Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak "prozřetelné" bylo vyzbrojit Irák,nacpat do něho peníze a spoustu zbraní.Irák se svou armádou zklamal na celé čáře,neboť tkařka při prvních výstřelech sunnitských islamistů se vojáci -převážně ššítští- dali na ůtěk a zanechali obrovský,zbrojní arsenál postupujícím sunnittům.Jak je to možné?A tak tato válečná strategie radikálních islamistů slaví úspěch a není pochyb,že na dlouhou dobu.Ti se "proslavili"neobvyklou krutostí nejen na zajatcích,ale i na lidech jiného,náboženského vyznání.Jaký je rozdíl mezi Hitlerem a IS?Žádný-oba systémy usilovaly o rozšíření svého impéria až k ovládnutí celého světaZádné ponaučení tuto islámskou vetev z minulosti nezajímá,nepřipouští si svůj neodvratný pád,který zajisté přijde.Ale nebude to tak brzy.
    • jestli ono to nebude tím, že loutkové vlády nejsou většinou občany podporovány - taky ta v Iráku a proto se nikomu za ně nechce umírat .
  • Před pár dny jsem napsal adminovi, že "takto se přece nediskutuje". Místní trolda opět plival sliny jedové a termíny nevhodné na nějakého oponenta. Reakce admina? Nejenže toho trolla nestopnul, ale dal stopku mně na dva dny za nevhodný příspěvek! Admine, jsi prase!

    Admin=trolda! *16* *16* *16* *12* *12* *12*
    • ano, taky si myslím, že Simča bude přímo v rerdakci
    • A kdo jsi?
  • nebýt kolonialismu, tedy nebýt vykrádání cizích území, ponižování jejich obyvatel, Afrika i Blízký Východ byly prosperující oblasti,

    nebýt vměšování západu do vývoje v těchto zemích po dekolonizaci, byly by to rovněž sekulární a bohaté společnosti

    a nebýt násilí tam páchaného USA a jeho spojenci, ČR nevyjímaje, v posledním desetiletí,,byl by tam aspoň klid.
    • Stručně a přesně vystiženo.
  • Oficiální název, ty kopyto rozžhavený, zní Blízký východ, nepochopitelný pro tvůj hmyzí mozeček Semjone.
    • Skinheads
      Lidem jako jsi ty se oficiálně říká chmaták tedy zloděj nicků.

      Já jsem holka. Ty jsi tu jediný komu to vadí takže tím Gayem o kterých
      tu neustále žvaníš budeš spíše ty *15* *15* *15* *15*
  • Nejen "nebýt kolonialismu....", hlavně nebýt USSA
  • Kdepak, Semjon je imbecil, právě proto si ho tady Tiscálič platí!!!
    • Skinheads
      Nejsem nikým placena Ivane. Ty jen po sovětsku nesneseš jiný než Kremelský
      názor. Pak ovšm nelez na svobodnou debatu.
    • Skinheads
      Nejsem nikým placená Ivane. Problém je v tom že ty po Sovětsku nesneseš jiný
      než Kremelský názor.

      Rád tu žvaníš o právu a zákonech. Dojemné. Přitom ty sá m je porušuješ propagací
      předlistopadového totalitního režimu. Nyní jsi se dopustil trestného činu pomluvy.
      • Běž se léčit magore, ty se tady dopouštíš tolika trestných činů, že by si musel nafasovat doživotí... *15*
        • Skinheads
          To těžko Ivane. já jsem holka tedy ONA ne ON.
          Doplň si vzdělání než zajdeš na debatu ju, *5* *5* *5* *5* *5*
  • Nepochopí pitomec, ale nějak vydělávat musí, ke kase si sednout nesmí, páč by svým uhratým hnusným xichem odradil zákazníky!!!
    • Skinheads
      Nejsem nikým placena Ivane. Nauč se respektovat i jiné než Kremelské názory ju
  • a nikdo s tím nehne
  • Vraždy dětí, žen a všeho živého, to je zahraniční politika SS kvůli ropě!!!
  • Všechno, co zde Semjon vydělá od Tiscáliče, poté prohřeje u nich v Gay klubu!!!
    • Skinheads
      O Gay klubech v Plzni tu neustále žvaníš jen ty Zlej Ruskej trolle.
      Já jsem holka takže bych se těžko mohla stát gayem *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit