Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se tyka teto osoby tak mne opet napada tento slogan:

    Necekam nic od reforem, novych zasad novych norem,
    miluji jen kladivo, ktere bije na zdivo,
    NA ZVETRALE ZDIVO!!!
  • Já si myslím, že obrana je pro ní nejlepší:
    Když to mohla dělat vlasta?
    Mimo to má asi koule a je chlap Karel Peak
    • Ja si myslim ze pani Peake je patologicka a ze by se mela lecit, samozrejme ze neni jedina...
  • Jde přes mrtvoly. Lidé si z ní dělají legraci. Je to nenasytnákariéristka, která by raději se měla starat o své fagany. Dovede si představit, že přijde před rotu vojáku a zavelí jim? Směšná pro celý svět. Mohla by si obléct maskáče a komisňáky a jet do Avganistánu a tam dosdtat kulkou do hlavy.
  • Kalousek bude poradcem PEAKE ani bych se nedivil Parkanová byla to samé nevěděla která bije a krást se mohlo podle libostí.
  • U ní může být jediné logické vysvětlení, že ta se tam posílá a protlačuje záměrně, aby jako "čistič" pouklízela a zhasla, aby se po příších volbách našlo co nejméně o tom co se tam dlouhá léta dělo...., protože po příštích volbách, kde si přímo tato "parta" doslova koleduje o prohru a komunistům neotvírá dveře, ale přímo vrata už nebude mít šanci dlouhá léta vůbec na nic. Oni to už snad dělají řízeně, vědomně a schválně, aby před svým odchodem udělali co nejvíc škody a ti co přijdou po nich měli co nejvíc práce a starostí to dát za mnoho let vůbec nějak do kupy...Jim musí být jasné, že po tom co předvádějí za psí kusy už je nikdo rozumný ve velkých %centech volit nebude. Všechno co dosud udělali ani v jedné věci nepomohlo lidem a celé zemi k lepšímu životu a všeobecnému užitku či ulehčení. Naprostá většina lidí z té jejich "politické práce" má akorát težkosti a trápení i pocuchané nervy s tím, že ty jejich "slavné" experimenty samozřejmě musí ke všemu ještě z toho co jim k životu zbývá velice draze zaplatit a odpracovat..
  • Oni pochopili,že můžou úplně všechno-církevní tunel,HDP,atd.,protože ve státě,kde neexistuje občanská společnost může i takováto vláda vydržet celé funkční období. Ve Francii a jinde ve vyspělé Evropě by takováto vláda ani nemohla vzniknout,a kdyby náhodou ano,tak by za dva měsíce byly předčasné volby a Kalousek by seděl v místním kriminále již 20 let !
    • DPH jsi myslel?
      • Ano. Také jsem si toho všiml! Díky.
    • naprosto souhlasím
  • Jsem vhodný kandidát na kapřísaze ždý ministerský post.Byla jsem už ve škole, v nemocnici, na policii,v kasárnách.A nejsem křehká dívenka.
  • Tato politická prostitutka je jen výsměchem lidem. Je možné, že šašek počmáranej Nečasů ji potvrdí na ministryni obrany, *12* *12* *12*
  • Proč toho profesiálního příživníka ještě nespláchli do žumpy???
  • ODS má také univerzální politiky.kteří mohou na rúzná ministerstva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit