Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svatá pravda, slope jak ruský mužik!
  • Jak to jde dohromady pane Janeček s tím, že vy jste ze svých peněz podporoval pracovníka nadnárodní banky Vladimíra Dlouhého na post prezidenta republiky, který tu kope za Wall Street proti nám , přesně za Goldman Sachs. My co obchodujeme na mezinárodních burzách forex, akciové indexy a komodity víme o tom své. Nás rohlíkem neopijete. Prostě Dlouhý privatizoval a rozkrádal tento stát, byl protekčním parchantem, který pak zahodil stranickou legitimaci a začal řvát pravicově a opět profitovat na lidech dole. Zničil i ve střední EVROPĚ nejmodernější linku v SONP kladno na výrobu nerez oceli, která byla nově instalována za miliardy těsně před sametovkou. Tu si pak rozebrali bezdomovci. Hajzlík první třídy a makroekonomický blb, ministr průlmysl akorát do šatlavy. Pouze za miliony vykonával to, co mu na Wall Streetu nadiktovali proti nám. . Nic jiného neumí a to byl váš kandidát na prezidenta. Váš kůň.
    • Takový Wenzl Klaus-Kikina Pružinskij dělal to co mu nadiktovali v Kremlu. Muse. Jinak bychom z kremelských záznamů na něho dověděli velice, ale opravdu velice nepříjené věci. Horší než když kradl pero v přímém přenosu.
      • neřekla bych v Kremlu, vzhledem k tomu že byl na stážích na západě.....koukněte se kam jej souzi vysílali...
  • Když už je pořád ožralej a kymácí se - prostě, kdyby aspoň držel tu nevymáchanou hubu!
  • může někdo popřít, že prezidenta vidíte jen s chlastem v ruce?To je tedy příklad lidem.
    • Presidenta jsem s chlastem v ruce viděl jedině Havla. Zato presstitutfoto placená za protizemanovskou kampaň stále opakuje několik fotek a vždy se snaží vyfotit presidenta Zemana dehonestujícím způsobem. Lidé duchem prostí jim to ještě žerou, tečka i s vývojnicí...
  • Konečně někdo známej řekl do médií to, co ví celej národ. Že se to Miloškovi nelíbí? Pravda každého nepotěší!
    • Mně se Miloš také nelíbí, ale nelíbí se mi jich tu mnohem více dokonce i Dlouhý, kterého Janeček z naprosto zvláštních důvodů podporoval na post prezidenta, ačkoliv je to stejný šmejd, který držel stranickou legitimaci, protekční hajzlík nomenklaturního kádra, cestující a studující za totáče v cizině a který záměrně se všemi prognostiky v čele s Klausem zhasli a rozkradli tu co se dalo a nyní kope za banky na Wall Streetu, nikoliv za nás a dělá poradce kde se dá a tak na tomto marasmu se podílí nyní skrytě ovšem značně. Jak to koresponduje se vším, co tu tak rád hlásáte, pane Janečku? Nějak vám to vrže a hraje se v tom vašem orchestru dosti falešně. Každý tady není hloupou ovcí, co si nechá vymývat mozek.
  • Janeček by se měl hlavně starat o všechny korupčníky a nehrát si na politika.
  • No vzhledem k tomu, že Bradley universita je placena z síajej, znamená to že se stal jejic agentem, stejným jako jeho táta - akorátza velkou louží, zatím co jeho táta pracoval PRO republiku, on pracuje PROTI NÍ. No a vzhledem k jejímu zaměření/university/ .... není vyloučeno, že programy které zde jakoby vytvořil nejsou z jejích dílen, že nemají zadní vrátka a že nejsou odměnou od školy či Bilderbergu za prokázané služby.... zrádcům vlastních zemí amíci vždycky platili hodně.... joo aktivista.. agent jako táta...
  • Pan Janeček má na ty dva darebáky stejný názor jako já; nebo naopak.
    • jo vrána k vráně seddá
  • Pan Janeček se řádně odkopal.Jeho mafiánská mluva ho samozřejmě jasně zařazuje ke komu patří.
  • Co kdyby tedy na Janečkovy aktivity nasměrovali pořádný audit ??? Ten má nejmíň co kecat o šmejdech. pitomeček....Ono by se toho našlo !!! A Ištván by měl opět co dělat....
    • Jo , to přesně zapadá do vašeho myšlení . Říká něco co se mi nelíbí , zavřít ho a ono už se něco najde co mu přišít .
    • Janeček do našeho rozpočtu neplatí ani korunu, neboť jeho firma je registrovaná v daňových rájích a to jsem Zemana nevolil, ve finále jsem vůbec nevolil, nebylo koho, mor a nebo cholera, Hašek je šmejd první třídy, ale Kárl von Sajrajt z Bilderbergu kope proti nám a proto Janečkova volba tohoto zmetka je také pěkná. Na tomto marasmu se podílel celá ta leta, co to vymetá a rotuje na všech možných i nemožných postech a létá ze strany do strany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit