Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... slovní zásoba blba jako vždy v hajzlu?
  • ... kdepak jsi, dementní blbečku?
  • ... to tupé hov*do nemá jak pochopit, že mi jeho dementní uvádění mého jména dělá reklamu :))
  • ... dementní nevzdělaný chrochta lehnul na prázdné krabice vína za dvacku :)))
  • impotentního hrebeňára uležet, sledujte co se bude dít, už mi žere z ruky!
    • ... jsi v hajzlu, primivy jako ty za dne vyřizují mí pejskové, blbečku :)))
      • Ty bys hlavně měl ten tvůj počítač vyhodit z okna, jinak z toho opravdu ještě víc zblbneš. Největší primitiv jsi TY.
  • ... až ten dementní blbeček bude mít přijem jako já gastarbeiter, po první výplatě se uchlastá :)))
  • ... ten hlupák nikdy nic kloudného nedá, ale proč bych si do půlnoci nevychutnal naposledy blba :)))
  • ... inteligent udělá z dementního blbečka kdykoli panel k lepení dementních reklam :))
  • Jsem slovenský gastarbeiter, makám v Ostrově, továrna na doplňky pro BMW, vyrábím plata do kufru, náročná práce pouze pro inteligenty!
    • ... ano, dohnal jsem tě do naprostého projevu tvé neskutečné tuposti, pokračuj, už jsi dost na dně
  • Všímáte si mojí slovní zásoby? 30 slov a vydržím tu s nimi celý den!
    • .. jsi neskutečný primitiv, jaký mě nemá jak vyprovokovat k mrhání intelektuálního náskoku :))
    • ... děkuji moc, nezahálíš, ale takto ses ztrapnil již nejméně stokrát, nudle :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit