Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naši pravdoláskaři už dali krymskému mostu název "putinův" ještěže né havlův,to už by bylo moc
    https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/putinuv-most-na-krym-bude-nejdelsi-v-rusku-takhle-se-stavi-12724
  • Dobrý večer, jdu náhodou kolem a mám otázku.

    Proč Donald Trump ponižuje pana Putina a dává mu rozkazy aby sklopil uši a vypadl i s okupanty z Ukrajiny. A o vrácení Krymu ani nemluvě.

    Vždyť Miloš Zeman je český Donald Trump *13* *13* *13*
  • ten vychudlej ubožák makak obama dopadl :https://www.super.cz/481204-jak-si-barack-obama-uziva-prezidentskeho-duchodu-v-tricku-a-ksiltovce-na-ostrove--bransona.htmlmiliardare

    to já jsem jiná káva, jsem sovětský inventář na tiscali a tak to prostě je






    PCHE !!
  • nezajímá blbec teplej Simonovic
  • Zapařená prdell chce někoho kopat..hi..hi
  • Jsem česko-čínský Donald Trump
  • Ameriku uděláme opět silnou a nakopeme rusáky do rici *15*
  • a gájínkování v podání sovětské trubky BTW se roztočí na plné obrátky

    D.Trump bijec ruských okupantů bude dobrým prezidentem *15* *15* *15*






    YEAH !!
  • Zapařený prdeli?
  • přece Gayínkovi, ten pláče pořád
  • víme sajmon, kalendnář
  • Zapařená prdell má CCCP a my máme chrchlu. *3*
  • WWWW.dearputin.com
  • Chrchla je mrtvý ty truhlíku, měl by jsi vylézt ze zemljanky a podívat se na kalendnář, tvé denní zářezy na latrýně už neodpovídají dnešnímu datu *3*
  • Hned co vrátí skřítek Putin Krym a odtáhne z Ukrajiny jak spráskanej pes budou sankce zrušeny

    Donald Trump *13* *13* *13*


    Komu se chce taky plakat ?
  • Zapařená prdell se určitě mýlí, je to chrchla.
  • Mám dojem, že myslí tu smradlavou ovarovou hlavu jménem Miloš Zeman která se prolhala až na hrad *15* *15* *15*
  • Vždy když si opravuje chyby v textu vím, že začínáš panikařit soudruhu ruská tlamo BTW *15* *15* *15* *15*
  • Zapařená prdell myslí zrzavýho Veškrnu.
  • Ale jen Miloš Demižon Lukoilovič z toho uděla tyjátr jak ze Švejka a za peníze daňových poplatníků se tu ztrapňuje jak uraženej fracek.




    fuj tajbl tenhle ožralej kus ruskýho hnisu *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší