Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Budu volit soudruha Kalouska. On jediný nás zavede do země brekem a prdim pardon mlékem a strdím oplývající. http://www.fragmenty.cz/archiv/iy099717.html
    Jak pravila kněžna Líba, vidím zemi jejíž státní dluh a bída (čti blahobyt) hvězd se dotýká......
  • Pokud se bude rozhazovat bez rozmyslu tak ne.
    Daně jsou jedna věc, ale rozdávaní lidem kteří jen berou a nikdy nepracovali mne žere daleko víc.
  • Se zemanem a babišem na věčné časy *14*
  • na náš blahobyt už čekají jiní, tmavší
    • Obávám se, že je to pravda.
      • Ne, ne ty čekají v Německu na dávky co jsou větší než platy v bývalých východních zemí Unie a politici tkzv.starých zemí chtějí aby jsme je finančně podporovali, proto rozjedou kampan na vyrovnání sudetským Němcům tedy Německu a Rakousku a zavedou specialní daně pro tkzv.neposlušné země ,jak po atentátu na soudruha Heidrycha .Tak vypadá skoro okupace jak za 2 sv.války nebo že by nám sem v případě nesouhlasu vyslali tanky jako sovětští okupanti v roce 1968?Si v 89 člověk myslel že roste sebevědomá a svobodná země a ouha hradní opilec vše prodá Číně a černo zadnice by zase nejradši všechno prodali Německu a komunisti mafianům z Ruska.Tak babo raď?
  • Jediné řešení: Zrušit senát
    Sněmovnu na půl
    Neziskovkám z rozpočtu ani korunu (proč nám má za naše peníze tady rozdávat rozumy nějaký ind,má málo práce v indii?)
    Platy státních úředníků včetně poslanců srovnat na průměrný plat(více by se snažili o jeho růst)
    Podporu pro dlouhodobě nepracující snížit o 90%
    Nikdy už nevolit socany
    • K základům svobody a demokracie patří dělba moci. A její větší zárukou je parlament dvoukomorový (senát a poslanecká sněmovna) než jednokomorový. Jde samozřejmě uvažovat, zda počet poslanců a senátorů není předimensovaný. Babiš, který chce řídit stát jako (svůj) podnik o to jistě usiluje.
      S ostatním lze souhlasit.
  • 21.stol. je příznačné svojí silnou sociální dimenzí. Ovšem ani sociální stát by neměl být zbytnělý do nestvůrné byrokratické podoby. Příliš sociální stát se mění v dojnou krávu pro různé parazitické vykuky. Na druhé straně moderní stát bez přiměřené sociální dimenze je nemyslitelný.
  • Je náš blahobyt udržitelný? Chlapče co jsi napsal tento nadpis, tak nevíš co je blahobyt a je mi tě líto. Je mi líto lidí co ho nikdy nezažijí.
    Já jsem si objednal jenom pro radost dvě motorky. jen tak jedna stojí 600 000 Kč. Kupuji si jenom, že se mi líbí, každá je jiná a nemohu o sobě říci, že žiji v blahobytu. Žiji naprosto normálním životem a přál bych si aby všichni lidé mohly žít a kupovat věci jenom pro radost a potěšení.
    • prispivatel je opravdu poklad . Co prispevek to doslova perla . At uz cestovatelska , pro zmenu lingvisticka a ted zase tohle .
      Jestli on tady uz kujon drive nepsal pod jinym jmenem. Neco mi ten sibal svym projevem pripomina .....
      • Já nevím co je na tom divného. To je pořád nějaké divení. Říká ti něco motocykl Harley?
        Pokud budeš chtít se jet podívat do Brna rád tě pozvu na předání motocyklu Breakout. a Wide Glide.
        • Jestli si něco kupuješ dvakrát pro potěšení tak si roura co neví že jednou zadnicí stejně nemůžeš sedět na dvou sedlech.Až všichni budou chtít to co propaguješ tak ta planeta praske,radši nám to nepřej ty boháči.Není horší chudoby než chudoby ducha,tak praví staré přísloví..
          • Již před 25 lety na rodinu byl průměr 3,3 auta na západ od nás a nikdo se nedivil a nikdo neříkal, že je někdo boháč bylo to naprosto přirozené. Žádná planeta nepraskla a nepraskne.
            Já nevím jak ty, ale já mam několik aut a taky nesedím na dvou židlích. Používám je zrovna k čemu je potřebuji. Já nevím jak ty, ale já když si jdu koupit například kalhoty a jsou dobré, tak si koupím dvoje a mam vystaráno si příště shánět jiné a mam více času na jinou činnost.
            Chceš říci, že sportovci, politici, zpěváci, podnikatelé a pod. jsou chudí duchem. Staré přísloví je vážně hodně staré, někdo byl chudý duchem když místo jednoho páru koní měl dva?
            Jinak by jsi měl vědět, že pokud s rozumem si koupíš nějaký výrobek, který neztrácí na ceně tak je to dobrá investice a je jedno zda je to auto, motocykl, hodinky, obraz a spousta dalších produktů. Rozhodně není dobrá investice stavba vlastního domu, kterou každý propaguje, ale opak je pravdou. Nebo když máš doma několik židlí a pokojů, taky sedíš a užíváš všechno najednou jak hovoříš a potom jsi chudý duchem?
            Svá moudrá slova si nech pro sebe a užívej si je ke zdraví a spokojenosti potom ti bude dáno.
            • Jo dík a pokud mluvíš pravdu tak právě emerikam moto z Indie je o upadku civilizace na pobřeží Atlantiku a ještě mě napadá pokud žereš tak nemlaskej.Těžko si průměrný občan a nejenom v ČR ale i v tý USA jen tak koupí 2 Haryky pro potěšení. *1*
          • prispevek stejne ten otukanej nepochopi. On toho chape vubec dost malo , skoro nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit