Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pasoval Rusko do pozice země, která chce vytvářet podmínky pro řešení krize. "Chceme zastavit krveprolití *1* *1* *1* a na to poslal na Ukrajinu tanky a 2000 vojáků. No, pravý ruský samičky od *12* *12*
  • A to ti řekl kdo?Naše media? No těm teda věřim *1* *1* *1* *1*
 • Že ruští politici jsou lháři, to je možné, ale naši a evropští včetně amíků jsou jejich vzorem!!!
 • Že jsou Rusští politici naprostí lháři je vidět z naprosto odlišných prohlášení dvou klíčových osob Ruské vlády. Lavrov volá, že Rusko nepřipustí žádnou další novou studenou válku což má dvoje výkladů. Buď podle Lavrova budou jednat a jednat, až se problémové věci vyřeší, nebo bude platit to, co vzápětí prohlásil Putin, že Rusko bude vylepšovat svou armádu novými zbraněmi a řady vojáků budou rozšířeny. Teď aby jeden šel za Pýthii a dozvěděl se, co vlastně je pravda. I když jsou Ruští politici lháři jako naši, nelze jim nevěřit, protože jak Putin, tak Lavrov mají pravdu. Větší ma ale Putin *3*
 • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
  Odpornemu ruskemu lhari nemuze slusny clovek verit ani slovo to je jasne!!! *11*
 • Lavrov bez mrknutí lhal když tvrdil že Ruští vojáci na Ukrajině nejsou!!

  Na Krymu před jeho obsazením Ruská vojska operovala bez označení. Ruská vojska
  byla zadržena na Ukrajině. Následovala směšná lež Putina že tam jen bloudí.

  Je třeba všechny tyto nalezené zbloudilé vojáčky na Ukrajině bez milosti věšet jako
  teroristy. Jejich kamarádi v Rusku si pak dají větší pozor na cestu.
  • Ty blitky jsou z vaší hlavy nebo scénář píšou klucí od CIA?
   • Poplach soudruhu Proroku!

    Křoví před domem se ve větru pohnulo. Honem se utíkej podívat zda tam nečíhá
    nepřítel lidu. *1* *1*
    • Žádný strach, já bydlím v paneláku.
 • Na rozdíl od většiny zde diskutujících,mám možnost navštívit jak Rusko,Ukrajinu, USA i ostatní země světa. (Ne jako turista, to bych chtěl podotknout). Jsem překvapen,jak zde někteří zasvěceně píší o té,či oné zemi. Kdo nezná poměry v uvedených zemích, moc se ztrapňuje. Většina nezná nejenom geopolitické poměry ale ani základní ekonomické veličiny hospodářství daných zemí. Jsem přesvědčen,že ani neví,co se děje u nás doma. (Tím myslím objektivní informace). Je smutné,že většina lidí u nás souhlasí s tím, aby byla klamána a podváděna.
  • Hele, Lery, ale nepíšeš co je vlastně pravda, když už každý zde je podle Tebe blb. Nemysli, i jiní mají možnost cestovat po světě a vidět a dokonce si myslím, že kde kdo je schopen stejně dobře jako Ty odhadnout, co je pravda a co lež. Tady si diskutéři sdělují své názory na určitý problém, událost. Tys nic podobného neudělal. Takže zkus to.
   • Hele dzixy, o nikom nepíši,že je blb. Jsem dost často zapojený do zdejší diskuze a snažím se vysvětlovat skutečnosti i s tím, že poukazuji na zdroje odkud čerpám. Historie Země je velmi složitá a ověřit si historická fakta je poněkud složitější (pro někoho - pozor,tím neřikám někomu blb). Problémy začínají v industrializaci,se vznikem bank,vytváření a zneužívání finančních toků. Po první světové válce snad nebyl rok,aby někde nebyl válečný konflikt. Dnes jsou USA a Rusko kapitalistické země. Proč se tedy do sebe pouští? Za jakým cílem? Amerika má Rusko obklíčené vojenskými základnami. Kolik má Rusko ve světě vojenských základen? Ruskem se prošel Napoleon a zemi zpustošil , pak se tam prošly nacistické jednotky. Země byla opět zničena. Kolik válek se přehnalo přes území USA? Jak měly USA zničené hospodářství? Rusů padlo kolem 20 milionů,Němců něco kolem 10 milionů a Američanů méně než Čechoslováků. Jsi přesvědčen,že se Rusům chce stále válčit? Pokud se chceš seznámit s americkým názorem na historii USA, na její zločiny a podvody, stáhni si filmy Olivera Stoneho (je jich asi 10),stáhni si a podívej se na film - "Tajné války CIA" .Podívej se na dokument - "Válkou se to vyřeší",nebo se podívej na dokument "Ukradené Kosovo",případně se podívej na film - "Válka proti demokracii" a samozřejmě si pročti materiály,které napsal zakázaný spisovatel Jan Van Helsing. Samozřejmě,že někdo může namítnout - takových dokumentů můžu natočit. Ale ty dokumenty jsou pravé,historicky doložené. Bohužel žijeme ve třetím tisíciletí a při pohledu zpět je vidět dost krve. Proč by jí mělo být víc? Protože jsem pacifista,myslím si,že pravda je na straně Rusů. Ti neválčili v Korei ani Vietnamu ani v Laosu,neválčili ani v Grenadě či Iráku a ani nebombardovali bývalou Jugoslávii. Dokonce ani nehodili atomové bomby na Nagasaki a Hirošimu. Dokonce ani kobercovými nálety nezabili tolik civilních obyvatel ve druhé světové válce jako Američani. My Češi nemůžeme Rusům odpustit rok 1968 a to oprávněně. Neměli bychom ale odpouštět ani Mnichovskou zradu a německou okupaci. Svět v té době byl rozdělen,ale ten svět nerozdělili obyčejní lidé. Tak si polož otázku, kdo ten svět rozdělil a proč.
 • neovlivní případný vznik studené války. Když prostě chybí rozum na druhé straně, mohou být sebelepší snahy a myšlenky odsouzeny k nezdaru. Viz zdejší choromyslný ratlík tečka bez ukončeného základního vzdělání. Člověk se může sebevíce snažit s ním rozumně a logicky komunikovat, ovšem ten chudák prostě nechápe že jedna a jedna jsou dvě a stále bude mlít své nesmysly, že jsou to tři nebo čtyři. No a když takoví postižení ubožáci jsou v čele států, no tak se prostě k ničemu rozumnému dobrat nelze. *6*
 • Ukrajina bojuje také za ná. Její země se v současnosti stala demokratickým valem
  který brání EU před nájezdy Rudých Ruských hord.

  Jejich 40 letá hrůzovláda nám bohatě stačila. Slušný člověk o její pokračování nestojí.
  Komu se po ní stýská může se odstěhovat do KLDR - tam najde Stalinský svět
  v podobě cenzůry gulagů vraždění a vlády jednoho diktátora.

  Doněck bude Ukrajinský a EU už nikdy nebude Ruská. Je třeba monitorovat Ruské menšiny a v případě náznaku Krymského puče ihned a hlavně tvrdě. zasáhnout.
  • Miku. Něco tak hloupého jsem dlouho nečetl.
  • mrkl jste se někdy do knížky jménem Pravidla českého pravopisu? zkuste to. Jo, Rusko bojuje za nás, abychom přestali být kolonií a nestali se jen lidskými zdroji. Proč by měla být EU ruská? hlavní je, ¨že ruské území nebude patřit ani USA a ani EU *15* *15*
  • ty jsi blb jakému není rovno ,hňupe
   • O tom kdo co je už naštěstí nerozhoduje soudruh Jura z kádrového oddělení KGB: *15*
    • no, ono stačí ty vaše příspěvky, nemusí na to být celé KGB *3*
    • ty se už učíš ve škole podle nových osnov,že?
     • Rudá osnova se přepsat musela protože lhala jako když tiskne.

      Rusko až do roku 1989 popíralo že začlo válku s Finskem. Rusko do roku 89
      lhalo když vraždu Polských důstojníků sváděla na Nacisty.

      Uznej sám že podle těch nepravd se prostě učit nedalo. *15*
      • Pro pusinku: no, díky za vysvětlení, puso ! Tak prý "výhodnou" směnu pro Finsko ? Přečti si něco málo o Finsku, jeho zdrojích a potom též o územích k tzv. směně - poté tady už nebudeš kdákat takové hovadiny. Tohle je už totiž debilita opravdu na tvojí úrovni - kde ses to dočetla (Pravda, prohlášení TASS) ?
       A "zlí" Finové tehdy navíc sami napadli SSSR, který měl na hranicích zrovna připraveny 3 armády ! Neuvěřitelná "náhoda".
       K těm Polákům - zamysli se, než začneš hloupě kvokat. Tak Poláci v zajateckých táborech po 1.sv.válce zabili STOVKY ruských (?) vojenských zajatců. No, dobrá. Ale bolševici v r.1940 LOGICKY tzv. na oplátku zabili přes 20 000 polských důstojníků (a víme o všech ?).
       To je ta skutečná tvář Rusů, které tady mnozí tak hájíte. Zamyslete se už konečně nad svojí blbostí !
      • Rusko vždy přiznalo, že si muselo území na Finsku vybojovat poté, co Finové odmítli pro ně výhodnou směnu území a toto území bylo nutné pro obranu Leningradu. a co myslíte, přiznali se Poláci že po první válce nedaleko Katyně vyvraždily stovky ruských zajatců?
 • Na doplnění si přečetěte následující informaci - je opravdu zajímavá:

  Z tisku: Varšava 21.ledna 2015 Koncentrační tábor „Osvětim- Birkenau“ osvobodili Ukrajinci!!!
  S takovým tvrzením vystoupila v polském rozhlase hlava Polského Ministerstva zahraničí. Ruská strana takovou „zprávu“ samozřejmě ráda hned publikovala na všech kanálech takto:

  С таким утверждением выступил в эфире Польского радио глава МИД Польши Гжегож Схетина, отвечая на вопрос о приглашении президента России Владимира Путина на 70-ю годовщину освобождения лагеря Красной Армией 27 января 1945 года. "Первый украинский фронт и украинцы освобождали (лагерь). Так как в тот январский день там были украинские солдаты, то они и открывали ворота лагеря", - сказал он.

  První ukrajinský front a Ukrajinci osvobodili tábor. Protože v ten lednový den tam byli zrovna ukrajinští vojáci, to oni otevřeli brány tábora“ – řekl ministr. Takže, drazí čeští spoluobčané vezměme rozum do hrsti, MÁTE-LI NA TO NÁLADU. Kdo ví co to byl v organizaci sovětské armády FRONT a podle čeho byl pojmenován (podle směru úderu a ne podle národnosti vojáků // na to opravdu Stalin nedbal//), ten kroutí hlavou nad takovým tvrzením. Tady chybí už jen prohlásit, že k osvobození lágru ležícího nba polském území byli specielně vybráni (kým? Snad NKVD?) právě |Ukrajinci (někteří samozřejmě byli i na druhé straně)
  Věřím, že i takoví, kdo na české straně Rusku nefandí, kroutí v tuto chvíli hlavou nad tím kam až vede bezbřehá nenávist polských nacionalistů. A k jakému lidskému materiálu asi promlouvají. Když se nad tím zamyslíme je jasné PROČ tam dosud neuznali, že třeba s tím letadlem ve Smolensku havaroval JEJICH polský pilot pod JEJICH nátlakem. Poznámka- před rokem poukázala ruská strana na Fond Muzea v Osvětimi 1 milion dolarů.
  • no ono to celkem barvitě doplňuje tvrzení o doněckých podlidech, nutnosti ruskojazyčné vybít atomem a o ruské agresi na Ukrajinu a následně do Německa v bojích druhé světové. Ne, nejsou to náccci, kdepak, co si to o nich myslíte *8* *8* *8*
  • to snad není možné,co je to za verbež,takže podle nich prahu osvobodili taky ukrajinci a berlín ukrajinci s bělorusama,to se teď budou učit na školách,pravdoláskaři podporující fašismus už už tisknou nové osnovy
   • Ty jsi sloužil v RA za války, že tak znáš její národnostní složení ? Tak povídej, ale fakta (vč. zdroje) ...
 • Ejhle! Zatím co ruská ekonomika míří díky své fašistické agresi ke dnu ,americká zažívá bum. Nejvíc mě štve,že díky vzrůstající těžbě její vlastní ropy a tím pádem poklesu cen ropy na světových trzích se mají dobře i místní bolševici,kteří platí levnější benzín. Jedině jejich okamžitá deportace do Ruska by mi zvedla náladu.
  • jo, zažívá bum, bum a je to, už spadla *15* *15* *15*
  • Těžba ropy v USA není příčinou poklesu cen ropy ve světě. Co se do toho se*eš, když nemáš ani základní ekonomické vzdělání.
   • První potrefená husa se nám ozvala. A je to rovnou bolševický demagog z východu.
    • naopak, je to protiamerické gesto domoviny těch, kdo nalétli na naše zlatá dvojčata...
  • Co myslíš, kam míří naše ekonomika ty mysliteli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit