Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peto jsi jednicka jeste ted mne brni pridi zas vecer.
  • Zeman sklamál! Je proti okupaci! Už ho nikdy nezvolíme!
  • Soudruch Putin právníky nepotřebuje protože má tu nejvyší Sovětskou školu! Američani mu to závidí a hážou mu při invazi klacky pod nohy. Ať zhyne mandelinka bramborová Amerycký brouk!
  • U nás žádná ruská menšina není, a ti v Karlových Varech jsou ruští Židé, každý má možnost si to tam ověřit!
    • Žid-Nežid všechno jedna banda..........
  • CCCP je žumpa této planety!
    • stejne jako Ukrajina
  • Mi komunisti vraždíme bez varování! Kdo neokupuje s nama - okupuje proti nám!
  • Takže ruské napadení Ukrajiny se bude omlouvat zločiny USA ?? To je skutečně originální komunistický výklad práva ! Přidejte Huny, Avary, Turky a Tatary. A Putin může napadnout celou Evropu *1* *1* *1* !
    • takže fašistický převrat na Ukrajině je podle vás v pořádku?vy chcete mít fašistický stát za humny a velký počet jeho občanů u nás doma?a to ještě nevzpomínám podobné tendence Maďarů. Rusové se brání doma, hlídají si hranice, kdežto Američané zabíjejí všude a zabíjeli i v Evropě - nebo už si nevzpomínáte na Jugoslávii? a jakpak jste tehdy protestovala?
      • Běž domů, Ivane! Táhni za Ural!
    • Aničko blázníš? Ono Rusko napadlo Ukrajinu? To bylo na tn cz?
    • Má to logiku. Já zabil Frantu, protože Ruda zabil Pepu. Tzv. Lavrovov-Putinova finta na blbé *8* *8*
  • Balšaja pjerdel CCCP zas roztahuje půlky!
    • Špinavou pr...el roztahuje tečka Notovi když mu ho večer blafá! *2* *2* *2* *2* *2* *15* *1*
    • to je ale úroveň!!! - a se ženským jménem?
      Ale vážně:
      - začněme se zamýšlet na takovým Zaorálkem - jak je informvanej.
      Mě se líbí jak jej někdo přirovnal k lajtnantu Dubovi, který už o všem mluvil před válkou s okresním /dneska krajským/ hejtmanem.
      Anebo, že by brouk Pytlík? Všude byl, všechno umí, všechno ví!
      Ten až bude šéfem NATO, to uvidíte to tóčo!
      • mně se líbí "Zvorálek"
  • Prisel cas napravit "komunisticky zlocin"', ktery spachal Nikita Chrusev
  • Prezident Putin má nové právníky... a tento krat z Ruska )))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit