Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že by si vzal ty právníky, co odůvpodňovali mnohé agrese USA?
  • Někdo to tu krásně napsal: Rusko budou mít rádi až se zbaví svých zbraní a nerostného bohatství.
  • Láďa Putin má nové právníky, zřejmě americké. Tam se takhle překrucuje úplně běžně a je to tam normální.
  • Můžou skuhrat ječet kvičet, musí se s tím srovnat. *3* *3* *3*
  • hlavně že usa díky vymyšleným důkazům napadávají suverenní státy, a je to v pořádku. Jak chce někdo jiný bránit svoje zájmy, tak to se nesmí.
  • na to mohu jen napsat háá hááá
  • Až USA vrátí to co ukradlo indiánům, vyplatí jim kompenzace za utrpení, alespoň tak, jak to udělalo Německo, (já po BRD nic nechtěl, otec již zemřel a já jim odpustil), nevím ale, jestli jsem dobře udělal, když se nyní dívám, jak Angela (osis) dělá politiku, tak jsem si asi měl o tu kompenzaci taky zažádat, no a nebyla by to v té době zrovna malá částka (cca 450 000,- Kč).

    USA vraťte zemi původním majitelům, to je indiánům!
  • Hlavně aby ten náš "chytrák" někde zase něco duchaplně neplácl......... to by se nám teď opravdu nemuselo vyplatit *7*
  • Rozhodně má lepší advokády než Obama, to je hned jasné.
  • jasně řekl svatořečený Obama a nechal se vyfotit jak objednává pizzu s hříbkama (atomovýma)
    • Moc si nezahrávej, komunistický bastarde, abys neskončil jako Lavrentij Pavlovič Berija
      po Stalinově sm rti v roce 1953, s kulkou v zátylku, jak to sáim s chutí a radostí provozo-
      val, když ho Stalin požádal o "službi" (při fyzické likvidaci člověka, třeba i komunisty, k te-
      rého určil k likvidascui!). Když byl odsouzen za spáchané zločiny (stejně tak je páchali
      Chruščolv a jiní -k odstřelu, kňučel jako pes a žádal o milost. M arně! Chruščov byl v říjnu
      1964 odstraněn Brežněvem, nebyl však zabit, dožil cv penhzi. Jeho syn zije v USA,
      získal americké občanství, také jako (+¨) Světlana Alilujeva, Stalinova dcera.
      • podle sebe soudíš mne? s tebou jsem kozy nepás ty z prostitutky synku
      • hodnocení Beriji, Stalina atd je v dnešní době něco jako pohádka, hodně příběhů nikým nepotvrzených hodně povídaček Bohužel, asi až další generace se dožijí objektivního zhodnocení těchto historických postav
      • Neměl už bys jít spát študentíku? Zítra píšeš diktát z pravopisu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit