Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je zapraseného místa,co?Výlevy jednoho jediného chorého hyperaktivního mozku.Včera tě vyvrhli z domova tak jsi se rozhodlo házet pomatené myšlenky na zdejší stránky.To je panečku smršť blbosti a naivity.A už chodíš i na velkou?Zkus.
    • Tebe podle slov vyvrhla hospoda 120 cenové *12*
  • Oficiální název, ty kopyto rozžhavený, zní Blízký východ, nepochopitelný pro tvůj hmyzí mozeček Semjone.
    • Skinheads
      Lidem jako jsi ty se oficiálně říká chmaták tedy zloděj nicků.

      Já jsem holka. Ty jsi tu jediný komu to vadí takže tím Gayem o kterých
      tu neustále žvaníš budeš spíše ty *15* *15* *15* *15*
  • Skinheads
    Oficiální název této země zní Ruská federace, ale ve skutečnosti se o žádnou federativní zemi nejedná. Prezident Vladimír Putin v ní rozhoduje o všem, kolik má kde jezdit vlaků, jak mají soudy soudit, může klidně poslat i nevinného do vězení atd. To není demokracie, ale diktatura! Jiné země Kreml nabádá k větším pravomocím pro regiony, ale sám to doma nedělá. Tomu se parafrázovaně biblicky říká, kritika třísky v oku bližního, ale přehlížení trámu v oku vlastním.
    • Pro tebe speciálně:


      PEMÝŠLEJTE
      Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového. Zjistěte si, jestli váš názor nebo připomínku nenapsal už někdo před vámi. A ověřte si, že váš příspěvek není motivován jen snahou o provokaci názorových oponentů.
      Pro tebe sepeciáně:
      NEDBOČUJTE
      Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.
      • Skinheads
        Dokud nezačneš napomínat i proruskou stranu která tu měsíce krade moje jméno
        a používá sprosté nadávky nemáš právo hrát si na rozhodčího
        • tak že se vracime k tvému heslu když krade on můžu taky?v čem jsi teda lepší?právo poučovat a moralizovat máš 0 *7*
  • Čím větší blbost sem napíše, čím víc může ukázat co je za blbce, tím víc je Semjon šťastnější!
    A vy zlí mu tu radost berete!!! Stydíte se??? Proč ho nenecháte být blbým??? A rozhicovaným, proč???
    • Skinheads
      Já jsem holka takže rohicovanej jsi spíše ty Ivane *2* *2* *2* *2*
  • Skinheads
    Islámský radikalismus není záležitosti současnosti, ale mohutné ho podporovaly komunistické státy už od vyhlášení nezávislosti arabských zemí. Klasickým příkladem jsou Sýrie a Egypt, které otevřeně podporovaly muslimské radikály, jež v sousedním Izraeli vraždili ženy a děti. Ano, prvotní kořeny islámského terorismu spočívají v ukvapené dekolonizaci arabských zemí. Jestliže v těchto zemích vládli kolonizátoři, s fanatickými islamisty problémy nebyly.

    Ano, Západ jistě děla chyby, ale muslimský fanatismus tady existoval už daleko dřív, například začátkem devadesátých let v Alžírsku, kde armáda svrhla vítěznou islamistickou stranu.

    Dekolonizace a udělení samostatnosti zemím, které na ní nebyly připraveny, jsou hlavní příčinou současných problémů s imigranty z Afriky. Rusko se hlásí k nástupnictví po SSSR, který tuto situaci způsobil. Proto by si také mělo vzít uprchlíky k sobě. Koneckonců místa má pro ně dost.
    • prosim kde tam je vlaječka cccp?nebo ruska?

      http://www.gymbuc.cz/vyuka/zemepis/africkekolonie.htm
    • asi tak *3*
      s ruskem to má úplné prd společné
    • http://www.svobodny-svet.cz/1041/pristehovalecka-vlna-se-da-zastavit-do-roka-a-do-dne.html
  • SBSA - Spojené Blízkovýchodní Státy Americké! Prezident tydýt Semjon Hemeroidovič Blbečkin zvaný teplomet!!!
    • Skinheads
      Ivane. Už si najdi nějakou novou pomluvu. S touhle už jsi ohraný a nudný *15* *15*


      Když jsem tu začínala tak jsi odpůrcům Ruska dával nálepku jen Tečka.
      Když jsem po dlooouihé době uvedla pro tvé Rusko nepříjemná fakta já
      k Teččce jsi přidal Semjon - toho jsi vytvořil ze Simony.

      Hochu tvá snaha špinit a diskreditovat svěšdčí o politické škole KGB
  • Skinheads
    Chi chi.

    Jsem holka. Ivani když vám to táááák vadí tak si jděte trsnout na Prague pride.
    Tam najderte kamarády co také nemají rády holky *15* *15* *15*
    • a víš že téma je:Nové státy na pozadí blízkovýchodní Velké války *3*
  • má dnes svůj den.Lopata si myslí že jak se napíše anglicky bude světák.Vyhlášený prasič stránek tady mastí jedno moudro za druhým.Evidentně jej mají doma moc rádi.Tak, že není puštěn ke slovům.Realizuje se tady.Vždycky je pohroma jak se lůza v oranžové kazajce dorve ke klávesám a dělá chytrého.
  • Skinheads
    Lži o Ukrajině mají zakrýt teror na Donbase

    Nehorázný podvod o údajné vraždě těhotné ženy na východě Ukrajiny tady šíří bloger Daniel Čapek. Mám dojem, že tuto podlost zveřejnil úmyslně. Je totiž potřeba zakrýt fakt, že donbaští separatisté vraždí civilisty beztrestně.

    Fotografie, která ukazuje v lese oběšené ženu v jiném stavu a muže, je dokázaným podvrhem ze strany separatistů - zcela primitivní fotomontáž. Takové podobné výmysly mají představovat Ukrajinu v nejhorším světle. Jako kachnou se ukázala například i zpráva, že v Kyjevě byl zmlácen válečný veterán.

    Ve skutečnosti na východoukrajinském separatistickém území panuje naprostá anarchie. Teroristické bojůvky zde loupí, vraždí, znásilňují a přepadávají místní občany a to zcela beztrestně. Sami doněčtí policisté přiznávají, že jsou proti těmto gaunerům bezmocní a na území tzv. Doněcké a Luhanské lidových republik si lidé nejsou jisti ani životem ani ochranou svého majetku. Proruským banditům v uniformách se zalíbí Vaše auto, tak Vás zastaví, a můžete být rádi, když Vás jen oloupí, mohou také svoji oběť zastřelit.

    Nyní už je přesvědčivě dokázané, že separatistické bojůvky netvoří žádní místní domobranci, ale z 90% Rusové a další zahraniční žoldáci. To, že ruští vojáci bojují na východní Ukrajině, potvrdili nedávno dva z nich, které Ukrajinci zajali. Je známou věcí, že obyvatelé Doněcku sice současnou ukrajinskou vládu nemilují, to nemá cenu popírat, ale násilnou vzpouru nechtěli. Tu vyvolala až ruská agrese zvenčí.
  • Nepochopí pitomec, ale nějak vydělávat musí, ke kase si sednout nesmí, páč by svým uhratým hnusným xichem odradil zákazníky!!!
    • Skinheads
      Nejsem nikým placena Ivane. Nauč se respektovat i jiné než Kremelské názory ju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit