Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloš Zeman není prezident ale obyčejné komunistické ožralé, ulhané, uslintané prase.
  • Miloš Zeman je můj president.
    • Souhlasím. Je dobře, že tuto zem vede konečně schopný a inteligentní politik, kterým Miloš Zeman bezesporu je.
    • Komunisto" Kradeš nicky a lžeš!
      Takže opilec zloděj a lhář Miloš Zeman je skutečně tvůj praesident *12*
    • Můj také.
  • Zeman je komunistická swině a agent KGB.
    • Zeman je lhář a opilec. Brzy zase sletí ze schodů a zláme si vaz. *14*
  • CCCP, do stepi a za všechno můžou jen komunisti bla bla bla
  • Nechodím sem, ikdyž jsem proslavený veterán. A žádná Simona tu není, protože neexistuje.
    • Její američani prokazatelně vraždí nevinné civilisty v Sýrii. Důkazů je dost.
      • Komunistická špíno a zloději nicků!
        Tvoji rusáci vraždí Syrské civilisty a důkazů o tom je skutečně více než dost.
    • Simona existuje a několikrát tu s tebou pěkně vymetla podlahu rusáku,

      Po tom kdo a kdy tu je je ti ouplný howno. Tohle není tvoje soukromá stránka
      ale veřejná debata. buď se prober nebo po tý držce dostaneš zmetku
  • Na rozdíl od amerických, ruští letci v Sýrii nemají na rukou krev nevinných lidských obětí.
    • Komunistický zloději nicků! Tvoje Rusko prokazatelně vraždí Syrské civilisty!
      Naposledy Rusák zavraždil 12 Syrských dětí
  • Strašně ráda píchám s Cíglerem. Krásně mi svým prasečím rypáčkem funí do ouška *14*
    • Komunistický zloději nicků!

      Ožralé uslintané prase jménem miloš Zeman jsi si zvolil za presidenta.
    • Do ouška nebo do řiti? Cígler je zadák.
  • V Rusku se lidé těší pouze na Smrt.
    Je lépe hnít pod zemí než živořit a hladovět v primitivním zaostalém Rusku. *1* *1*
  • Doufám, že v rodné Keni nebude taky vraždit nevinné pacienty jako v Sýrii, kde je to na denním pořádku.
    • Doufám že ČR prosadí zákon který bude přísně trestat komunistické zloděje nicků.
      Pak na internetu dokejháš Husákovče. *2* *2* *2*
  • Ruská letadla při bombardování Syrského území zabila 12 nevinných dětí.
    Snad zlý troll odsoudí i tuto zrůdnou vraždu.
    Pokud ne tak je to farizej, falešný svatý, který Americké zločiny odsuzuje ale ruské
    zločiny podporuje
    • Ty seš kr.tééén. Takoveh vopruz by nenapsal ani mentál. To muší bejt ale kumšt, trefit se bombou z letadla do dvanácti dětí. Ti sluníčkáři jsou den ode dne blbší a blbší... *7* *7*
      • Ty Ruskej šmejde. Rusácká letadla zasáhla při bombardování oblast
        kde bylo 12 Syrských dětí. Jsou mrtvé! Jasná vražda!

        Pokud se tohohle zastáváš tak neodsuzuj Banderovce, protože vy Rusáci jste stejná
        vražedná a zlodějská svoloč. *12*
        • Ty seš kr.téén a hydrouš k tomu. *1* *1*
          • A ty jsi proruský kolaborant a lhář zlej homosexuální StB placený trolle *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit