Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím
    je trapné že se zde na jakýkoliv negativní názor na bolševika okamžitě oponuje fašismem,všichni tu vědí kdo byli nacisté,neznamená že když se někomu příčí komunismus automaticky toleruje fašouny,přesně tyhle bolševický slinty jsou momentálně u rudých vypatlanců in.
  • Ať už je pisatel článku jakýkoliv, má v tomto případě pravdu. Nihil novi sub sole.

    Místní soudruzi, pokuste se tu poslední větu rozluštit. Řešení si nechte pro sebe. Už jsem se dneska nasmál dost.
  • Divím se,že některým občanům stále vadí KSČM,ale to co natropili ti,co po sametové revoluci nastoupili k moci a zpoplatnilo se zdravotnictví,léky,hospitalizace,snížily důchody,nastala nezaměstnanost a některým rodinám i bída a přitom rozkradli co se dalo navadí nikomu..Zlaté časy kdy měla moc ve svých rukou KSČ a po tom,co někteří pohrobci v ČSSD hlásají za nesmysly viz Diensbier a hlavně Huml vůči Kvitové je nehoráznost a taková strana nemá v politice co dělat.
  • absolutní pravdu měli 40let.. pamatuji
  • Nejste Vy ten "profesor Horák" ?
  • Btw. onen zmiňovaný Dlouhý byl předsedou základní organizace KSČ na svém pracovišti, tedy v Prognostickém ústavu. Ač tenkrát mladý, tak nomenklaturní šajba jako řemen...
    A takový to mohl být nestranný prezident republiky, když mu dříve bilo srdce doleva a nyní doprava. Jen aby z toho neměl dnes srdeční arytmii...
  • ... mezi tyto atrapy mě mohou zvát stokrát :)))
  • Ještě připomenu výrok naší "krvavé" Madly: "Do odtržení Kosova si nenecháme nikoho mluvit ..."
  • ... přiznej se, že to nebylo upsání se, já se za svou inteligenci nestydím :)))
  • Že Vy jste naštvaný, že Vás nepozvali?
  • ... to u tebe jsou zábavné pouze dětinské smajlíky :)))
  • ... jsi frajer, že rozeznáš pravdu :)))
  • Vidím, že jsem se moc nemýlil. Stačilo mi přečíst pár prvních řádek a měl jsem jasno - ODSák s mlíkem na bradě. U Policie zřejmě věděl, že tam kariéru neudělá, takže šupito presto do řad ODS. Přesto jsem dočetl až do konce. Docela mě ale děsí, že je to člen komise pro výchovu a vzdělávání. P.S. Ta fotka Filipa s prostřeným stolem - to musí ODSáky pořádně štvát, když oni v současnosti nemají ani na suchý chleba.
  • Ze tvého přípisku nejsem chytrý.
  • Člen ODS si hraje na nezávislého novináře... Takové absurdní drama za svůj dlouhý, plodný a střízlivý tvůrčí život nevytvořil ani nejmenovaný český geniální dramatik...
  • tečka je kozomrd a gay, má malého pinďoura a dělá mámu v Gay klubu, ale bolí ho to a naříká!!
  • Strana = trotl nebo magor či jak to říká Schwarzenberg. Holt pravda se nelíbí.
  • no jo..že před 70-ti lety Gottwald udělal to nebo ono - to vám vadí....že před 70-ti lety díky Německu lidstvo zažilo již podruhé monstrozní jatka a dnes ovládají 3/4 "českých" podniků - to vám nevadí...komunisti se údajně nezměnili a Němci ano...v jistém slova smyslu se opravdu změnili, místo na tancích přijeli na marce, ale podle slov landsmanšaftu(kterému údajně oficiální vláda v Berlíně nepopřává moc sluchu - zatím jenom "zpamátnila" den vyhnanců) to zatím na nějakou výraznou změnu nevypadá... přesto se furt najde dost oslů, kteří od radosti hýkají a nejraději by se zdviženou pravicí zpívali Deutschland, Deutschland über alles a spílají Rusku, že nemohou...a přitom si neuvědomují, že nebýt Ruska tak by dnes možná v lepším případě kutali někde za Uralem rudu pro tisíciletou III. říši...
  • kscm vyuziva situace tak jako vzdy to delala a bude delat...je to snadne, vzdy neni neco v poradku, to je jasne, ze to tak je a oni se na tom vezou...bohuzel se vubec nezmenila, dokazuji to jeji clenove dnes a denne...kldr, ukrajina, blizky vychod atd...jejich nazory jsou stejne dogmaticke jako nazory cirkvi a jinych totalitnich ustrojeni...jenom zadubenec nepouceny jim to muze stale bastit....ostatne zde v diskusi jich je mraky
  • František Strnad E-MAIL fstrnad@gmail.com
    Narozen:
    24. března 1987, od narození žijící v Jihlavě
    Bydliště:
    Jihlava
    Vzdělání: 2009 – Filozofická fakulta Masarykovy univerzity: obor Anglický jazyk a literatura Gymnázium Jihlava
    Zaměstnání: 2008 – 2009 Ředitelství Policie České republiky v Jihlavě, pracovník Sekce informačních a komunikačních technologií, kancelář vedoucího kanceláře ředitele
    Politická příslušnost: Člen ODS od 15.7.2009 Člen místní rady ODS v Jihlavě Čelen oblastní rady ODS Jihlava Člen Komise pro výchovu a vzdělávání statutárního města Jihlavy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit