuje elementární spravedlnost. Že je u nás sociální diskriminace, že lež je vydávána za pravdu, že nám rokradli stát, rozeštvali lidi. Pane Strnade Vy jste jenom ubohý štváč. Doufám, že peníze které jste zřejmě dostal za tu snůšku nenávisti stát řádně zdaní, ale nejspíše jste je nepřiznal. Vy neznáte historii a přijímáte definici demokracie z USA - MY MÁME PENÍZE, MY MÚŽEM FŠECKO, tedy volně - Vaše peníze jsou naše, ale po našich vám nic není-. Krást, vraždit, ožebračovat a lhát, to asi vaše krédo. Lidi pro vás neznamenají nic a svoboda je jen pro ty co mají prachy.
    Je mi vás líto.
  • Pane Strnade! Jediné co vám mohu poradit je:"Si taciusses, philosophus mansisses.
    Doufám že tomu rozumíte a pro ty co potřebují překlad:
    Kdybys byl býval mlčel, byl bys býval filosofem!!
  • tečka je gay a šoustá kozu, to o něm ví každý!! *15*
  • Tento příspěvek není ad legendum, ale ad prdellum vytřensis.
  • Usekni si tečko toho miniaturního pindíka, máš prý ho jako čivava.!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Pane Strnade, jakkoli jste se snazil udrzet objektivitu, podstata veci vam jaksi uchazi a uchylujete se ke klisovitemu zjednodusovani.. nebo tak nejak. Komunisty bych nikdy nevolil, protoze potiraji zakladni pointu komunistickeho ducha, kterouzto neni spolecne vlasntictvi vyrobnich prostredku ale absence jakehokoli vlastnictvi.
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4799-podepiste-petici-proti-rozdmychavani-valecne-hysterie-vyzyva-hnuti-hzpd
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4799-podepiste-petici-proti-rozdmychavani-valecne-hysterie-vyzyva-hnuti-hzpd
  • tečka je sám jako kůl v plotě nikoho nemá a navíc je gay, má těžký život psance.
  • no to byste by musel být komunista - ale nejste, že ne
  • To je přímo naší povinností pokládat svoje životy a životy našich blízkých za knížata, hrabata, prostě za šlechtu , církev svatou, politiky, magnáty, vysoké managery, majitele bank, vory v zakoně, mafiány, a všechnu tu de-luxe havěť - my jsme totiž dementní a hlavu máme jen proto, aby nám nepršelo do krku.
  • tak si ji usenkěte, když jsme se měla stále hůř a hůř za komunistů, nepracovala jste
  • ža mají komunisté rozum a chápou rozdíl mezi právem na sebeurčení občanů a ukradením území občanům (Albánci se so Kosova stěhovali nmasově až těsně před válkou z ASlbánie a jinak po druhé světové. Jejich práva v Kosovu byla široká až příliš a jehoch požadvaky stejně jako heleinovsců nesměřovaly k ničemu jinému než k velké Albánii- naprpti tomu východ Ukrajiny o žádném osamostatnění neuvažoval dpo doby, než byla ohrožena jeho mateřština a kyjevané hodlali proti nim užít jadernou zbraň a a nazvývali je podlidmi - a kdo to dšělal ti, kdo se samo neústavně chopili moci

    Celou Ukrajinu rozeštval západ a protože se to nepovedlo tak, jak si plánoval, běsní.
  • Naše rodina i moje dvě malé děti rádi položíme své životy za demokratůru, za knížete pána Kchárla a jeho fašistickou rodinu , za jeho , paní SS Terezu, za Bilderberg, za US dolar, za Wall Street, za Tymošenkovou, za vory v zakoně , za Obamu, za neokony aby se tu na tom světě měli dobře bez nás, co jim ujídáme chlebíček, kterého mají stále nedostatek a hrozí jim vyhladovění . Chůďatkům. .
  • komunisti nám slibovali, že se budeme mít dobře a měli jsme se stále hůř a hůř. Raději bych si usekla ruku, než volit komunisty!
  • To už tečko víme, už jsi to psal několikrát.
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před dvěma měsíci byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,
  • Pan Schwarzenberg nezabrání ani tomu, aby všude chrápal, a nepomočoval se jako na Balkáně, když tam byl na zasedání. Ovšem pro fašisty horuje, to jo, to opravdu je to pravé. hnědá Evropa a válka v ní . Jen blb tečka v sukni jako Ivanka může bažit po válce ve jménu neokonů z Wall Streetu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit