Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident je třída a pan Schapiro "pustí hrušku".
  • Je dobře, že za prezidenta máme Zemana a ne nějakého koktu vlezdoprdelistu. Zeman jako jediný bude republiku a EU reprezentovat v Moskvě, a to je dobře. Jako jediný slušný státník uctí památku padlých hlavních osvoboditelů Evropy od fašistů.
    • jj,hold je to tak,vo tom žádná. *3*
  • Pane Prezidente a toho Americkýho velvyslance tou pomlázkou vyplaťte taky nebo raději tou vaší sukovicí. *3*
  • Zeman:
    "Nedovedu si představit, že by český velvyslanec ve Washingtonu radil americkému prezidentovi, kam má cestovat. A nenechám si mluvit do plánů svých zahraničních cest žádným velvyslancem."

    Schapiro v pondělí večer v ČT prohlásil:
    „Není na mě, abych říkal českému prezidentovi, co má nebo nemá dělat. Chápu, že prezident Zeman řekl, že je třeba vzdát hold obětem všech zemí v souvislosti s koncem druhé světové války. Ale ta symbolika, že je možná jediným vůdčím představitelem státu EU, který bude na podiu sledovat vojenský pochod, když ta armáda destabilizuje jeden ze států sousedících s EU, je prekérní“

    Přijde vám to jako rada nebo pouze konstatování skutečnosti? Mně to druhé. Ale možná proto, že si myslím to samé, co ten velvyslanec.
    • Nejsem si jistý, ale nemyslím si, že Schapiro je v kontaktu s panem prezidentem jen přes ČT. Takže tohle Vaše prohlášení je jen na to veřejné jednostrané vystoupení v ČT. Nikdo, ale nevíme, zda nebyl Zeman kontaktován mimo kamery/prohlášení ČT. To asi ne. To je málo pravděpodobné.:-):-) Ona se přeci ta vrcholná politika dělá jen přes TV. Tomu se pánové říká manipulace. *16* *16* *16*
    • Souhlasím.Nedovedu si představit,že prezident demokratické země stojí na tribuně vedle Kim Čong Una(nebo jak se ten diktátor a vrah jmenuje.).No ale chápu,i když hluboce nesouhlasím,že musí splatit Putinovi(Lukoilu) úroky za prolhanou prezidentskou kampaň.Stydím se.
      • Já ho volil jako menší zlo než Sudeťáka,který nelituje toho co řekl a ještě to zopakoval.A čekám,kdy mi Lukoil také něco šoupne i když jsem nebyl zmanipulován.A dnes jsem spokojený,že na Hradě nesedí kašpar.
      • lépe by se vám líbilo, kdyby se plácal po ramenou s představiteli státu, který jen za posledních deset let vyzabíjel kolem dvou milionů lidí ať přímo nebo nepřímo?
        • Nějak jste to popletla. Stalo se to dřív a těch "vyzabíjených" bylo daleko víc!
          Ruská organizace ochránců lidských práv Memorial vypracovala a zveřejnila jmenný seznam 2,6 milionu obětí stalinského teroru a čistek. Seznam, který ale zatím představuje asi jen pětinu z celkového počtu 12,5 milionu obětí Stalinovy hrůzovlády, má být distribuován ve školách a veřejných institucích.
          • ano, to se povídá, ale bohužel přesné historické zkoumání osud neproběhlo, zatímco ti mrtví, které jen za posledních deset let vyvraždila vojska USA a nadšenou podporou celého NATO (ti zabití od počátku 20. století, se zatím ještě ani nezapočetli), ti spočítáni v podstatě jsou.

            I když, jak říkám, nejsou tam mrtví z Vietnamu, ani z jižní, střední Ameriky, Indonésie, Afriky......a Němcům , zdá se jste taky už odpustil....
    • Koukam co hradních patolízalů kliká jak o život,ale ona ta pravda ne a ne se schovat,ale i kádry pana Mynáře musí poznat rozdíl nebo ne,hlavně aby se v Moskvě nezaviroval a nezvracel z tribuny to by ani Zemek s tankovou divizí nezachranil.
    • třeba ani vy a ani ten velvyslanec nemyslíte vlastní hlavou, ale hlavou jiných? takové vyjádření cizího vyslance vůči hlavně státu, ke sídlí je naprosto mimo vše, nio ale jinak bývalo to obvyklé u kolonií, tam si kolonizátor servítky nebral *15* *15* *15*
      • Já myslím vlastní hlavou, páč jaksi jinou nemám k dispozici. Jedině, že bych použil tu vaši, ale o to fakt nestojím *1*
        • no pak hledejte chybu v kvalitě náplně té vaší hlavy....
          • Pokud srovnám v kvalitu náplně svojí hlavy s vaší, tak vidím, že jsem daleko za vodou a že vy jste si po narození stoupla do špatné fronty. A to už se bohužel změnit nedá... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit