Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vždy jsem pokládal představitele Občanského Fóra za seriózní a dobré nástupce mocných strého komunistického režimu. Bohuže všichni ti kdo chtěli budovat demokracii tou horší a těžkou cestou byli zlikvidování podvodníky a zloději myslící pouze na své blaho včetně brzkého zbohatnutí. Jak jsem se kdesi dočetl,tak bylo nutné v České republice vytvořit neexistující střední vrstvu. A tak zde vznikali různé mfirmy a FIRMY za přivírání očí politických špiček,které ovšem jednali způsobem něco za něco. A tak tu máme Klauso-Kelnery,Bakali,Babiše,Valenty,Pitry. Jsou i slušní,ale ti nemají zájem se špinit s touto chátrou. Teda profesně a politicky. Lidsky si však nemají zapotřebí dělat problémy.A tak se ptám pana prvního předsedy České vlády Petra Pitharta ! Kdy jste pane Pitharte přestal slyšet "TRÁVU RUST".?! Pamatuji si dobře kdy jste s tím vystoupil poprví v televizi. Škoda, že jste tento důmyslný smysl přestal poslouchat. Škoda, ale jako člověka stojícího a zastávajícího velmi významné posty při zrodu "nové demokracie" tato vlastnost měla zdobit dlouhodobě až revolučně. Vy jste ale asi neměl odvahu bez většiny a notabene v centru oponentů,kteří nedlouho před tím stáli neochvějně po Vašem boku v jednom revolučním šiku. Asi jste byl náhodný cestující. Ne vyvolený. Také mýlka a klam.
 • Tak s obsahem článku je možné plně souhlasit. Bohužel ,je to ale pouze jakási odnož současného a hlavně hodně tristního stavu české politické scény. Na jedné straně ODS ,která posledních deset let pouze diletantsky prohospodařuje možnost stát se platnou a uznávanou konzervativní pravicovou stranou. Bohužel valašký chlap s koulema na to aby to bylo lepší neměl a při vší úctě na Střední zemědělské škole ve ...... také politiku nevyučovali. O tom by ale nejlíp informovala dlouholetá předsedkyně sněmovny paní Němcova . S paní Černochovou dvě největší tragédky. TOPka je takový mutant politické scény . Pan hrabě je srandovní a žoviální pán a pan Kalousek je srandovní postavička ,která zaplňuje nezáživnou Českou televizi.Jinak Mat a Pat v jednom v českém vydání. Dost srandy a teď vážně. Při vší úctě k malým stranám jsou zde dvě podle mého názoru velká nebezpečí. Jedno je společné vládnutí rozklížení a samopodrazácké ČSSD a pro mne dost nečitelného oligarchistického hnutí ANO. Sázka na KDU-ČSL jako usměrňovače mi nepřipadá rozumná.A to druhé nebezpečí ale spíše velká politická chyba škodící politické scéně je paralizování více než miliónu voličů KSČM. Existence a tím pádem volba této strany je nenahraditelná ztráta . Tím, že se politické strany zviditelňují falešnou závazností nespolupracovat z touto stranou vzhledem k její minulost je i příčinou destabilizace celé politické scény. Falešné a stupidní je to i z toho důvodu, že i když přijímaly různá v hruď bijící prohlášení a závazky o nespolupráci s KSČM tak v době na začátku devadesátých nenašly odvahu tuto stranu zakázat. A to je více než pokrytecké ,falešné a lživé. Dnes když nevědí kudy kam tak se zaštiťují odporem a štítivostí a nedej bože podporou jejich myšlenek touto stranou. Ovšem skrytou podporu, tak za tu jsou ochotni se i modlit. Tak čemu věřit a za čím stát.......?
 • O jaké demokracii se v článku mluví, o té, co nám tu předvedla ODS spolu s TOP 09 za své vlády? Fiala chtěl vytáhnout ODS ze s r ač ek do kterých zapadla při svém vládnutí a zatím do nich spadl taky. A s přihlouplým úsměvem předvádí, jak je chytrý a zná na všechny neduhy naší vlasti lék. Děkujeme, ale lék pod názvem ODS a TOP 09 naší vlast pouze uškodil a jednou nám to stačilo.
 • dzixy
  PRO REDAKCI jak je možné, že všichni zde píší bez registrace, jenom u mne se to vyžaduje???
 • Komentáře občas čtu, a protože mě zajímá další osud pravice, začetla jsem se. To je ale slátanina - vláda si něco usmyslí a zlá ODS jí v tom nezabrání; politologa se v politice nikdo nenají; k Zemaným excesům se zase nemá ODS vyjadřovat; Kubera; Zahradil; bla bla bla. Prázdná jízlivost a urýpanost v čistém stavu. Takhle se nevyjadřuji ani o tom, co mě opravdu trápí a s čím nesouhlasím. A víte proč? Protože bych ubližovala jen sama sobě, případně ostatním. Základem úpadku demokracie je od 20. století přímé a rovné volební právo pro každého, kdo křičí a neví co a rozhoduje se jen podle svého břicha. A teď zpátky do klidu.
 • To je ale slátanina - vláda si něco usmyslí a zlá ODS jen marně mluví a nezmění to; politologa se v politice nikdo nenají; o Zemanovi nemá ODS mluvit
 • Hibernace přerušena z důvodu plných koryt a ku škodě daň. poplatníků. http://www.novinky.cz/domaci/353501-poslanci-se-sesli-na-par-minut-aby-zamezili-rozmrazeni-svych-platu.html
 • Předpokládám,že budou hibernovat několik desítek let a nejlépe když už se vůbec neproberou,já to klidně opláču. *1* *1*,tuto stranu známe jako svoje boty i s tím titulovaným předsedou a proto se jakkoliv vyjadřovat je jen ztráta času.Klaus má aspon uroveň i přes to jaký je ale Fiala je infantilní hlupáček který se snaží dát dohromady rozbité autíčko.Bůh s ním a jestli je lidé budou volit tak i s námi.
 • V ODS a její sestře TOP09 se etablovala veškerá špína a spodina národa. A také špína a spodina národa je pořád volí. Zlatí komunisti, zlatý socialismus. 17. listopad budou slavit pouze zloději, podvodníci a lháři. Já si jedu odpočinout na chatu. Je paradox, že kapitalistický svátek 17. listopad budou slavit všechny televize vysíláním socialistických pořadů a filmů.
  • Ty jsi opravdu Apač, ale z dávných dob. Jsi plný nenávisti a rudý, až hrůza. I když Tvá barva je Tvoje věc, moje je zase Tvé pohrdání připomínkou 17. listopadu. Proč namísto "kapitalistivkého svátku" , kterým pohrdáš a přitom chceš trávit v klidu na chalupě, nejdeš budovat socializmus?? *1*
 • ODS měla své vrcholy slávy,do kterých ji přivedly sliby jejich vrcholového managementu,ale sliby byly také chyby.Mnoho straníků trpělo iluzí,že jen rychlým zbohatnutím lze dospět ke svému triumfu a úspěchu ve společnosti.Což o to,snaha to byla bohulibá,ale jaksi se zvrtla k nekalým praktikám.Byla to ODS,která bezostyšně zneužila privatizační možnosti a pro své mnohé straníky připravila a odklonila velkou část stáního majetku.Za hubičku,jen tak,protože to bylo tak snadné.A současné vedení se snaží na tyto anomálie zapomenout a lidem slibuje opět stejné sliby.Současný šéf p.Fiala má těžkou úlohu-vybřednout z bláta korupce své strany.K tomu ale potřebuje nezkorumpované straníky,kteří by mu v tom pomohly.Ale staré,přetrvávající struktury mu pomohou velmi málo.
  • Oprava:...pomohli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit