Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On rozhicovanej Semjon to má v tý palici řádně vyšoustaný z toho jeho gay klubu, už umístil Ukrajinu na Blízký východ, blbec!!!
    • Skinheads
      Zlej ruskej trolle o Gay klubech v Plzni tu básníš jenom ty. Zřejmě jsi znalec. *2* *2*

      Já jsem holka tedy ta Simona. Pokud ty žiješ s nějakým klukem jménem Semjon
      je to tvoje věc. *5*
    • *1* *1* *1*
  • Skinheads
    Češi na Ukrajině mají strach z ruské agrese

    Tak další nafouknutá bublinka splaskla. Putinův fans klub lhal, že ukrajinští Češi se bojí místních nacionalistů. V dopise, který však poslali českému prezidentovi Miloši Zemanovi a dalším politikům, Češi z Ukrajiny napsali, že z místních ukrajinských obyvatel strach nemají, ale bojí se války, která by začala v případě ruské agrese.
    • chtěli tam žít nejsou to češi *3*
  • Semjon, placený Tiscaláčem, je až dojemně blbej! A k tomu ta teplota, no hrůůůůza!!!
    • Skinheads
      Nejsem nikým placená. S neexistujícím semjonem už jenom nudíš *5*
      • ne nejsi tak jak to že za urážky nemáš ještě ban?
        • Skinheads
          . Ban jserm dostala když jsem sprostě reagovala na zdejšího
          zloděje jména a nicku.
          Provokujete abych se ročílila a byla bloknuta. Tak to máte smůlu hoši.
          Takovou radost vám Simča neudělá

          Takže ty pohádky že Simona nedostává bany si schovejte pro malé děti ju, *15* *15* *15*
  • Skinheads
    Karel Kryl se hrdě hlásil ke katolictví

    „Někdo v Boha věří, někdo ne, my katolíci v něj věříme,“ řekl jednou Karel Kryl, když dostal otázku, zda věří v Boha.

    Když bylo malému Karlovi šest let, přišla k nim domů, nevítaná návštěva. Jeho rodina měla v Kroměříži, kde se narodil, tiskařskou dílnu, a tlupa komunistických násilníků jim rozbila po únorovém komunistickém puči v roce 1948 tiskařské stroje. O něco později již na základní škole, nechala soudružka učitelka zkopat Karla Kryla nejsilnějším žákem ve třídě, protože nechtěl vstoupit do pionýra. Nelze se tedy divit, že takové zážitky jej přesvědčily, že komunisté jsou zlem, se kterým se nelze smířit.
    • proč asi karel zase emigroval?no když zjistil že havel de komárům na ruku,to ví každý
  • Mám za sousedku krásnou mladou, tak cca 25-ti letou, blondýnku, jenže si jí neužíju, protože je neustále někde u vody, nebo na párty, je hodně žádaná a tudíž se doma hnedle neukazuje, natož abych s ní chatoval po netu!!!
    Nezlobte se na mě, ale s těma hnusnejma postiženejma vopicema co jsou u PC 24 hod se bavit nebudu!!! Nenene!!!
    • když je někdo tlustý a hnusný tak jí asi nic jiného nezbude *1* *1*
      • A přece votomtoe! *1* *1* *1* *1* *1*
        A že na tebe už nikdy Semjon nebude reagovat, je kec, má to v pracovní smlouvě od Tiscali
        • Skinheads
          Nejsem nikým placena.

          Já jsem holka tedy ta Simona. Pokud ty randíš s nějakým klukem jménem Semjon
          je to tvůj problém Ivane. jen s tím nemusíš stále otravovat na tiscali *2* *2* *2*
          • *1* *1* *1* *1*
      • Skinheads
        Jsem mladá a hubená. Jdi končně za doktorem holkofobe.

        Podívej měla jsem jiný názor než ty. Takže jen proto musíš pomlouvat a špinit?
        Poslední rakce na tebe. Nestojíš ani za plivnutí
        • to víš že jo tlustoprde
          • Skinheads
            Pomlouvej si. Na víc nemáš chudáku
            • To nám tvrdiš ty, co sem jen kopčíš články??Nic ze své hlavy?
            • Skinheads
              Ani vlastní myšlenku nemáš chudinko malá. zae opisuješ od Simony. Chi chi *15* *15*
            • jako ty *3*
    • Skinheads
      Ivane dojemný příběh. Jen nám řekni proč tvé příběhy uvádíš pod ukradeným nickem.

      Já jsem tu nikdy 24 hodin nebyla. Zase tvé chování přisuzuješ jiným.
      ty jsi tu pečený vařený smažený což marně maskuješ 350 nicky

      Královsky jsem se bavila když jsem hlídala děti. Včer jsem nakoukla na stránky
      a přestože jsem tu přes den nebyla stále jsi tu kvičel na každého kdo s tebou nesouhlasil
      - ty jsi Simona. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Nikoho nehlídala dostala ban. Zase lže.
        • Skinheads
          Ach jo. Ty prostě budeš kydat špínu fakta nefakta.

          Mám doma 3 počítače. Takže snad i ty pochopíš že i kdybych dostala Ban
          stejně bych tu byla.

          Hlídala jsem děti a také jsem to tu uvedla. A pokud by jsi dítě někdy hlídal tak víš že
          že ti nezbyde čas na Tiscali debatu. Proto jsem tu tehdy skoro nebyla
          • A zase lže jako když tiskne.Kdo by ti dal hlídat děti jen blázen. *16* *16*
            • Skinheads
              Proč bych se zlobila? Tebe může člověk jenom politovat když neumíš napsat
              jediný příspěvek bez osobního napadení.
              Měla jsem jiný názor než ty. Jen proto nemusíš kydat hrpmadu pomluv.

              Hlídala jsem děti. jako studentka jsem prodávala párky v rohlíku.

              Pokud ti to vadí nebo závidíš je to tvůj problém
            • Ale nene jsem chutný protože píšu pravdu a ty se za ní zlobíš. *3*
            • Skinheads
              Ty tu lžeš! Jsi nechutný *7*
  • Koukám že admin ctí jediného člověka co tu porušuje všechna pravidla.A to nám všem známou Simču v současné době nick Ski .heads .(pozor v diskusi slovo Ski.heads nedovoleno ale jako nick jo)

    Opravdu admin tiscali sám sobě pro smích když to dovoluje. *7*
    • Skinheads
      Myslíš že vaše kradení mého jména je v souladu s pravidly? asi ne že.
      Myslíš že vaše pomlouvání a sprosti jsou v souladu s pravidly? těžko že
  • Skinheads
    Putinovské Rusko podporuje antisemitismus a islámský terorismus

    Z naivity nebo se zlým úmyslem šířené představy o tom, že Rusko zachrání Evropu před radikálními islamisty, se ukazují jako lživé. Rusové využívají strašáka muslimských extrémistů čistě účelově pouze v případě vlastních problémů na Kavkazu, kdežto jinde tyto vrahy naopak využívají. Jasným důkazem je pozvání vůdce zločinecké organizace Hamas do Moskvy. Navíc si Rusko neumí poradit ani s vlastními islámskými teroristy!

    Rusku také hrozí v budoucnu velký problém. Kvůli své dřívější agresivní politice ovládlo mnoho islámských oblastí (Kavkaz, Tatarstán, střední Asie). Na rozdíl od jiných zemí, které svým koloniím daly nezávislost, však mnohá z těchto území zůstala jeho součástí. A jelikož muslimské ženy rodí daleko víc dětí než Rusky, čeká kremelskou říši prudký růst islámské populace. Experti dokonce očekávají, že do deseti let bude více než čtvrtina ruské armády muslimská.
  • Stále je tady? No jo, je, stále kopíruje výňatky z pochybných blogů na iDnes atd.
    Tečko, Tečko, ty jsi přece hlupaňa *15*
    • Skinheads
      Když jsem tu začínala tvrdil jsi že Tečka je jako anonym.

      Pokud tedy jednu nálepku dáváš dvěma lidem tak jsi jenom směšný *1* *1* *1*
  • Skinheads
    Bylo ovšem vrcholem pokrytectví, jestliže se za nezávislost africkým a asijských kolonií bil Sovětský svaz, ovládány Rusy, kteří za carské éry ovládli rozsáhlá území ave střední Asii a v Pobaltí, násilně si podrobili jejich obyvatelstvo a brutálně tato ovládnutá území využívali. Známá je scéna ze zasedání Valného shromáždění OSN, kde tehdejší sovětský komunistický vůdce Nikita Chruščov jako nepříčetný mlátil botou o stůl, když jeden ze západních delegátů prohlásil, že „Rusové, kteří těch kolonii mají kolem sebe nejvíc, by měli být ohledně dekolonizace zticha.“ Tragédii bylo, že tomu rudému cynismu fandili komunisté a pomatení levičáci na celém světě.
    • a tak tam západ místo pomoci do těchto afrických zemí poslal zbraně.které se do dnes obraceji proti vlastním lidem i když už to s cccp nemá nic společné.
      • Skinheads
        SSSR cvičil Arabské teroristy a dodával jim zbraně.
        Sovětský blok podporoval i známého vraha a únosce letadel
        Carlose alias Šakal
        • A jak dnes již víme šakal pracoval pro obě strany....opět máš krátkou paměť
  • Gramofón Čapisral a jeho ohraná deska stále dokola hraje ty samé slinty bez přestání, bez vlastní myšlenky stylem Ctrl+C Ctrl+V, je třeba jej ignorovat.
    • Skinheads
      Khárle ty tu stále otravuješ s Tečkou jako zaseklá deska.

      Když jsem tu začínala prohlašoval jsi že Tečka je jako anonym.
      Tak si v tom lhaní udělej konečně pořádek a nedávej jednu nálepku dvěma lidem *15* *15*
      • lhaní nám předvádi měnič nicku simča *12*
        • Skinheads
          Borec jste ubožáci a pokrytci.

          Když řekneš A řekni také laskavě B.
          Proč jsem nucena střídat nicky? Protože moje jméno měsíce kradete
          • střidat-krást nicky urážet a označovat každého za ivana.nic víc neumíš?
            • Skinheads
              Ivane s nálepkou Tečka jdi do rudého háje. Když jsem tu začínala dával
              jsi ji nicku jako anonym.

              Vy tu měsíce kradete moje jméno. pokud ti to připadá normální tak normální bohužel nejsi.
              A směšný Borec Nakonec. Kdyby vaše strana hnicky nekradla nestřídala bych je
            • Krade nicky jak straka a uráží, to je celej čapisral. Nedávno nám tady prezentoval celou abecedu od A do Z... *15*
              Pro něj je každý, kdo nebaští jeho slinty a má odlišný názor Ivan, když je přitlačen do kouta tak začne plivat mnohem peprnější nadávky *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit